Zlot "Wiosna 2011"

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
  1. Cool_Kid
    Cool_Kid
    Wrzucajmy tu propozycję lokalizacji naszego pierwszego, regionalnego zlotu
  2. richi102
    richi102
    Moje propozycje to:
    1. Terryglass - jeszcze tam nie byłem ( chyba jutro albo pojutrze się przejadę, obadac teren, jak pogoda dopiszę), podobno dobra miejscówka na ryby z pomostami i są specjalne paleniska na grila, a wokół tego ławki. Potrzebny tylko węgiel i szama. Za tym miejscem był bym najbardziej. Koleżka mi mówił że klimat jak gdzieś w Polsce nad jeziorem.



    2. Waterfall w Wicklow - Też można tam jakiegoś grilla rozpalic, ale żelastwo już chyba trzeba zbrac ze sobą.


    3. Tramore - jeżdżę tam czasami do lunaparku przy plaży i posiedziec w kasynie dla starców ( 1kg żetonów za 5eu)
  3. konrad1501
    konrad1501
    ja bym sie pisal tylko ze zawsze znam swoj grafik z hmm piecio lub cztero dniowym wyprzedzeniem ... co do miejsca to moze Killarney
  4. richi102
    richi102
    W naszym gronie jest parę osób z Dublina i do Killarney mają ponad 300km w jedną stronę. Pierwszy zlot powinien byc gdzieś w środku Irlandii żeby wszyscy mieli w miarę blisko, jak już to kiedyś ktoś napisał. Ale do Killarney chętnie bym pojechał, jeszcze nie byłem. Trasę z Kilkenny też miał bym 200km w jedną stronę.

    Myślę że powinniśmy wstępnie ustalic co chcemy na tym zlocie robic. Czy odpalamy jakiegoś grilla, uraczymy się bezalkocholowym, łowimy ryby, coś zwiedzamy itp. Czy spotkamy się w jakimś miejscu, pogadamy chwilę, otworzymy maski, pstrykniemy kilka fotek i się rozjedziemy. To by ułatwiło wybór miejsca. Ja osobiście wolał bym pierwszą opcje
  5. Cool_Kid
    Cool_Kid
    Wicklow - za bardzo na wschód, Killarney - za bardzo na zachód... Terryglass - brzmi nieźle. Lokalizacja prawie w centrum. Wybadaj czy jest tam jakaś możliwość przekimania. Jakieś "bi end bi", albo coś w tym stylu. Wtedy może oprócz rybek i grilla uraczylibyśmy się czymś nawet z odrobiną procentów
  6. pabloilala
    pabloilala
    Terryglass - jak dla mnie oki. Podobno w okolicach Athlone są fajne miejscówki.
    Ja raczej piszę sie na jednodniówkę, ponieważ moja piękniejsza połówka pracuje w weekendy a tu jeszcze obowiazki rodzicielskie

    A tak przy okazji zlotu może byśmy sobie naklejeczki klubowe zrobili.
    Mam znajomego w firmie reklamowej, pytałem się go nawet o koszta ale musiałbym wiedzieć ile sztuk bedzie potrzeba i w jakim kolorze?
    Do tego przydałby się gotowy projekt, to też by obniżyło cenę no i mielibyśmy identyczne jak w PL
  7. richi102
    richi102
    W terryglass B&B jest na pewno i to kilka. Moi znajomi tam jeżdżą na zakrapiane nocki na ryby. Koszta takie jak wszędzie. Dowiedziałem się dzisiaj że można wypożyczyc łódkę z silnikiem, koszt jakieś 30-40eu na cały dzień. Pojadę tam dopiero w środę albo czwartek, właśnie z tymi znajomymi na cały dzień. Zrobię kilka fotek i opiszę co jest 5. Co do zakrapianej nocy, ta ja raczej odpadnę. Jestem rok po poważnym wypadku autem. Połamane 9 kości (dwie nogi, jedna w czterech miejscach, z tego dwa otwarte, ręka żebra, popękane kręgi kręgosłupa. itp), 9 operacji. Dwa miechy spędziłem w szpitalu i 7 przykuty do łóżka. Nie dawno zacząłem chodzic o jednej kuli i jeszcze ze 2, 3 miechy będę musiał ją ze sobą nosic. Lekarz mi mówił że jeszcze kośc udowa mi się nie zrosła. Dlatego wolę nie ryzykowac że najebany gdzieś się wywrócę.---
  8. richi102
    richi102
    ----Zresztą od roku nie piję (jakieś małe piwko czasami) Jedyny plus tego wypadku to to że do jesieni będę jeździł nową 159, albo Brerą ( jeszcze w Niemczech można kupic nową). Z tego względu ja raczej też piszę się na jeden dzień, bo nie widzę sensu zostac na noc. Z drugiej strony właśnie nie wszystkim może pasowac dzień jaki wybierzemy, nie mówiąc dodatkowo o nocy. Mam tylko nadzieję że zbierze nas się przynajmniej z 10 Aut , a nie cztery z tego tematu.
    Trochę małą aktywnośc mamy w tym temacie. Jutro powysyłam na PW wszystkim którzy udzielali się w "Irlandia, łączmy się" linka do tego tematu.
    Co do naklejek to można coś pomyślec, jak cena będzie przystępna i da się to zrobic w ilości 10 - 15 sztuk. Więcej raczej nie pójdzie. Ja z chęcią nakleję coś fajnego na swoją belle.
    Dobra trza iśc spac. PZD
  9. richi102
    richi102
    Podwójny post, bo jest ograniczenie do 1600 znaków. Lipa trochę.
  10. czester085
    czester085
    ze mna to juz 5 aut !
    jeszcze tylko niewiem ktorym sie wybrac!
    156 jeszcze nie gotowa!
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Amortyzatory