Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 71

Temat: Zakup pierwszej w życiu Alfy

  1. #61
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Pionki
    Auto
    GT 1.9JTD 150km
    Postów
    34

    Domyślnie

    Vatrax, jak się sprawuje Twoja alfa GT, którą kupiłeś w Olkuszu? Zamierzam się przejechać i obejrzeć bo gość ma ich chyba sześć sztuk więc będzie w czym wybierać. Pisałeś, że ta czarna miała malowaną maskę i trochę bardziej zużyte fotele.. Chętnie niebawem obejrzę i być może wrócę którąś z nich. Powiedz mi gdzie mogę sprawdzić ten samochód jeżeli już będę chciał go wziąć? Jakaś stacja diagnostyczna w Olkuszu czy ten gość z (autoitalia)? Możesz dać jakiś namiar? Tylko żeby to nie był jakiś znajomy tego sprzedającego bo wiadomo jak to jest

  2. #62
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Wiecie coś na temat tego gościa z Olkusza? Byłem u niego i oglądałem GTV ale wydał mi sie podejrzany.

  3. #63
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Pionki
    Auto
    GT 1.9JTD 150km
    Postów
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał toddlockwood Zobacz post
    Wiecie coś na temat tego gościa z Olkusza? Byłem u niego i oglądałem GTV ale wydał mi sie podejrzany.
    czemu podejrzany? sam mam zamiar się tam wybrać..

  4. #64
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jay90 Zobacz post
    czemu podejrzany? sam mam zamiar się tam wybrać..
    Typ cwaniaczka - strasznie dużo gadał.

  5. #65
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Pionki
    Auto
    GT 1.9JTD 150km
    Postów
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał toddlockwood Zobacz post
    Typ cwaniaczka - strasznie dużo gadał.
    Tacy sa najgorsi. tez zobacze co cwaniaczek tam ma, jak bedzie mydlil oczy a i tak cos znajde to albo obnizy cene albo szukam dalej. Jego gadanie jaki to samochod bezwypadkowy i od pierwszego wlasciciela jak to opisal w kazdym ogloszeniu to niech sobie wsadzi miedzy bajki.

  6. #66
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Obok jest też stacja diagnostyczna i strasznie namawiał by koniecznie na nią jechać... Ehh jeszcze gadał kim on nie jest, że kupił sobie w Niemczech Giulie QV no i strasznie dużo przeklinal. Też mi mówił że GTV jest od 1 własciciela i była masa papierów ale nie sprawdzałem ich czy są rzetelne i prawdziwe.

    Niewiem, ja odniosłem negatywne wrażenie - ale może jest inaczej, dlatego zapytałem czy ktoś z forum kupował od gościa który głównie właśnie handluje Alfami.

  7. #67
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Pionki
    Auto
    GT 1.9JTD 150km
    Postów
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał toddlockwood Zobacz post
    Obok jest też stacja diagnostyczna i strasznie namawiał by koniecznie na nią jechać... Ehh jeszcze gadał kim on nie jest, że kupił sobie w Niemczech Giulie QV no i strasznie dużo przeklinal. Też mi mówił że GTV jest od 1 własciciela i była masa papierów ale nie sprawdzałem ich czy są rzetelne i prawdziwe.

    Niewiem, ja odniosłem negatywne wrażenie - ale może jest inaczej, dlatego zapytałem czy ktoś z forum kupował od gościa który głównie właśnie handluje Alfami.
    Tak, wlasnie Vatrax kupowal od niego alfe GT. Skoro mówisz, że namawiał żeby jechać na stacje diagnostyczną obok, to wiadomo, że mają układy. Można się tego spodziewać, dlatego ja pojadę na inną stację. Zobaczymy jak gość się w ogóle zachowa.

  8. #68
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Daj znać jak wrażenia i jak sie zachowa

  9. #69
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2017
    Mieszka w
    Zbrosławice
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    4

    Domyślnie

    Typ "cwaniaczka"...miałem do czynienia z wieloma sprzedającymi i ten wydał mi się konkretny. W tym fachu trzeba skłonić klienta do zakupu i dużo gadać, ten z Olkusza nie był wyjątkiem (tako zawdód), przynajmniej nie opowiadał bzdur - wiadomo, mówił, abym się autem zainteresował. GTV oglądałem ( jak i też inne auta koło jego domu na placu) i rzeczywiście wspominał, że ma do niej wszystkie papiery, łącznie z mandatami. Ze stacją diagnostyczną, która jest obok komisu, to wiadomo, że może mieć jakiś układ, rak to już jest. Można jednak sprawdzić autko gdzie indziej,tak jak ja to zrobiłem. Trzeba uświadomić dobie jedno, alg gt krajowych nie ma (lub trzeba czekać na okazję), zostają auta od sprzedawców z różną historią. Jeśli ktoś chce kupić 10 letnie auto bez jakichkolwiek przygód, życzę powodzenia. Sam miałem bezwypadkowe auta od nowości, co robiły się wypadkowe, i to nie z mojej winy. Trzeba zaakceptować pewne rzeczy i tyle (wyboru nie ma dużego). Zostawić kasę na ewent ulane poprawki i wymiany. Ja ma teraz ogromną frajdę z zakupu alfy i już nią zrobiłem 3.000 km. Za 2 tygodnie konserwuję progi i zobaczę, co tam w zawieszeniu piszczy.
    Ostatnio edytowane przez Vatrax ; 16-06-2017 o 22:08

  10. #70
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vatrax Zobacz post
    Typ "cwaniaczka"...miałem do czynienia z wieloma sprzedającymi i ten wydał mi się konkretny. W tym fachu trzeba skłonić klienta do zakupu i dużo gadać, ten z Olkusza nie był wyjątkiem (tako zawdód), przynajmniej nie opowiadał bzdur - wiadomo, mówił, abym się autem zainteresował. GTV oglądałem ( jak i też inne auta koło jego domu na placu) i rzeczywiście wspominał, że ma do niej wszystkie papiery, łącznie z mandatami. Ze stacją diagnostyczną, która jest obok komisu, to wiadomo, że może mieć jakiś układ, rak to już jest. Można jednak sprawdzić autko gdzie indziej,tak jak ja to zrobiłem. Trzeba uświadomić dobie jedno, alg gt krajowych nie ma (lub trzeba czekać na okazję), zostają auta od sprzedawców z różną historią. Jeśli ktoś chce kupić 10 letnie auto bez jakichkolwiek przygód, życzę powodzenia. Sam miałem bezwypadkowe auta od nowości, co robiły się wypadkowe, i to nie z mojej winy. Trzeba zaakceptować pewne rzeczy i tyle (wyboru nie ma dużego). Zostawić kasę na ewent ulane poprawki i wymiany. Ja ma teraz ogromną frajdę z zakupu alfy i już nią zrobiłem 3.000 km. Za 2 tygodnie konserwuję progi i zobaczę, co tam w zawieszeniu piszczy.
    Nie no ja to rozumiem. Natomiast mi sprzedawca poprostu wydał się podejrzany, dlatego sam zapytałem o opinię o nim.

Podobne wątki

  1. Zakup pierwszej alfy
    Utworzone przez route3001 w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-09-2016, 19:01
  2. [159] Zakochałem się w 159. Zakup pierwszej Alfy w życiu - prośba o ocenę oferty
    Utworzone przez XLogic w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-04-2016, 13:23
  3. [159] [159] Zakochałem się w 159. Zakup pierwszej Alfy w życiu - prośba o ocenę oferty
    Utworzone przez XLogic w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-04-2016, 21:28
  4. Zakup pierwszej Alfy
    Utworzone przez Pietras w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-01-2015, 22:16
  5. Zakup pierwszej Alfy
    Utworzone przez 89ozzy w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 21-01-2013, 18:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory