Cytat Napisał Nelson Zobacz post
Wczoraj byłem na nartach przy -10 C, miałem kluczyk w zewnętrznej kieszeni kurtki i po dwóch godzinach jeżdżenia przycisk otwierania centralnego zamka odmówił posłuszeństwa. Otworzyłem mechanicznie kluczykiem i pierwszy raz przy odpalaniu był komunikat, że brak elektronicznego kluczyka, ale za drugim razem na szczęście poszło. Dzisiaj rano już wszystko działało jak należy. Nie wiem czy to normalne, bo nawet jakby to była bateria, to chyba powinien odpalić. Wątpię, żeby wykrywanie kluczyka wymagało baterii.
Na 100% to problem z baterią. Ja miałem podobnie, też miałem kluczyk w zewnętrznej kieszeni, drugi kluczyk do auta dałem bratu i on także miał go w zewnętrznej kieszeni. Mróz podobny, też kilkanaście stopni w minusie i nie zadziałał żaden z obu kluczyków. Pomogło mechaniczne otwarcie samochodu i rozgrzewanie kluczyka. Następnego dnia trzymaliśmy kluczyki w wewnętrznych kieszeniach i problemu nie było. Po przyjeździe do domu w obu kluczykach wymieniłem baterie i przy następnym wyjeździe problemu już nie było.