Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 95

Temat: Progi, reparaturki. Gdzie kupić ?

  1. #71
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTS 2004
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    Problem w tym, że cen nikt nie zmienia, bo ktoś tak napisał na forum. Wątpię więc, aby w GT progi można było zrobić za 350 PLN, bo generalnie jak je widzą, to wolą robić inne.

    Uznany za dobrego - blacharz, taki który nie maluje w szopie, w LDZ bierze przeciętnie 500 PLN za element. Tyle samo, co ASO. Taki mniej znany - 350 PLN, ale to bez robót typu progi w GT.

  2. #72
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka Zobacz post
    Problem w tym, że cen nikt nie zmienia, bo ktoś tak napisał na forum. Wątpię więc, aby w GT progi można było zrobić za 350 PLN, bo generalnie jak je widzą, to wolą robić inne.

    Uznany za dobrego - blacharz, taki który nie maluje w szopie, w LDZ bierze przeciętnie 500 PLN za element. Tyle samo, co ASO. Taki mniej znany - 350 PLN, ale to bez robót typu progi w GT.
    Czyli co blacha wraz z malowaniem 500zł za element? bo blacharz to osobna kwestia i lakiernik osobna...

  3. #73
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTS 2004
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    Czasem inna, a czasem ta sama. Kto inny może spawać i docinać, kto inny szpachlować, malować.

    ... bo generalnie jak je widzą, to wolą robić inne... np.: w 156...

    - Wpierw zobacz te progi, potem pisz.

    - Bez spawania, znalezienia progów - zrobisz te progi w cenie 1 elementu, ale to jak są delikatnie wgniecione i bez rdzy.
    Ostatnio edytowane przez Majka ; 05-05-2017 o 12:30

  4. #74
    Użytkownik Świeżak Avatar karolszreder
    Dołączył
    11 2016
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    GT 1.9 jtd
    Postów
    67

    Domyślnie

    Zna ktoś fachowca z Gdyni lub okolic który zrobi to taniej niż 1000 za stronę z lakierowaniem ?

  5. #75
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2017
    Mieszka w
    Tczew
    Auto
    GT 150 KM
    Postów
    2

    Domyślnie

    Ja dzisiaj odebrałem swoją GT od blacharza magika w Tczewie, miałem do wyciągnięcia, pomalowania, zakonserwowania, bardzo mocno wgnieciony prawy próg w dwóch miejscach od podnośnika. Był tak wgnieciony, że aż go wybrzuszyło na bok. Trzech w okolicy objechałem, dwóch bez reperaturki nie chciało tego ruszać, a ten ogarnął temat. Pogadałem z nim chwilę i przewinąłem mu temat, że reperaturkami do naszych strzał jest duży problem i był przekonany, że sam też by swoje reperaturki wyczarował. Jakby ktoś był zainteresowany to numer podam na PW.

  6. #76
    Użytkownik Świeżak Avatar kitenation
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    GT 1.9 JTD Q2
    Postów
    38

    Domyślnie

    Cześć, czy ktoś z was w końcu wymieniał / naprawiałte progi? Jak to wygląda teraz. Zasanawiam się poważnie and kupieniem GT, w którym wszystko jest w idealnym stanie i generalnie nie mam uwag, tyle że na przedzie progu wdałą się rdza. Nie wiem czy warto, czy potencjalna naprawa nie będzie droga a po zimie okaże się, że rdzewieje jescze bardziej wyszstko na spawach. Możecie coś doradzić, czy robiliście w końcu progi? Ile to kosztowało, jak wygląda element po naprawie.

  7. #77
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Lotek900
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Płaza
    Auto
    Były: Alfa Romeo 156 1.6 T.S, Alfa Romeo 156 1.9 JTD, Alfa Romeo 166 3.0 V6, Alfa Romeo 156Ti
    Postów
    823

    Domyślnie

    Odgrzeje temat. Kupował ktoś ostatnio te reperaturki? Dziś po myciu zobaczyłem że będę ich potrzebował. Pogiete progi mam od momentu kupna ale dziś zauważyłem że na lewym progu wyskoczyly purchle i ruda.

  8. #78
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lotek900 Zobacz post
    Odgrzeje temat. Kupował ktoś ostatnio te reperaturki? Dziś po myciu zobaczyłem że będę ich potrzebował. Pogiete progi mam od momentu kupna ale dziś zauważyłem że na lewym progu wyskoczyly purchle i ruda.
    Kupisz bez problemu choćby alledrogo. Jak ja chciałem kupić to musiałem czekać pół roku bo skończyły się. Wejdź sobie ewentualnie na polcar.pl


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #79
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Lotek900
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Płaza
    Auto
    Były: Alfa Romeo 156 1.6 T.S, Alfa Romeo 156 1.9 JTD, Alfa Romeo 166 3.0 V6, Alfa Romeo 156Ti
    Postów
    823

    Domyślnie

    Albo źle szukam ale jak patrzyłem na szybko to na allegro nie ma nowych progów do GT. Są tylko cięte z anglikow. A na polcar.pl są części blacharskie do tirów

  10. #80
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Uuuu to już nie ma...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. [159] Rozrząd jakiej firmy kupić? Gdzie kupić taniej? Czy 2.4 JTDm ma wariator?
    Utworzone przez olekkus w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 20-05-2018, 14:21
  2. [159] Linka wybierania biegów się urwała - nie idzie kupić w ASO FAP - gdzie to kupić
    Utworzone przez epsonix w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-05-2014, 11:51
  3. [159] Pada mi skrzynia w JTDm 150 KM. Jaką skrzynie mam kupić? Gdzie kupić?
    Utworzone przez AndrzejJ w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2010, 07:47
  4. Progi -gdzie kupić
    Utworzone przez maly_swd w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-05-2009, 21:48
  5. [Giulietta] Reparaturki tylnych nadkoli
    Utworzone przez WlodekzPoznania w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-05-2008, 00:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory