Strona 166 z 168 PierwszyPierwszy ... 66116156157158159160161162163164165166167168 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,651 do 1,660 z 1678

Temat: Zakup Alfy Romeo GT

  1. #1651
    Użytkownik Świeżak Avatar misiek15
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    159 1.9 JTD
    Postów
    222

    Domyślnie

    Marthi ja swoja kupilem za 14 tys , 2005 r z 1.9jtd , bylem ogladac te od 9 - 13 , kazda z nich to ulep z 3 innych samochodow , wedlug mnie tak 16 trzeba dac zeby to auto wygladalo i jezdzilo , ale to nie jest zlota zasada , tylko moge dodac od siebie ze ogladajac pare alf po 11 tys bylem w takim szoku ze juz mialem chwile zawachania czy wogole kupowac GT bo ich stany byly takie ze prosily juz o koniec

  2. #1652
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    6

    Domyślnie

    Te oferty poniżej tych 10-11 tysięcy w zasadzie odrzucam na starcie. Bo okazje raczej się nie zdarzają, niestety lub stety GT wyprodukowano nie wiele. Dlatego też ciężko znaleźć dziś coś sensownego na rynku wtórnym.

  3. #1653
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2002r
    Postów
    184

    Domyślnie

    Zacznę od tego ze mam 156 1.9 JTD, silnik przeżyje budę dwukrotnie .
    Szukam\ szukałem audi TT N8 1,8 t quattro, ale po nie owocnych poszukiwaniach ( mój budżet 30 tys) ,zacząłem rozglądać się z GT.
    Mam pytanie do posiadaczy GT, jak z zabezpieczeniem anty korozyjnym ( ogólnie z rudą ) , to jedyna rzecz jaka mnie martwi - bo 156 podłoga to porażka .
    Jeśli się nie mylę GT w jtd to prawie to samo co 156 ( wiec EGR aut,dpf aut, starter oleje ,filtry rozrząd , może lekki program na 180 km ) i samochód na lata , czy coś jeszcze . ( dwumas mi nie straszny wymienię gdy kleknie sprzęgło )
    Jedyny problem z dieslem to moje przebiegi . Do pracy mam 3,5 km w jedną stronę czyli 7 km dziennie , obecna alfa daje radę spanie 7 lato -8 zima l. trasa 6,5 l . Ale zima wiecznie niedogrzany silnik i doładowywanie akumulatora.

    Znalazłem taką https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#db811c1f6d
    na plus Q2 , niby niski przebieg i 2008 ( ale gdy dzwoniłem i pytałem o historie przebiegu to książki są ale dopiero jadą z Szwajcarii ,mało zachęcająco ) - może ktoś już oglądał ??
    Nie szukam na już, mam czym jeździć ,ale sami wiecie kupiło by się coś innego

  4. #1654
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    Lancia Lybra 2.4 JTD
    Postów
    8

    Domyślnie

    ^up
    Miałem wstawiać ten sam link, jeszcze nie dzwoniłem, ponieważ chciałem poznać trochę Waszych opinii na jej temat.
    Jeszcze patrzę na tą, tylko niestety cena już spora..
    mobile.de/pl/Samochod/Alfa-Romeo-GT-1.9-JTDM-DPF-QV-VIELE-TEILE-NEU/vhc:car,pgn:4,pgs:10,ms1:900_18_,frn:2007,frx:2009 ,ful:diesel,ger:manual_gear/pg:vipcar/246941109.html

    Ktoś, coś?

  5. #1655
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD
    Postów
    8

    Domyślnie

    Witam,

    Mój pierwszy post na tym forum, mam nadzieję, że zagości jakaś [notranslate]Alfa[/notranslate] i nie ostatni, czytając ten temat trochę sie zmartwiłem bo cholernie spodobała mi się [notranslate]Alfa[/notranslate] GT tylko niestety budżet jest ograniczony do jakichś 12-13 tysięcy i mam takie w sumie dość proste pytanie, czy naprawdę jest Waszym zdaniem niemożliwe kupno znośnego egzemplarza z silnikiem JTD w tej kwocie ?

    Przeglądając ogłoszenia znajdywałem auta za 10-11 tysięcy i myślałem, że będą znośne a resztę czyli pewnie koło 2-3 tysięcy zostawię sobie na ewentualne naprawy po zakupie żeby wszystko było ok.

    Dla przykładu bardzo blisko mnie jest samochód który znalazłem na olx, nie mogę dodawać linków więc ID ogłoszenia na olx to 355484358 a link mniej więcej to olx.pl/oferta/alfa-romeo-gt-1-9-jtd-150ps-CID5-IDo3zIG.html#3ff2e9de07 i myślałem żeby pojechać go zobaczyć cena niska i właśnie zakładałem dołożenie tych 2 tysięcy na ewentualne naprawy po zakupie
    Ostatnio edytowane przez tomek227 ; 23-08-2017 o 07:07 Powód: ddd

  6. #1656
    Użytkownik Świeżak Avatar misiek15
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    159 1.9 JTD
    Postów
    222

    Domyślnie

    Tomek wszystko idzie kupic tylko trzeba zejsc z ambicji trzeba sie liczyc ze szpachli troche na tym aucie jest , nie bedzie super dopasowany kazdy element , a silnik to juz kwestia poprzedniego/poprzednich wlasciciela , ja ogladalem auta w tej cenie ok 7 i niestety kazdy malowany ( niestety malowanie spierdzielone od dolu do gory ) zacieki na pol maski itp , ale jak masz ambicje to szukaj , nie jest powiedziane ze za 15 tysiecy sa juz igły ; )

  7. #1657
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD
    Postów
    8

    Domyślnie

    Misiek, dzięki za odpowiedź. Rozmawiałem z właścicielem, auto kupił od kolegi z pracy 2 miesiące temu, podobno chce zmienić na jakieś quattro, twierdzi, że u kolegi czy tam mechanika jest ksiązka i papiery na to co było robione a o czym można przeczytać w ogłoszeniu, z rzeczy jakie są problematyczne jakoś tam to wgniotki parkingowe na drzwiach, i ponoć też wgniecione na progu od dołu od nieumiejętnego ustawienia podnośnika nie tam gdzie trzeba ale podwozie i progi zabezpieczone antykorozyjnie, jeszcze jakiś problem z pogrzewaniem foteli. Zastanawiam się czy warto jechać bez mechanika oglądać to auto choćby po to żeby zobaczyć na żywo, przejechać się nim bo po tym pewnie nie wyrobię sobie prawdziwego zdania o tym co samochód sobą prezentuje. Sprzedający zaprasza na oglądanie i zabranie go do jakiegoś serwisu jeśli sobie będę tak życzył. Sprawdzałem auto po numerze vin, nawet jakiś raport za paredziesiąt zł wykupiłem w autodna ale brak tam jakichkolwiek informacji o wypadkach itp itd, tylko te podstawowe i że auto z Włoch

  8. #1658
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    brak
    Postów
    5

    Domyślnie

    A ja pytanko mam troszkę inne jako laik. Czy da się odróżnić "na oko" wersję Q2 od takiej bez Q2? Są wózki sprzed 2007 kiedy Q2 się pojawiło w GT i niektóre mają na bagażniku znaczek właśnie mechanizmu różnicowego o ograniczonym poślizgu. Da się to sprawdzić podczas oględzin na stacji diagnostyki? Żeby się nie okazało że auto bite w tył i jakiś Janusz taką część znalazł na szrocie a teraz sprzedaje z Q2

  9. #1659
    Użytkownik Fachowiec Avatar slavol
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Chodzież
    Auto
    Ford
    Postów
    2,191

    Domyślnie

    Cytat Napisał piterlap Zobacz post
    Da się to sprawdzić podczas oględzin na stacji diagnostyki?
    Jeśli wyjmą którąś półoś z dyferencjału to tak, inaczej nie.
    Mustang 2012 3.7 V6 , na razie musi wystarczyć...

  10. #1660
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    brak
    Postów
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał slavol Zobacz post
    Jeśli wyjmą którąś półoś z dyferencjału to tak, inaczej nie.
    Dzięki


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. Zakup Alfy Romeo GT 1.9 JTD
    Utworzone przez spdii w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 265
    Ostatni post / autor: 25-10-2017, 13:07
  2. [159] Zakup Alfy Romeo 159
    Utworzone przez Janusz :> w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-07-2014, 19:42
  3. Zakup Alfy Romeo w UK
    Utworzone przez karczes816 w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-05-2014, 18:38
  4. zakup alfy romeo gt
    Utworzone przez hiszpan w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2012, 12:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory