Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 71

Temat: Zakup pierwszej w życiu Alfy

  1. #21
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    chyba nie przesade jak napisze że 75% GT to padliny ...

    trzeba szukac i sprawdzac i tyle








  2. #22
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    raczej więcej niż 75%
    ...

  3. #23
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    no nie chciałem zniechęcać ...








  4. #24
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    Lancia Lybra 2.4 JTD
    Postów
    8

    Domyślnie

    Witam, jest to mój pierwszy post, ale nie chcę zakładać odrębnego tematu, skoro moje pytanie tyczy się tego samego. Przymierzam się do zakupu pierwszej Alfy, wybór padł na GT, jednak szukam wersji w Q2 1.9 170km, 2007-2008 rok. Ile według Was powinna kosztować taka zabawka? Na allegro itp nie ma zbyt wiele takich perełek.. Co sądzicie o niej? otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-gt-q2-klima-8xair-bag-navi-alu18-skora-tempomat-ID6yU8HT.html

  5. #25
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    na zachodzie z małym (max 50kkm) przebiegiem jakieś 12 do 15 tysięcy euro
    w PL takiego auta nie znajdziesz czyli zostają takie z przebiegiem jak w ogłoszeniu które podałeś
    - zupełnie normalna cena
    jesteś pewien że to fabryczne 170KM z czerwonym przyciskiem "sport"?
    ...

  6. #26
    Użytkownik Znawca Avatar pafka
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Jaworzyna Śląska
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    1,550

    Domyślnie

    Cytat Napisał bananiho Zobacz post
    Ile według Was powinna kosztować taka zabawka? Na allegro itp nie ma zbyt wiele takich perełek..
    W ciągu ostatniego roku, w Polsce GT z fabrycznymi 170 KM było wystawionych dosłownie kilka sztuk - ja kojarzę tylko trzy, od 23 do 27 tys, więc cena tej jest jak najbardziej ok. Na pewno będą to górne ceny GT z ogłoszeń.

    Cytat Napisał opozycjonista Zobacz post
    jesteś pewien że to fabryczne 170KM z czerwonym przyciskiem "sport"?
    Moje oczy widzą na zdjęciu ten przycisk, ale nie wiem czy to nie czasem fatamorgana

  7. #27
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    Lancia Lybra 2.4 JTD
    Postów
    8

    Domyślnie

    Wywnioskowałem to z ogłoszenia, a bywają jakieś oszustwa z tym związane?(fałszywy przycisk, który daje efekt placebo, albo coś w tym stylu?) Niestety 12-15 tysięcy euro to już dwukrotność budżetu, mam zamiar wydać 23-26 tys dlatego wstawiłem akurat to ogłoszenie ponieważ jest to jedyna taka gt w tej opcji na allegro w tym momencie, a jak ostatnio była też w tej opcji, to cena była taka sama. To wyposażenie za taką cenę jest w porządku, czy jest duże prawdopodobieństwo że nie miała zbyt kolorowej przeszłości? Prosiłbym Was o opinie, ponieważ nie wiem, czy się w ogóle nastawiać na 170-konną wersję, a chciałbym mieć bezwypadkowe auto. Z góry dzięki.

  8. #28
    Użytkownik Znawca Avatar pafka
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Jaworzyna Śląska
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    1,550

    Domyślnie

    Czy dana GT wyjechała z fabryki z przyciskiem (czyli miała też fabrycznie 170 KM), można sprawdzić po wyposażeniu auta - ja przed kupnem swojej sobie sprawdziłem, i u mnie jest to opcja opisana 4XD 125 KW - 170 CV.
    O GT bez absolutnie żadnych przygód nie jest łatwo , ale oczywiście jak najbardziej takie bywają - jednak w około 10-letnim aucie nie ma co się wygłupiać szukając auta w całości w fabrycznym lakierze. No i wysoka cena nie musi być niestety gwarantem, że auto jest w bardzo dobrym stanie.
    Sprawdź sobie to auto - najpierw cokolwiek po vinie (jakaś historia serwisowa, wyposażenie), a potem już oględziny na miejscu, jazda próbna. Jeżeli masz daleko, to pomyśl o wynajęciu kogoś do oględzin - ja tak właśnie zrobiłem, bo moja GT była na drugim końcu Polski.

  9. #29
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    Lancia Lybra 2.4 JTD
    Postów
    8

    Domyślnie

    Dobra! Wielkie dzięki za podpowiedzi, mam nadzieję, że jeszcze w tym roku coś znajdę.. Chyba że chcesz się pafka pozbyć swojej bieli

  10. #30
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    przyjrzałem się, na powiększeniu jest czerwony przycisk, w opisie też - czyli ma 170KM
    przygód nie musiała mieć, na zachodzie EU auto z takim przebiegiem jest niesprzedawalne - stąd jego bardzo niska cena
    tam pozwalająca na zakup i niewielki zarobek handlarza z PL

    ja obrałem ponad 7 lat temu nieco inną drogę - kupiłem uszkodzone GT z przebiegiem 26kkm które dziś ma 93kkm
    - wolę naprawiony samochód z małym przebiegiem (lata bezproblemowej eksploatacji)
    Ostatnio edytowane przez opozycjonista ; 21-05-2017 o 22:14
    ...

Podobne wątki

  1. Zakup pierwszej alfy
    Utworzone przez route3001 w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-09-2016, 19:01
  2. [159] Zakochałem się w 159. Zakup pierwszej Alfy w życiu - prośba o ocenę oferty
    Utworzone przez XLogic w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-04-2016, 13:23
  3. [159] [159] Zakochałem się w 159. Zakup pierwszej Alfy w życiu - prośba o ocenę oferty
    Utworzone przez XLogic w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-04-2016, 21:28
  4. Zakup pierwszej Alfy
    Utworzone przez Pietras w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-01-2015, 22:16
  5. Zakup pierwszej Alfy
    Utworzone przez 89ozzy w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 21-01-2013, 18:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory