Strona 167 z 168 PierwszyPierwszy ... 67117157158159160161162163164165166167168 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,661 do 1,670 z 1678

Temat: Zakup Alfy Romeo GT

  1. #1661
    Użytkownik Znawca Avatar pafka
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Jaworzyna Śląska
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    1,550

    Domyślnie

    Cytat Napisał slavol Zobacz post
    Jeśli wyjmą którąś półoś z dyferencjału to tak, inaczej nie.
    A gdzieś kiedyś czytałem, że można sprawdzić czy jest Q2 na podnośniku, obracając kołami. Prawda to czy bzdura? A jak prawda to o co dokładnie chodzi?

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

  2. #1662
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar baadamczyk
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Lutomiersk
    Auto
    Alfa Romeo GTA 3.2
    Postów
    2

    Domyślnie

    Hej wszystkim! Jako, że jest to w zasadzie mój pierwszy post na forum, wypada się najpierw przywitać!

    Właśnie zasadzam się na kupno Alfy GT z dieslem 1.9, najlepiej po liftingu (roczniki 2007 wzwyż). Mój budżet na na samo auto to 20-25tys.
    Przeglądając aktualne ogłoszenia widzę, że widełki cenowe kształtują się mniej więcej w granicach od 11 do 22 tys.
    Czy moglibyście powiedzieć, ile środków mniej więcej trzeba przeznaczyć na zadbany egzemplarz (pomijając oczywiście, że koniec końców i tak najlepiej namacać auto osobiście )?

  3. #1663
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    Lancia Lybra 2.4 JTD
    Postów
    8

    Domyślnie

    Panie i Panowie, nadal szukam swojej sztuki, ale ostatnio zacząłem się niepokoić... Dzwoniłem do handlarza z niemiec o GT którą miał na sprzedanie i sam handlarz mi ją odradzał, to już drugi taki przypadek, mówią o elektryce. Ja wiem że w alfie jest trochę bardziej podatna, ale czy jest aż tak źle? Opisywał mi, że jakieś błędy mu wyskakiwały z klapą bagażnika, albo jak zaczął padać deszcz to nagle wycieraczki nie działają, albo wlew od paliwa, albo szyby się rozprogramowują bardzo często.. Naprawdę to jest u Was aż tak uciążliwe, czy oni to wyolbrzymiają? Z góry dzięki.

  4. #1664
    Użytkownik Znawca Avatar pafka
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Jaworzyna Śląska
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    1,550

    Domyślnie

    Cytat Napisał bananiho Zobacz post
    Panie i Panowie, nadal szukam swojej sztuki, ale ostatnio zacząłem się niepokoić... Dzwoniłem do handlarza z niemiec o GT którą miał na sprzedanie i sam handlarz mi ją odradzał, to już drugi taki przypadek, mówią o elektryce. Ja wiem że w alfie jest trochę bardziej podatna, ale czy jest aż tak źle? Opisywał mi, że jakieś błędy mu wyskakiwały z klapą bagażnika, albo jak zaczął padać deszcz to nagle wycieraczki nie działają, albo wlew od paliwa, albo szyby się rozprogramowują bardzo często.. Naprawdę to jest u Was aż tak uciążliwe, czy oni to wyolbrzymiają? Z góry dzięki.
    Mam dwie GT, i parę słabych punktów te auta mają (np. termostat, wahacze, urywające się zawiasy klamek, pogięte progi), ale nie mam póki co żadnych problemów z elektryką i z elektroniką. Jedną GT mam 3 lata, przejechane 38 tys. km, drugą niecały rok, przejechane 13 tys. km.
    Wszystko zależy jak trafisz.

  5. #1665
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    powiedz handlarzowi z Niemiec żeby zaczął od zakupu dobrego akumulatora
    ...

  6. #1666
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał baadamczyk Zobacz post
    Czy moglibyście powiedzieć, ile środków mniej więcej trzeba przeznaczyć na zadbany egzemplarz (pomijając oczywiście, że koniec końców i tak najlepiej namacać auto osobiście )?
    Tyle, ile wynosi Twój budżet, powinno starczyć na GT 1.9 w dosyć dobrym stanie, zakupione w Polsce.
    Gorzej, jak ktoś szuka "zadbanej" za 10 tys. zł.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał opozycjonista Zobacz post
    powiedz handlarzowi z Niemiec żeby zaczął od zakupu dobrego akumulatora
    O kręceniu licznika nie wspomni, ale o szybach już tak.

    Warto też wspomnieć, że dużo części do GT jest w cenie przyjaznej dla kieszeni właściciela.
    Po zakupie tak ładnego coupe, a jednak używanego i w którym trzeba mniej lub więcej grzebać, dostęp do części i koszt ich zakupu jest mocnym argumentem na "tak".

  7. #1667
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cześć.
    Generalnie jestem nastawiony na zakup Gtv ale ostatnio chodzi mi po głowie GT z silnikiem 2.0 JTS. Co możecie mi powiedzieć o tym silniku? Ile trzeba zapłacić za sensowny egzemplarz z tą jednostką i czego sie spodziewać? Pozdrawiam

  8. #1668
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    Alfa Romeo GT 2,0 JTS
    Postów
    69

    Domyślnie

    Pewnie każdy może powiedzieć co innego, w artykułach motoryzacyjnych opisywany jako najgorszy silnik Alfy. Ja jeżdżę JTSem ponad rok i jedyna awaria to wymiana termostatu. boli trochę wymiana oleju bo 10w-60 dobrej marki tani nie jest ale raz do roku można przeboleć
    Ostatnio edytowane przez michalknw ; 07-09-2017 o 11:08

  9. #1669
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    Awaroa a trzymanie fabrycznych parametrow to 2 zupelnie inne bajki.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #1670
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    Alfa Romeo GT 2,0 JTS
    Postów
    69

    Domyślnie

    No i przed zakupem byłem nastawiony na ciągle dolewanie oleju a nie jest tak źle ku mojemu zaskoczeniu, ale może dla tego, że to ja nie robię jakiś dużych przebiegów

Podobne wątki

  1. Zakup Alfy Romeo GT 1.9 JTD
    Utworzone przez spdii w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 265
    Ostatni post / autor: 25-10-2017, 13:07
  2. [159] Zakup Alfy Romeo 159
    Utworzone przez Janusz :> w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-07-2014, 19:42
  3. Zakup Alfy Romeo w UK
    Utworzone przez karczes816 w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-05-2014, 18:38
  4. zakup alfy romeo gt
    Utworzone przez hiszpan w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2012, 12:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory