Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 71

Temat: Zakup pierwszej w życiu Alfy

  1. #51
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Pionki
    Auto
    GT 1.9JTD 150km
    Postów
    34

    Domyślnie

    Zazdroo! Czyli cos tam bylo bite i nie jest tak jak gosc wpisal (bezwypadkowa). Dzieki za wiadomosc. Dawaj znac jak Twoja sie sprawuje. Mam nadzieje, ze niedlugo i ja bede mogl sie pochwalic
    Ostatnio edytowane przez Jay90 ; 30-05-2017 o 21:10

  2. #52
    Użytkownik Znawca Avatar pafka
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Jaworzyna Śląska
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    1,550

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jay90 Zobacz post
    Czyli cos tam bylo bite i nie jest tak jak gosc wpisal (bezwypadkowa).
    Nie no - bez jaj kolego. Malowanie maski nie oznacza, że auto było bite! Najczęściej maskę maluje się po odpryskach od kamieni. Jeżeli szukasz 10-letniej GT z oryginalnym lakierem to powodzenia...

  3. #53
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Pionki
    Auto
    GT 1.9JTD 150km
    Postów
    34

    Domyślnie

    calkiem bez jaj kolego! Pewnie, ze to nie oznacza, ze bylo bite, ale jest duze prawdopodobienstwo. Mi takie duze kamienie na maske nie spadaly przez cale 8lat jak mam samochod. Wszystko jest do zweryfikowania, a na ta chwile to mozemy sie tylko domyslac
    Ostatnio edytowane przez Jay90 ; 31-05-2017 o 09:39

  4. #54
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    06 2016
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    ALFA GT 1.9 (2005)
    Postów
    141

    Domyślnie

    Cytat Napisał pafka Zobacz post
    Nie no - bez jaj kolego. Malowanie maski nie oznacza, że auto było bite! Najczęściej maskę maluje się po odpryskach od kamieni. Jeżeli szukasz 10-letniej GT z oryginalnym lakierem to powodzenia...
    Dokładnie ;-)

  5. #55
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar icemanevo
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Zabrze
    Auto
    AR GT JTD & Galant 2.5 V6
    Postów
    51

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jay90 Zobacz post
    calkiem bez jaj kolego! Pewnie, ze to nie oznacza, ze bylo bite, ale jest duze prawdopodobienstwo. Mi takie duze kamienie na maske nie spadaly przez cale 8lat jak mam samochod. Wszystko jest do zweryfikowania, a na ta chwile to mozemy sie tylko domyslac
    Zgodzę się [MENTION=2093]pafka[/MENTION]. Czasem zależy też gdzie jeździsz. Wystarczy jedna trasa, jeden tir haczący o pobocze i dosyć mocny odprysk gotowy. I wtedy cała malowana maska świadczy nie o dzwonie, a o dbaniu o samochód (by np. rdza nie poszła). Nie wolno tak generalizować przy ponad 10-letnich autach do 20 tys zł. Jedź na geometrię, obejrzyj kluczowe elementy nadwozia, które są spójne konstrukcyjnie (kielichy, podłoga, dach, słupki itp.) Wszystko z głową. Albo na pewniaka to po nowe auto, dobra umowa i martwić się, ani analizować nie musisz w 90% przypadków.

  6. #56
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jay90 Zobacz post
    calkiem bez jaj kolego! Pewnie, ze to nie oznacza, ze bylo bite, ale jest duze prawdopodobienstwo.
    Zdecydowana większość GT sprzedawanych w PL jest po wypadku.
    I przekręconym liczniku.
    Choć nie zawsze.

    Icemanevo dobrze radzi - trzeba sprawdzić, co istotne, a nie dyskredytować auta przez malowaną maskę.

  7. #57
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2017
    Mieszka w
    Zbrosławice
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    4

    Domyślnie

    Jak się ogarnę z dniem dziecka, pracą i w końcu umyję auto, to je opiszę w odpowiednim dziale. Wczoraj rano miałem niespodziankę, wysiadł akumulator. Po wymianie wszystko śmiga rewelacyjnie, ogromna przyjemność z jazdy.
    Co do malowania maski, to i moja była malowana - zwykła szkoda parkingowa. Raczej nie znajdziesz 10 letniego auta bez poprawek lakierniczych. Ja sam miałem dwie przygody z maską i jej malowaniem, przycyzny- kawałek tynku z budowy oraz draśnięcie szlabanu. Najważniejsze, by auto było proste, wtryski w dobrym stanie i ładnie zachowane. O moją ktoś naprawdę dbał i ja to doceniłem. Nie trzeba się bać malowania niektórych elementów. Mało też sprowadza się takich aut ze względu na cenę. Trzeba auto sprawdzić i tyle. Mogę jeszcze dodać, że ze sprzedającym miałem bardzo dobry kontakt. Pozdrawiam

  8. #58
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Pionki
    Auto
    GT 1.9JTD 150km
    Postów
    34

    Domyślnie

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6yTD2h.html

    Co Wy na to ogloszenie chlopaki? Jest tanio....
    Zainteresowalem sie poniewaz jest niedaleko mnie

  9. #59
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    GT w najbliższej przyszłości
    Postów
    2

    Domyślnie

    Proszę o opinie na temat tego ogłoszenia:
    id na otomoto: 6012712945
    Czy jest wgl możliwe kupić dobrą GT do 15 tysięcy?
    Czy ewentualnie jest tutaj ktoś z Warszawy i nie sprawiło by mu trudu podjechać ze mną obejrzeć ten egzemplarz?
    Dzięki z góry za wszelkie informacje

  10. #60
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Podwilk
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9JTD
    Postów
    10

    Domyślnie

    jak chcecie z oryginalnym lakierem to ja mogę wam sprzedać ale jest to autko do zrobienia i wtedy możecie sobie sami przemalować tak jak wam się podoba = chcę coś ponad 5tyś tylko tak jak mówię trzeba w autko wsadzić żeby ładnie się prezentowało bo jeździć jeździ. Jak by był jakiś lakiernik czy coś to by mu się to opłacało bo by jeszcze zarobił

Podobne wątki

  1. Zakup pierwszej alfy
    Utworzone przez route3001 w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-09-2016, 19:01
  2. [159] Zakochałem się w 159. Zakup pierwszej Alfy w życiu - prośba o ocenę oferty
    Utworzone przez XLogic w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-04-2016, 13:23
  3. [159] [159] Zakochałem się w 159. Zakup pierwszej Alfy w życiu - prośba o ocenę oferty
    Utworzone przez XLogic w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-04-2016, 21:28
  4. Zakup pierwszej Alfy
    Utworzone przez Pietras w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-01-2015, 22:16
  5. Zakup pierwszej Alfy
    Utworzone przez 89ozzy w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 21-01-2013, 18:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory