Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Kilka pytań

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    coś tam szukam najlepiej GT
    Postów
    9

    Domyślnie Kilka pytań

    no witam mam takie może głupie może mądre pytanie nie wiem ale raczej głupie . Z waszego doświadczenia i oględzin różnych GT opłaca się w ogóle ruszać dupsko zobaczyć Giety za 13 tys zł ? bo widzę, że rozbieżności są masakryczne rzędu 5 tys za ten sam rocznik i nie wiem właśnie czy czasem to trupy nie są hmm ? (ps ktoś mieszka w okolicach Krotoszyna co by zerknąć na belle? )

    no i jeszcze jedno pytanie na ten moment mi przychodzi do głowy kumpel gadał o jakiś klapkach w silniku 1.9 diesel czy coś w tym stylu, że potrafią odpaść i zdupczyć cały silnik ocb ? bo ja z mechaniką to tak średnio stoję

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar Tysler
    Dołączył
    07 2017
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    194

    Domyślnie

    No to oglądałeś te gt czy nie ? xd 1.9jtd od 2005 r ma klapki na kolektorze oraz dpf. Dobrze dziabnac model z 2004r bo nie ma wtedy z tym problemów. Za 13 tys na pewno znajdzie sie cos do roboty , ale coraz częściej widze ,że ludzie wystawiają w fajnym stanie w takich wlasnie cenach...usuniecie klap z kolektora to nie jest jakas masakrycznie droga rzecz , wiec musisz sobie wszystko przeliczyć. Skoro sie nie znasz to bierz kogos kto cos ogarnia , i obowiązkowo stacja diagnostyczna. Skomplikowane zawieszenie troche warto je posprawdzac na szarpakach itd. Jak zawieszenie git , ogarnac czy sa progi i podloga. Jak ma moc i żadnych niepokojących dźwięków brać. A i wsiadasz do auta i klikasz wszystkie mozliwe guziki , czy działają. Alfa lubi sie obrazić z elektryką. Benzyny bym nie bral , chyba ,że busso , ale to oczywiście nie za 13 tys

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar jotgie
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    Podgórzyn k. Jeleniej Góry
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD
    Postów
    72

    Domyślnie

    http://www.forum.alfaholicy.org/gt/1...jac_gt_-1.html

    To po pierwsze.

    Po drugie czy oplaca sie dupsko ruszyc ogladac gteka za 13tysi?
    Jeżeli nie jeździłeś wcześniej GT, nie widziałeś, nie oglądałeś to owszem. Czy jest sens go kupować? Zależy, nie zawsze droższy bedzie lepszy. Na pewno nie można spodziewać sie ideału. Moja Bella kosztowala 14 i drugi raz tego egzemplarza bym nie kupił. Czemu? Progi, w których dziury były ładnie zamaskowane. Kupiłem, zrobiłem i jeżdżę. Wszystko cecha indywidualna pojazdu. Na pewno za ta cene będzie trzeba w niego wsadzić jeszcze parę złociszy.
    Po trzecie - klapy.
    Nie kazdy 1.9 je posiada, o ile dobrze sie orientuję te z 2004r nie. Jeżeli je posiada to wątków o klapach na forum jest mnóstwo wiec zaparaszam poszukania i do lektury .

Podobne wątki

  1. [155] Kilka pytań o 155 2.0 TS 8V.
    Utworzone przez Moyset w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 28-03-2018, 14:00
  2. Kilka pytań, kilka problemów.
    Utworzone przez redek83 w dziale GT
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-11-2013, 14:18
  3. [164] 3.0 12V - Kilka pytań
    Utworzone przez Andy1970 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-11-2012, 11:50
  4. Kilka problemów i Kilka Pytań ALFA 147 1.6 TS
    Utworzone przez michasecp w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 19-02-2012, 20:48
  5. 2.0 V6 TB kilka pytań...
    Utworzone przez Gino w dziale 166
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 11-03-2011, 18:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory