Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Temat: Radio z dużą navi . Radio nie działa, przyciski nieaktywne

  1. #1
    adrianbig
    Gość

    Domyślnie Radio z dużą navi . Radio nie działa, przyciski nieaktywne

    Kupiłem 2 tyg temu GT i amm problem z radiem.
    Mianowicie widac tylko wyświetlanie komputera, cąły czas wyskakuje informacja ze nie mam karty sim. Samo radio nieaktywne, wszsytkie przyciski nieaktywne, wkłądma płytę i nic. Navi też nie działa ale pokazuje współrzędne.
    Nie mam opcji ustawienia fali, dosłownie nic nie da się tam zorbić. Co mogę w tej sprawie zrobić, mam nadzieje ze obędzie sie baez większych kosztów.

    ---------- Post added at 01:03 ---------- Previous post was at 01:02 ----------

    ahaaa i jak mogę wykorzystać sam telefon, wogóle się na tym nie znam

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar slejerek
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Warszawie
    Auto
    Alfa Romeo:)
    Postów
    536

    Domyślnie

    Żeby korzystać z tel musisz włożyć kartę sim, to chyba dość logiczne Żeby działało navi musisz mieć płytę z mapą. A co znaczy nieaktywne radio? Jak przełączysz na radio musisz wybrać odpowiedni tryb (jak chcesz słuchać muzy z CD np.). Samo włożenie płyty jej nie uruchamia (chyba tylko w sytuacji gdy na takim trybie zostało wyłączone radio)
    145 1,7 16V - była
    147 1,9 8V - była
    GT 1,9 16V - była
    156 SW FL 1,9 8V - była
    164 3.0 V6 super - była
    90 2.5 V6 quadrifoglio oro - jest
    159 1,9 16V- jest

  3. #3
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar grzegorz041983
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD
    Postów
    241

    Domyślnie

    spoko ale kolega napisał ze przyciski nie działaja!!!Ja proponuje wyłaczyc conecta i odłączyc akumulator moze reset jakis pomoze.Potem podłącz i sprawdz .Daj znak jak sie powiodło powodzenia

  4. #4
    adrianbig
    Gość

    Domyślnie

    zatem, dziś uruchomiłem telefon i wszytsko ok. Tylko nie mam dźwięku w głośnikach, nic nawet nie syczy. Może to ma też związek z radiem? Wył akumulatora nic nie pomaga, dalej opcje w radiu sa nieaktywne. Co moge jeszcze zrobić?

    ---------- Post added at 00:14 ---------- Previous post was at 00:13 ----------

    ps. jak wyłaczyć conecta?

  5. #5
    adrianbig
    Gość

    Domyślnie

    zajebiście tu jest. Czekanie na odpowiedź to jedyne zalety tego forum ? Byłem już na forum hondy i renault zatep proszę nie pokazujcie takiej zlewki

  6. #6
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Kolaś
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    OPOLE
    Auto
    Subaru Forester 2.5 230 KM
    Postów
    494

    Domyślnie

    Tez bylem na paru nie powiesz mi ze od reki odpowiedz dostajesz bo w to w zyciu nie uwierze

  7. #7
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolaś Zobacz post
    Tez bylem na paru nie powiesz mi ze od reki odpowiedz dostajesz bo w to w zyciu nie uwierze
    może tam pytał "ile wam pali? "
    "jaki olej?"


    p.s.
    na pytanie nie odpowiem bo "fochy" i "obrażalskich" i takich co by chcieli mieć wszystko "na tacy" podane olewam

    ot taki mój kaprys


    p.s.

    Cytat Napisał adrianbig Zobacz post
    zajebiście tu jest. Czekanie na odpowiedź to jedyne zalety tego forum ?
    Nie !!
    jest jeszcze jedna :
    większość ludzi tutaj nie ma pretensji do innych nawet jeżeli ci "inni" nie potrafią im pomóc

    widać kolego to forum to nie twój "target"
    zapytaj na tych "innych" jak tam takie szybkie spece

    pozdrawiam i żegnam

    i przepraszam innych za takiego kierowcę GT
    Ostatnio edytowane przez bocian ; 29-09-2011 o 08:09








  8. #8
    JohnnyDeformer
    Gość

    Domyślnie

    chłopaki wyluzujcie.
    Zauważcie ze napisał posta 3.09.
    Ja powiem szczerze ze nie dziwię się że jego irytacja sięga zenitu bo mnie by chyba szlag trafił jakbym nie mial muzyki w aucie przez tydzien a co dopiero ... tyle...

    Powiem ci tak:
    Nie znam odpowiedzi, ale poszukaj sobie tematu o przekałdaniu nawigacji.
    Bardzo prawdopodobne ze ktos przełożył ci ta ten sprzęt z innego auta i daltego nie działa. W twoim moglo byc zwykle, małe radio CD +szufladki.

    Spróbuj też wyjac ja z kieszeni i sprawdzic czy masz kable od GPS i telefonu. Jezeli ich nie ma, to masz odpowiedź.

    Wtedy zeby działała nawi napewno musisz dokupic antene, a telefon chyba i tak nie będzie działał z tego co pamietam... hmm

    Poza tym jezeli chodzi o radio itd to też kwestia własciwego podłaczenia kabli we wtyczkach...

    Skąd jesteś? Gdybyś mieszkał gdzies na Podbeskidziu (Bieslko Biała itd) to moglibysmy zajrzec i pomyśleć razem (bo z doświadczenia wiem ze co dwie głowy to nie jedna - nawet jak zadna nie zna do końca rozwiązania). Moze wtedy tez bym sie skusił na przekładkę?
    Ostatnio edytowane przez JohnnyDeformer ; 29-09-2011 o 10:16

  9. #9
    adrianbig
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    pozdrawiam i żegnam i przepraszam innych za takiego kierowcę GT
    takiego? tzn jakiego? Oceniasz ludzi po paru pastach? Bardzo rozsądne. Nie będę się wdawał w niepotrzebne gadki. Jeśłi chodzi o forum hondy to odpowiedź nieraz była po paru godzinach i to nie jedna. Nie chodzi mi tu o krytykę alfaforum, ale o mobilizację do większego udziału.

    Co do tematu. To telefon działa-sprawdzałem, tzn ktos mnie słyszy ale ja nie słyszę nic w głośnikach nawet szumu. Kable są podłączone.
    To zdjecie mojego radyjka

    Załącznik 40490

    liczę na drobną poradę.

    Johny- bardzo dziękuję. Chętnie spotkam się jak będę na Śląsku, bo właśnie przeprowadziłem się do Koszalina :/ to troszeczkę daleko.

    Wiem, że piszę dość późno ale już przestałem wierzyć że ktoś odpisze (bez złośliwości)

    ---------- Post added at 22:14 ---------- Previous post was at 22:07 ----------

    aha bocian jak masz wypowiedzieć się w temacie to masz kaprys. Miej sobie kaprys nie obchodzi mnie to. No alee jak masz napisać nie na temat tylko oceniać ludzi itd to pewnie, zawsze to sposób, żeby pare postów nabić. Co do pytan ile pali to proszę Cię nie rób ze mnie głąba, mówię jak było. Muszę się wstrzyać od prawdziwej opini na temat tego co napisałeś, ale warto pokazać Ci, że nie na tym rzecz polega.

    Cytuję "żegnam"

  10. #10
    ViP Romeo Avatar williamdrake
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Erlensee (de)
    Auto
    AR 145 2.0 TS QV, Peugeot 207 1.4 Vti
    Postów
    942

    Domyślnie

    Cytat Napisał adrianbig Zobacz post
    Jeśłi chodzi o forum hondy to odpowiedź nieraz była po paru godzinach i to nie jedna
    To proste- tamci siedzą "w necie" a alfisti w samochodach (lub pod nimi)
    Ik@r 1111
    AR 33 1.7 IE 2000-2008 r.
    AR 145 2.0 16V TS 2008-...


Podobne wątki

  1. [159] Problem z radionawigacją, działa tel, navi nie działa radio.
    Utworzone przez questounico w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-05-2015, 19:38
  2. radio z navi do 147
    Utworzone przez Kamil_K w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-08-2014, 09:27
  3. [159] Org radio CD - nie działają żadne przyciski.
    Utworzone przez Tony2 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-06-2012, 08:30
  4. radio a navi
    Utworzone przez kefirek90 w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-05-2011, 08:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory