Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Przkażnik V.I.S.

  1. #11
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    Sanok
    Auto
    Alfa romeo gt 2.0 jts 2005
    Postów
    148

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka Zobacz post
    Nie zerknęłam – pliki nie są oryginalne, takich nie oglądam już od jakiegoś czasu.
    czyli ,nie rozumie?jak nie oryginalne?

  2. #12
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTS 2004
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    Nie ma co rozumować na ten temat. Mogę chyba decydować co oglądam, a co nie?
    - Nie można czasem otworzyć, a jak się da to i tak nie daje się analizować, bo są parametry od czapy, no, np.

  3. #13
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    Sanok
    Auto
    Alfa romeo gt 2.0 jts 2005
    Postów
    148

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka Zobacz post
    Nie ma co rozumować na ten temat. Mogę chyba decydować co oglądam, a co nie?
    - Nie można czasem otworzyć, a jak się da to i tak nie daje się analizować, bo są parametry od czapy, no, np.
    Sory,nie wiedziałem że program mi zapisze parametry od czapy....bym się nie ścierał....

  4. #14
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTS 2004
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    Nie zmieniaj kontekstu tego co piszę.
    Program jest niczym bez operatora.
    Program i sterownik nie mają nic do tego. Pokazują w oryginale ok, ale żaden znany mi program nie wyrzuca tak zapisanych plików; nie dobiera też parametrów; ani warunków testów; nie wybiera fragmentów zapisów, etc… nie utrudnia analizy (to takie przykłady). Ale zdarzają się operatorzy, którzy tak robią.
    Serce mówiło zerknij, ale rozum mówił: nie zerkaj, loguj zawsze sama. Tyle.

  5. #15
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    Sanok
    Auto
    Alfa romeo gt 2.0 jts 2005
    Postów
    148

    Domyślnie

    Masz racje,jako autor tym postem zamykam ten temat,jedno co wiem to zachowanie ludzi gdy potrzebują pomocy a ktoś oczekuje od pomocy, takie info dla innych osób.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zrzut ekranu (328).jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	110.1 KB
ID:	251771

  6. #16
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTS 2004
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    Czy mój wątek też zamykasz?

    -Nie było we mnie nigdy sarkazmu, był entuzjazm. Jak coś chciałam zobaczyć, albo zarzucić forum logami to nic mnie nie mogło zatrzymać ani w tym, ani w warsztacie.
    -Wtedy było inaczej, ale określenie "ludzie": słabo identyfikuje liczebność użytkowników badających. 2 – 3/4 osób z naciskiem na 2.
    -Nie badałam sama, w sumie nawet wtedy, gdy byłam sama.
    -Ktoś mnie wielu rzeczy nauczył w kwestiach parametrów, logów, oscyloskopii, na tym forum i myślę, że nie poszło to na marne. W każdym razie ja skorzystałam. Kol. Cuorventi był jedynym użytkownikiem, który wykonał test OBD na forum, oprócz mnie i kol. bubu321. JTSów łącznie zbadanych było 7 i jeden TS. Inne osoby również mnie czegoś nauczyły, ale w innych tematach.

    - Gdybyś szukał wiedzy o parametrach i logach - wygrzebałbyś automatycznie plik zapisany w MES na kompie i wrzuciłbyś, zalogowałbyś samochód porządnie, zapytałbyś jak to zrobić i zrobiłbyś dokładnie tak. Takie zapisy warto oglądać, coś opowiadają. Jakoś logów ma znaczenie. A tak wpierw zabrałeś zabawki i poszedłeś do innej piaskownicy, a teraz foch za fochem.

    - Masz jeszcze kilka niezakończonych wątków.
    Ostatnio edytowane przez Majka ; 31-10-2018 o 22:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory