Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Kupno alfy romeo gt

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo GT 2.0 JTS 166km 2004r.
    Postów
    2

    Domyślnie Kupno alfy romeo gt

    WItam wszystkich , Mam zamiar kupić Alfe romeo GT z 2004 r. z silnikiem 2.0 JtS 166km. I chciałbym zapytac was co myślicie o tym samochodzie , czy warto go kupić , Jakie ma spalanie i czy opłaca się . Pytam też o to czy często będę z Nią odwiedzać Warsztat czy elektryka

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar SebaM
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    BTM
    Auto
    GT 3.2
    Postów
    542

    Domyślnie

    Wyszukiwarka jest u góry,po prawej stronie.

    Cytat Napisał wojtekpu11 Zobacz post
    czy opłaca się .
    Uwielbiam te pytanie.

  3. #3
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojtekpu11 Zobacz post
    WItam wszystkich , Mam zamiar kupić Alfe romeo GT z 2004 r. z silnikiem 2.0 JtS 166km. I chciałbym zapytac was co myślicie o tym samochodzie , czy warto go kupić , Jakie ma spalanie i czy opłaca się . Pytam też o to czy często będę z Nią odwiedzać Warsztat czy elektryka
    Pogadaj z kolegą:
    http://www.forum.alfaholicy.org/156/...mienic_-2.html


    A tak serio to silnik dla nieco ogarniętych mechanicznie ludzi, w sensie <trudny>. Trzeba dobrze obejrzeć przed zakupem i odpowiednio użytkować/serwisować żeby było dobrze. Spalanie ma duże, dźwięk za to fajny i parametry lepsze od TS. Jednak chcąc coś trwałego i mniej awaryjnego to jednak zdrowy 1.9 JTD 150KM da ci podobne osiągi i spoooro mniejsze spalanie.
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Chełm
    Auto
    Alfa Romeo Gt 3.2 V6
    Postów
    91

    Domyślnie

    Spalanie oscyluje w granicach 9-12. Zależy jaka masz nogę. Ogólnie całkiem przyjemnie się tym jeździ. Co do awaryjności samego silnika to tego nie zaznałem siadły mi 3 cewki oraz wymieniłem termostat i to by było na tyle. Zrobiłem nim około 30 000 i nic złego się nie wydarzyło... Jeśli szukasz czegoś to będę sprzedawał niedługo właśnie taką Alfe z 2006 roku. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam na priv.

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo GT 2.0 JTS 166km 2004r.
    Postów
    2

    Domyślnie

    no właśnie już mam na oku od Znajomego taką Alfe i dla tego tu jestem .. To moja 1 alfa a dużo słyszałem o awaryjności tych aut i stąd moje obawy

  6. #6
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    06 2016
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    ALFA GT 1.9 (2005)
    Postów
    141

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojtekpu11 Zobacz post
    no właśnie już mam na oku od Znajomego taką Alfe i dla tego tu jestem .. To moja 1 alfa a dużo słyszałem o awaryjności tych aut i stąd moje obawy
    No jeżeli masz od znajomego to może Ci powiedzieć pewnie jak to jest z użytkowaniem Alfy.
    Generalnie to bardzo przyjemne samochody i w zależności od egzemplarza możesz natrafić na podwyższone koszty utrzymania. GT to chyba najsłaszby wybór biorąc pod uwagę koszty części (dużo mniejsza popularność niż 156, 147, 159) ale moim zdaniem najładniejsza. Części te, które są tożsame z innymi modelami będą na średnim poziomie (ani tanie, ani specjalnie drogie). Jeżeli będziesz chciał kupić elementy karoserii to już może być gorzej - w ASO drogo, a zamienników brakuje.

  7. #7
    Użytkownik Świeżak Avatar Bąku
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    SZA
    Auto
    GT 1,9 JTD - była, 159 SW ti 2,4 jest
    Postów
    176

    Domyślnie

    Główny zapał podczas oglądania skierował bym na strone blacharską - wiele modeli ma bogatą przeszłość a jak już wspominali koledzy wyżej części drogie a zamienników niewiele. Strona mechaniczna do ogarnięcia ale lepiej korzystać z warsztatów które mają doświadczenie z Alfami.
    Proponuję kupić browarka i coś na zagrzyche i poświęcić kilka godzin na lekturę - ZAKUP ALFY ROMEO GT

Podobne wątki

  1. [159] Kupno Alfy Romeo 159
    Utworzone przez Bajsce w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-04-2016, 18:15
  2. [156] Kupno Alfy Romeo 156
    Utworzone przez Juzz w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 04-10-2015, 20:02
  3. Kupno Alfy Romeo 166 FL
    Utworzone przez Dyzio w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 19-01-2015, 21:51
  4. Kupno alfy romeo 159 Ostrołęka
    Utworzone przez Mareczek w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-08-2014, 08:04
  5. kupno alfy romeo 147.
    Utworzone przez bomber170 w dziale 147
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 08-05-2012, 08:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory