Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 108

Temat: Pytanie o zawieszenie

  1. #91
    Użytkownik Świeżak Avatar misiek15
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    159 1.9 JTD
    Postów
    222

    Domyślnie

    na oponach jakies 2 miesiace , no niby nic nie scina ogladalem ostatnio i wszystko ok , kazdy z geometrii twierdzi ze katy sa takie przez to ze auto obnizone i nie ma wplywu na jazde rzekomo , a z reka na sercu robie geometrie w najlepszych odzialach ( dlatego ze kuzyn w tym robi ) i place 160 zl za geo , a kolejki maja po pare tygodnii to chyba znaja sie na rzeczy , a jest jeszcze taka opcja ze moja alfa miala mocnego dzwona z ktorejs strony i dlatego wszystko jest tam popaprane ? napewno caly bok byl stukniety bo jest troche szpachli na nadkolach i drzwiach , ale poprzedni kupujacy twierdzi ze on zadnych takich objawow nie mial ( akurat jemu wierze bo to taki normalny chlop ktory dzwoni co jakis czas , pyta sie i ogolnie wydaje sie byc mega w porzadku ) ale wsumie jak moj ojciec mowil kto by sie bawil w naprawianie takiego auta za parenascie tysiecy jak by mial powaznego dzwona , nikomu by sie to nie oplacalo , to nie auto za 100 tysiecy gdzie po odbudowie takiego auta mozna zdrowo zarobic
    Ostatnio edytowane przez misiek15 ; 21-01-2018 o 20:21

  2. #92
    Użytkownik Znawca Avatar pafka
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Jaworzyna Śląska
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    1,550

    Domyślnie

    Cytat Napisał misiek15 Zobacz post
    na oponach jakies 2 miesiace , no niby nic nie scina ogladalem ostatnio i wszystko ok , kazdy z geometrii twierdzi ze katy sa takie przez to ze auto obnizone i nie ma wplywu na jazde rzekomo , a z reka na sercu robie geometrie w najlepszych odzialach ( dlatego ze kuzyn w tym robi ) i place 160 zl za geo , a kolejki maja po pare tygodnii to chyba znaja sie na rzeczy , a jest jeszcze taka opcja ze moja alfa miala mocnego dzwona z ktorejs strony i dlatego wszystko jest tam popaprane ? napewno caly bok byl stukniety bo jest troche szpachli na nadkolach i drzwiach , ale poprzedni kupujacy twierdzi ze on zadnych takich objawow nie mial ( akurat jemu wierze bo to taki normalny chlop ktory dzwoni co jakis czas , pyta sie i ogolnie wydaje sie byc mega w porzadku ) ale wsumie jak moj ojciec mowil kto by sie bawil w naprawianie takiego auta za parenascie tysiecy jak by mial powaznego dzwona , nikomu by sie to nie oplacalo , to nie auto za 100 tysiecy gdzie po odbudowie takiego auta mozna zdrowo zarobic
    [MENTION=34822]MastaMari[/MENTION] ma gorsze kąty od Ciebie, i dlatego to moje pytanie było do niego skierowane
    Ja mam obecnie podobne do Twoich (z przodu mam -1,50 a z tyłu w tej chwili -2,00 ale tył mogę bez problemu ustawić do wartości fabrycznych, bo jest regulacja kątów śrubami mimośrodowymi, a na gwincie mam dodatkowo fasolki). Gwint -30/-40. Na oponach po obniżeniu przejechałem 9 tys km, i od wewnątrz bieżnik jest o 1 mm bardziej zużyty.

  3. #93
    Użytkownik Świeżak Avatar misiek15
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    159 1.9 JTD
    Postów
    222

    Domyślnie

    no ale pafka oprocz tego ze ci scina opony lekko to nie masz problemow z prowadzeniem auta ? bo jakby mi tylko opony scinalo to ja bymbyl wniebowziety... czekam jak na zbawienie na te cukierki poliuretanowe do wachaczy wzdluznych , mam wielka nadzieje ze to moze przez to

  4. #94
    Użytkownik Znawca Avatar pafka
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Jaworzyna Śląska
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    1,550

    Domyślnie

    Cytat Napisał misiek15 Zobacz post
    no ale pafka oprocz tego ze ci scina opony lekko to nie masz problemow z prowadzeniem auta ? bo jakby mi tylko opony scinalo to ja bymbyl wniebowziety... czekam jak na zbawienie na te cukierki poliuretanowe do wachaczy wzdluznych , mam wielka nadzieje ze to moze przez to
    Mam wprawdzie pewne zastrzeżenia do prowadzenia auta, ale tylko na oponach letnich, więc winię za ten fakt właśnie opony. Na zimówkach jest ok.

  5. #95
    Użytkownik Rowerzysta Avatar MastaMari
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Brzeg
    Auto
    GT
    Postów
    324

    Domyślnie

    Cytat Napisał pafka Zobacz post
    Napisał MastaMari
    u mnie przy eibach -25/30 wygląda geometria tak

    Jak długo jeździsz na takich kątach i na tych oponach? Nie ścina Ci opon?
    standardowe zużycie opony przy lekkim negatywie po sezonie mogę powiedzieć ze około 1mm mniej, prowadzenie bardzo dobrze, wcześniej miałem problem z cukierkami i tuleja przy zwrotnicy i lekko bujało tyłem

  6. #96
    Użytkownik Świeżak Avatar misiek15
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    159 1.9 JTD
    Postów
    222

    Domyślnie

    no dlatego czekam na cukierki jak rodzic na 500+

  7. #97
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    koło koła
    Auto
    emty
    Postów
    477

    Domyślnie

    nie czytałem całego wątku sie przyznam ale zeby nie zakładać nowego a nowy jestem jak chodzi o GT to zapytam czy zawieszenie jest takie samo jak w 156/147 ? w allegrach sprzedawcy reklamują wahacze, końcówki, amorki jako do wszystkich 3 modelli ?

  8. #98
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    Nie. Amortyzatory maja inaczej wywiercone otwory. Sprężyny tez raczej sa inne. Cala reszta chyba jest taka sama.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #99
    Użytkownik Świeżak Avatar misiek15
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    159 1.9 JTD
    Postów
    222

    Domyślnie

    Cukierki wymienione :/ i nic nowego kolejne 300 zł zainwestowane w błoto bo efekt taki sam

  10. #100
    Użytkownik Rowerzysta Avatar gifwwl
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Wołomin
    Auto
    146 2.0 TB Junior była, teraz jedyne słuszne AR GT
    Postów
    311

    Domyślnie

    Cytat Napisał omen Zobacz post
    Nie. Amortyzatory maja inaczej wywiercone otwory. Sprężyny tez raczej sa inne. Cala reszta chyba jest taka sama.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Co do otworów to sie nie będę kłucił, bo jak mieżyłem to nie rzuciło mi się to w oczy. Ale w 3,2 jest miska sprężyny ponad cm niżej.

    Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka
    Naprawa fiat, alfa romeo http://www.autokielak.pl/

Podobne wątki

  1. 159 - pytanie o zawieszenie
    Utworzone przez kubat w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 26-06-2017, 21:23
  2. Zawieszenie tył pytanie
    Utworzone przez pindlus86 w dziale 166
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-10-2016, 22:24
  3. zawieszenie pytanie
    Utworzone przez arek1508 w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 16:34
  4. Zawieszenie tył - pytanie
    Utworzone przez ExO w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 16-12-2011, 22:21
  5. Pytanie o zawieszenie 147
    Utworzone przez wojtas_aw w dziale 147
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 03-01-2011, 22:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory