Strona 112 z 168 PierwszyPierwszy ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,111 do 1,120 z 1678

Temat: Zakup Alfy Romeo GT

  1. #1111
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    biała - optycznie da się ją doprowadzić do tego jak powinno wyglądać GT (dach, dół zderzaka, znaczki)
    jest przed liftem i ma większy przebieg, brak ksenonów

    czerwona - po lifcie, szpera, wygląda tak jak powinna wyglądać, nowsza, ładniejsza...
    fotele - jak potrzebujesz skóry to te sprzedasz bez problemu
    na minus w tej czerwonej dla mnie - brak parktronika, kiera bez guzików (sam nie uzywam ale ładniej wygląda - próżność )
    ...

  2. #1112
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2016
    Auto
    Alfa romeo GT 1.9 JTD
    Postów
    15

    Domyślnie

    Ja kupiłem GT 2,5 miesiąca temu za 16.500 2004 rok 180 tys. przebiegu z Holandii. 1.9 JTD Wersja sam nwm jaka Srebrna, w środku skóry navi , bose czujniki parkowania.
    Na dzień dobry rozrząd +filtry+olej. Auto było wypadkowe , jak zawsze blablabla nic nie było itd. itd. Ale wiem ze lewe drzwi były wymieniane, bo po konsultacji z kolega lakiernikiem uznał ze warto brać bo dobrze porobione.Musiałem zrobić w tylnym zderzaku halogen urwany zaczep , z tyłu po lewej stronie odklejona lekko tapicerka od dołu w okolicy 5 cm . Przedni lewy fotel 2 szwy popuszczone zaszyte.
    Z przodu maski lekka wgniotka która jest do zrobienia do wyciągniecia bez malowania tak samo w lewych drzwiach do wyciągnięcia.
    Musiałem zrobić klimatyzacje koszt 980zł nowa chłodnica uszczelki itd. na chłodnicy nie żałowałem założylem coś z lepszej półki.
    Samochód w stanie mechanicznym jest okej. Nic nie trzepie nic nie piszczy no chyba ze na dziurach ale to twarde zawieszenie i sztywno jest. Samochód użytkuję na codzień i jestem zadowolony z zakupu. Trochę trzeba jeszcze włożyć by było wszystko jak bym chciał ale auto prowadzi się znakomicie i zakup uważam za dobry.

    Jeśli ktoś myśli ze do 20 tys kupi egzemplarz bez jakiegokolwiek wkładu to się myli. Ja chciałem kupić tańszą i pod siebie porobić i wiedzieć co mam zrobione a co nie, a nie wierzyć w obietnice sprzedającego.

    Póki co mam plany w poprawieniu osiągów , poprawić lekką blacharkę te bojle wgniotki. A póżniej zobaczymy co dalej.

  3. #1113
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Eastbourne
    Auto
    GT 3.2 V6 '04
    Postów
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał goliatowy Zobacz post
    jako nowy użytkownik nie chciałem naginać regulaminu
    ...allegro.pl/show_item.php?item=6457448382#98466bf211 pierwsza biała opcja
    ....otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-gt-sprzedam-alfa-romeo-gt-q2-ID6yxciH.html#98466bf211 druga czerwona
    Ja tę białą kojarze, czasem jak jeżdziłem ze swoimi alfami do mechanika to czasem ją widywałem. Zadzwoniłem, auto w 2014 ściągnięte z Francji, bite w lewe drzwi/próg. Przemalowane na biało. Kiedyś widziałem ją u mechaniora i pytam co to za cudo, tylko machnął ręką i powiedział coś, że strasznie tu jest nakombinowane. Jak ktoś chce to może uda mu się czegoś dowiedzieć, auto było serwisowane w Borowski - Wiatraki Kalisz.

  4. #1114
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    tak patrzę na tą białą na zdjęcie tyłu... dla mnie dramat, nie do przyjęcia
    z drugiej strony rozumiem że na spotkaniach pod marketami pewnie robi wow
    ...

  5. #1115
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Krosno
    Auto
    Alfa Romeo GT Q2 1.9JTD
    Postów
    11

    Domyślnie

    Tego się spodziewałem, konkretnych odpowiedzi. Na swoją Alfę czekam już ponad pół roku, nie śpieszy mi się, szukam dobrego egzemplarzu, ale nie igły. Igłe mogę mieć w salonie. Ta biała tak jak pisze Opozycjonista, rzeczywiście pierwsze wrażenie wow, choć ten napis, te włoskie znaczki no i może ten spojler nie bardzo. Czerwona, brak paru detali, tak jak zauważył Opozycjonista.
    Wiem, że będę musiał dołożyć żeby było mniej więcej na 0, liczę się z tym. Ale nie chciałbym mieć skarbonki bez dna. Dużo się dowiedziałem i za to dziękuję póki co większe zainteresowanie wzbudza we mnie ta czerwona, pewnie kierownice z pilotem do radia bym dołożył i czujniki parkowania. Jest to do zrobienia mam nadzieję?

  6. #1116
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    przy ilości anglików na części sterowanie radiem i parki dołożysz bez większych problemów
    ...

  7. #1117
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    kolega @szkodnik chce sprzedać swoje GT Q2 może do niego zagadaj
    [MENTION=66302]opozycjonista[/MENTION]
    ori parki dołożyć to dużo roboty i kombinowania ?

  8. #1118
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    mało, kupić czujniki, wiązkę, centralkę i zapiąć zasilanie przez przekaźnik wzbudzany z lampy wstecznego biegu (albo olać przekaźnik jak nie pokaże błędu żarówki)
    no i ładnie wymierzyć otwory żeby wyglądało jak fabryka

    nie zakładałem bo w obu miałem fabryczne ale analizowałem to w eperze i na rozebranym angolu kiedyś bo ktoś prosił żebym rzucił okiem co i jak

    komplet da się kupić za 4 stówki (czujniki, centralka, wiązka) - oryginalny z angola

    jeszcze do tego buzzer/głośniczek, fabrycznie siedzi pod lewym tylnym boczkiem ale możesz go założyć gdziekolwiek (lub pod prawym w angolu)
    ...

  9. #1119
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Krosno
    Auto
    Alfa Romeo GT Q2 1.9JTD
    Postów
    11

    Domyślnie

    [MENTION=734]omen[/MENTION], a miałbyś jakieś konkretne info w postaci zdjęć, linki itd? Póki co to czekam na odpowiedź od sprzedającego, ale może gdzieś się coś wcześniej pojawiło

  10. #1120
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782








Podobne wątki

  1. Zakup Alfy Romeo GT 1.9 JTD
    Utworzone przez spdii w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 265
    Ostatni post / autor: 25-10-2017, 13:07
  2. [159] Zakup Alfy Romeo 159
    Utworzone przez Janusz :> w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-07-2014, 19:42
  3. Zakup Alfy Romeo w UK
    Utworzone przez karczes816 w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-05-2014, 18:38
  4. zakup alfy romeo gt
    Utworzone przez hiszpan w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2012, 12:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory