Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: jak skasować wezwanie serwisowe w Giuli Veloce

  1. #11
    Użytkownik Świeżak Avatar Paszczak
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    była Giulietta 1.4 120 KM 2012r, Giulia 2Q Ti Sport 2018r
    Postów
    127

    Domyślnie

    Odświeżę temat i od razu dodam, że nie chodzi o kasowanie serwisu olejowego. Od kilku dni pojawia się komunikat o przeglądzie okresowym, auto ma 44k przebiegu, rok temu zostało przywrócone do życia na polskich drogach. Wystarczy wykasować, czy serwis, ewentualnie zniknie za jakiś czas?

  2. #12
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paszczak Zobacz post
    Odświeżę temat i od razu dodam, że nie chodzi o kasowanie serwisu olejowego. Od kilku dni pojawia się komunikat o przeglądzie okresowym, auto ma 44k przebiegu, rok temu zostało przywrócone do życia na polskich drogach. Wystarczy wykasować, czy serwis, ewentualnie zniknie za jakiś czas?
    Od razu powiem ze było ze 100 razy kasujesz w dwóch miejscach.

  3. #13
    Użytkownik Świeżak Avatar Paszczak
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    była Giulietta 1.4 120 KM 2012r, Giulia 2Q Ti Sport 2018r
    Postów
    127

    Domyślnie

    [MENTION=84585]Marekk[/MENTION]oczta jak zwykle rzeczowo, dzięki. zanim zadałem pytanie szukałem na forum i znalazłem kasowanie inspekcji opisane przez jacool.n, co prawda dotyczyło diesla, ale chciałem się dopytać, może ktoś potwierdzi lub podpowie sprawdzony sposób. jak myślisz, dużo więcej czasu zajęłoby napisanie normalnej odpowiedzi?

  4. #14
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paszczak Zobacz post
    [MENTION=84585]Marekk[/MENTION]oczta jak zwykle rzeczowo, dzięki. zanim zadałem pytanie szukałem na forum i znalazłem kasowanie inspekcji opisane przez jacool.n, co prawda dotyczyło diesla, ale chciałem się dopytać, może ktoś potwierdzi lub podpowie sprawdzony sposób. jak myślisz, dużo więcej czasu zajęłoby napisanie normalnej odpowiedzi?
    Duzo czasu nie zajęło poczytać zamiast pisać znowu to samo. Kącik jest od paru lat i wszystkie tematy przewija się cały czas te same.
    Wiec wchodzę na kącik temat że jest na czerwono że nie przeczytałem a nuż ze ktoś wymyślił perpetuam mobile. Tu jednak jak kasuje sie serwis.

  5. #15
    Użytkownik Świeżak Avatar Paszczak
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    była Giulietta 1.4 120 KM 2012r, Giulia 2Q Ti Sport 2018r
    Postów
    127

    Domyślnie

    Z tego co widzę to jest kącik "jak skasować wezwanie serwisowe" i po przeczytaniu postów w tym wątku nie znalazłem odpowiedzi. Skoro wiesz co, gdzie i jak to po prostu podaj, będzie szybciej a ja będę Ci wdzięczny.
    Pozdrawiam

  6. #16
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paszczak Zobacz post
    Z tego co widzę to jest kącik "jak skasować wezwanie serwisowe" i po przeczytaniu postów w tym wątku nie znalazłem odpowiedzi. Skoro wiesz co, gdzie i jak to po prostu podaj, będzie szybciej a ja będę Ci wdzięczny.
    Pozdrawiam
    Nie wiem co masz za komputer jesli mesa to przeglad i w silniku olej masz zakladke

  7. #17
    Użytkownik Świeżak Avatar Paszczak
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    była Giulietta 1.4 120 KM 2012r, Giulia 2Q Ti Sport 2018r
    Postów
    127

    Domyślnie

    OK, dzięki

Podobne wątki

  1. Wezwanie do serwisu jak to skasować??
    Utworzone przez Cannabis w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-08-2021, 11:50
  2. 20'' felgi w Giuli Veloce
    Utworzone przez Sporadycznie w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 07-01-2019, 15:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory