Strona 3 z 168 PierwszyPierwszy 1234567891011121353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1678

Temat: Zakup Alfy Romeo GT

  1. #21
    AtLeast4Feet
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał kompot Zobacz post
    Pognieciona maska czy mi się wydaje?
    Widać małe wgniecenie po lewej stronie (patrząc od przodu), ale wygląda to raczej jakby coś tam upadło.

  2. #22
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Wroclaw, Poland
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    53

    Domyślnie

    u mnie wzrok już nie ten..... ale rzeczywiście coś tam jest nie tak... a moze to tez cien inaczej pada
    Pasja...
    Dla jednych zwykła maszyna...dla niektórych życiowa pasja...a także miłość...

  3. #23
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    Narazie brak
    Postów
    7

    Domyślnie

    Witam chętnie podepnę się pod temat, ten samochód spędza mi sen z powiek jeździ mi po głowie dzień w dzień i nie daje spokoju a wszyscy odradzają mi ALFĘ łącznie ze znajomym mechanikiem, na którego złego słowa nie mogę powiedzieć. Jestem między młotem a kowadłem z jednej strony dobry mechanik z drugiej marzenie. Ehh co począć a budżet podobny do kolegi.

  4. #24
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Piotr 30
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    kujawsko-pom.
    Auto
    156 1,9-Sportpack (była).. jest - GT 1.9 JTD (177KM)
    Postów
    320

    Domyślnie

    Jacyś tam wszyscy lub mechanik nigdy nie wygra z marzeniami, ze wzglądu na tych wszystkich moj zakup pierwszej alfy przedłuzył się o 2 lata. Więc jesli już masz tego wirusa to z nim nie wygrasz - teraz to tylko kwestia czasu

  5. #25
    manonfirexxx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał dymek1000 Zobacz post
    Co sądzicie o tej Alfuni? http://allegro.pl/stan-perfekcyjny-s...256491529.html

    Wygląda całkiem całkiem....przebieg mały, dobrze wyposażona.
    Witam, jestem ze Swarzędza i byłem w tym komisie bo również się rozglądałem tylko za dieslem, wtedy jeszcze tej nie było. Mają jeszcze taką szarą 1.9 jtd za 21.900 do opłat. generalnie wydaje mi się że trochę niskie ceny co wydaje się podejrzane, diesel na bank była z przodu puknieta bo miała źle spasowane światła. 21,900 + opłaty, banan skóra, 120 tyś km, 2005 rok - trochę niski przebieg, co sądzicie z tą stawką?

    Ta srebrna coś kurde tania....

  6. #26
    88kamil88
    Gość

    Domyślnie Powitać:)

    Dzisiaj natrafiłem na to autko i bardzo mi sie spodobało wypatrzyłem sobie jedną http://otomoto.pl/alfa-romeo-gt-C29250409.html może ktoś zna ten wóz? ktoś by mógł coś doradzić? z góry dziekuje

  7. #27
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Wroclaw, Poland
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    53

    Domyślnie

    malowana miała na bank 2 boki i robiony przod ( nowy znaczek, zle spasowany przedni zderzak ), poza tym skora na kierownicy tak wytarta ze wskazuje na przebieg wiekszy niz 200 tys km a nie 164.
    zle umiejscowienie znaczkow bertone, wydaje sie inny odcien koloru na przednim zderzaku w porownaniu do lewego przedniego blotnika.


    tyle zauwazylem na pierwszy rzut oka......
    Pasja...
    Dla jednych zwykła maszyna...dla niektórych życiowa pasja...a także miłość...

  8. #28
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Kierownica z wersji z navi bo one mialy po 4 przyciski na strone , bez navi sa po 3. Teraz pytanie - wyjete i sprzedane navi czy przelozona kierownica ? :p
    Autko chyba od kolegi sprzedajacego czesci na forum i na allegro pod nickiem majersco. O ile to ona to byla wystawiana juz dawno temu. Zdjecia kojarze i plener tylko nr tel jest inny.
    Ostatnio edytowane przez bocian ; 28-05-2013 o 07:02








  9. #29
    88kamil88
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki panowie wczoraj jeszcze dzwoniłem do sprzedającego i niby autko w największym porządku, chce jechać i zobaczyć samochód tylko na co jeszcze zwrócić uwage? aha i najważniejsze, orientujecie sie czy autko te moze mieć DPF? pytałem sie gościa ale on nie wie co to hehe

  10. #30
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    2004 to bedzie cf3 bez dpfa zapewne.
    A na co zwrócić uwagę? Na wszystko o czym było napisane. Dobry przegląd wraz z kompem i pomiarem powłoki byłby wskazany. Posprawdzaj daty na różnych częściach itp czy to nie jakiś składak .
    Ostatnio edytowane przez bocian ; 28-05-2013 o 10:12








Podobne wątki

  1. Zakup Alfy Romeo GT 1.9 JTD
    Utworzone przez spdii w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 265
    Ostatni post / autor: 25-10-2017, 13:07
  2. [159] Zakup Alfy Romeo 159
    Utworzone przez Janusz :> w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-07-2014, 19:42
  3. Zakup Alfy Romeo w UK
    Utworzone przez karczes816 w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-05-2014, 18:38
  4. zakup alfy romeo gt
    Utworzone przez hiszpan w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2012, 12:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory