Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: GT kupiona - potrzebne czesci do modów plz

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    Alfa Romeo GT (planowane)
    Postów
    95

    Domyślnie GT kupiona - potrzebne czesci do modów plz

    Czesc wszystkim

    Kupilem w koncu! Mam GT! Jestem tak podniecony, ze az mi 'leci' Moje pierwsze auto + zawsze chcialem miec Alfe. A GT to jest kosmos stylistyczny
    Wydalem 15k, pokaze zdjecia jak ja troche 'zrobie'/doprowadze do 'stanu alfaholika'. 2006rok, JTD, przedlift, grigio stromboli, skora czerwo - moje wymarzone polaczenie (no moze poza czerwonym ), alu 17tki.
    Chcialbym ja lekko zmodowac, stad pytania gdzie dostac czesci i jakie kupic najlepiej. Pomozecie prosze?

    1. Jakie sprezyny kupic? - chcialbym ja obnizyc (cel wizualny/estetyczny tylko)
    2. Tylni spojler/lotka - nie wiem jak to nazwac
    3. Nakladki na lusterka chromy/satyna
    4. Ladne dywaniki do srodka auta
    5. Czerwona skorka Alfa Romeo do kluczyka-scyzoryka

    Czesci moga byc uzywane (zwlaszcza sprezyny czy spojler) i prosze doradzajcie czesci ktore maja najlepszy stosunek jakosci/porzadanego efektu do ceny. Wydalem na auto 15k wiec nie chcialbym teraz wydawac kolejnych 10k zeby miec najlpsze z najlepszych. hehe
    Bede przeczesywal dzial Sprzedam tutaj + olx + allegro. Jak znacie jakies inne miejsca gdzie bede mogl dostac polecane rzeczy to prosze rowniez podajcie.

    ad. 1
    Dla mnie za wysoko stoja GT w standardzie - nie podoba mi sie ta przerwa miedzy opona a nadkolem stad chcialbym ja obnizyc. Nie wiem o ile...20mm?30mm? Nie musi lezec calkiem na ziemi - nawet bym nie chcial zeby lezala calkiem na ziemi. Chce uzyskac tylko efekt wizualny (w miare zniwelowac wspomniana przerwe) - to jest dizel + nie bede tym jezdzil na tor (zwykla codzienna jazda do pracy) wiec to zeby uzyskac lepsze prowadzenie to akurat mnie mniej interesuje (+ przesadne utwardzenie tez mnie bedzie irytowalo). Do tego mam 17tki ktore mi sie podobaja wiec nie bede zamienial na 18tki - stad tez tak mysle ze jak obnize to wizualnie alu 'urosna' - wiec tez fajnie. Sprezyny moga byc uzywane - nie chcialbym na to wydawac 1000 zlotych szczerze mowiac (stad tez nie chcialbym, w miare mozliwosci, zmieniac amortyzatorow, tylko same sprezyny)

    ad. 2
    Zalaczam zdjecie tego spojlera/lotki (lip spoiler?), ktory chcialbym zamontowac. Jak to sie nazywa prawidlowo? Albo moze jest na to nawet nazwa wloska? Gdzie to moge dostac? Moze byc uzywane. Jestem prawie pewien ze jest to oryginalny spojler robiony przez Alfe (jako akcesoria chyba?).

    ad. 3
    Wiecie o czym mowie, tylko.....jak to sie nazywa? Jak to ludzie oglaszaja? obudowy lusterek? Moga byc uzywane jak w dobrym stanie.

    ad.4
    Komplet dywanikow. Sa jakies oryginalne gdzie mozna gdzies dostac? Te co sa teraz to sa tragiczne, takie miekkie i wytarte juz.
    Wolalbym nowe. Chcialbym zeby dobrze pasowaly + byly wzglednie grube (nie zwijaly sie)+zrobione z materialu (zadnych gumowych nie chce).
    A moze ktos wie gdzie mozna dostac takie dywaniki, ktore jakas firma robi ? - w sensie ze nie sa oryginalnie przez Alfe robione?
    Kolor: czarne z jakims fajnym napisem Alfa romeo (nie musi byc duzy) albo cale czerwone?
    Gdzie tego szukac prosze?

    ad 5.
    To najlepiej jakby bylo nowe bo to skora to jak uzywane to moze byc juz brudne.
    Gdzie to dostane?

    Dzieki wielkie za pomoc z gory i pozdrawiam serdecznie wszystkich alfaholikow

    Cuore Sportivo!
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	825448055_3_1080x720_19-jtd-150-km-czerwone-skory-alu-18-osobowe.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	87.8 KB
ID:	200330   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	grafit Stromboli 651.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	92.7 KB
ID:	200331  

  2. #2
    Użytkownik Fachowiec Avatar LukaSS
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Biała Podl./Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 JTD 16V 140KM; Yamaha XTZ 800 Super Tenere
    Postów
    2,540

    Domyślnie

    Jak chcesz obniżać to najpierw sprawdz jaki jest stan zawieszenia by nie rozbierać po raz drugi.

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169
    ...

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    Alfa Romeo GT (planowane)
    Postów
    95

    Domyślnie

    elo
    zrobie tak, ze kupie sprezyny zeby ja obnizyc jak chce - jak beda zakladac to im powiem zeby sprawdzili odrazu reszte i jak bedzie cos do roboty to odrazu zrobia (musze zawiezc Belle daleko do mechanika i zostawic ja tam i tak na tydzien).

    300 za 2 plastiki? To ja sobie odpuszcze temat hehe. Opozycjonista, dzieki za linki. Juz wole za te 300 ziko kupic dystanse do niej zeby fajnie wygladala i tyle (poza tym te nakladki przy grigio stromboli 'nie daja takiego efektu' co nie?). Znalazlem takie na allegro:
    http://allegro.pl/dystanse-5x98-58-1...549802479.html
    oraz:
    http://allegro.pl/dystanse-alfa-rome...910564186.html
    Ktos moze ma jakies opinie na ich temat? Maja 15mm i 20mm, ale chyba lepiej 15 co nie? - nie chcialbym zeby to wystawalo poza nadkole bo mi sie to wtedy nie podoba. A tak w ogole to chyba najlepiej najpierw ja obnizyc i wtedy zobaczyc jaki kupic dystans zeby to wygladalo ze smakiem prawda?
    Kurde chcialbym sie zmiescic w 1000 zl na sprezyny obnizajace komplet i 4 dystanse - jakos mi sie uda.

    Czy ktos moze polecic mi sprezyny prosze?
    Na allegro znalazlem narazie jakas firme Bergh i Kayaba - ale nie wiem o ile obnizaja auto bo nie jest napisane. Cos o nich wiecie prosze?

    A cos z ta lotka Wam wiadomo?
    Jest jakis sklep (stacjonarny/online) w pl/eu ktory warto przeczesac jak sie ma Alfe/jest sie alfaholikiem i maja normalne czesci do Alfy ale tez i takie duperelki jak ta lotka czy dywaniki czy skorka/pochewka na scyzoryk?

    mega dzieki

    ALFA!

  5. #5
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    to jest pokryte warstwą metalu (metalizowane), owszem, dają efekt bo to nie farba
    3 stówki za taki gadżet i to na dwie strony auta to okazja

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	148.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	38.9 KB
ID:	200551

    za to lotki nie chciałbym nawet za dopłatą...
    ...

  6. #6
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    GT
    Postów
    31

    Domyślnie

    jak nazywaja sie te alu?

  7. #7
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar MdCyt
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    Alfa Gt 1.9 JTDm
    Postów
    103

    Domyślnie

    Stary ale jestes podniecony☺

  8. #8
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    Alfa Romeo GT (planowane)
    Postów
    95

    Domyślnie

    No!!!

    Dlatego bo to Alfa a nie 'wozidlo z A do B'

  9. #9
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    Fiat Grande Punto
    Postów
    2

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o dystanse to polecam Ci Dystom

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Lotek900
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Płaza
    Auto
    Były: Alfa Romeo 156 1.6 T.S, Alfa Romeo 156 1.9 JTD, Alfa Romeo 166 3.0 V6, Alfa Romeo 156Ti
    Postów
    823

    Domyślnie

    Alfa ze zdjęć stoi na felgach 18'' i "siedzi" na gwincie.

Podobne wątki

  1. Alfa 147 1,9 JTD już kupiona i co dalej...
    Utworzone przez izych w dziale 147
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 17-05-2012, 21:29
  2. potrzebne czesci
    Utworzone przez siwulec82 w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-08-2010, 19:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory