Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51

Temat: Montaż podgrzewanych foteli

  1. #21
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2,0T Brera 2,2 JTS, Alfa Romeo GT 2,0 JTS oaz AR 156 1,8 TS
    Postów
    246

    Domyślnie

    UUUULLLAAAAAALAAA

    Bajerek Tylko szkoda że taka cena ale cego się nie robi dla swojej belli - no pomyslę pomśle nie jestem gadżeciażem i tam neonki, nakłdki itp niegdy mnie nie interesowały ale te są spoko w GT są nakładki alu na progi wiec chyba by sie ladnie komponowało wraz z lewarkiem
    Ale to raczej na wiosnę teraz szukam ogrzewanych dysz spryskiwaczy

  2. #22
    Użytkownik Ogier Avatar Aleks_K
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Wałbrzych
    Auto
    Alfa Romeo GT 2.0 JTS
    Postów
    175

    Domyślnie

    Hahah taaa z lewarkiem, nie w moim przypadku ja nie wiem co poprzedni wlasciciel robil z ta galka ale jest paskudnie obdrapana i gwint jest całkowicie połamany A dostanie takiej graniczy z cudem noo chyba że ASO. Wczesniej nie bylem zwolennikiem nakładek ale te mnie oczarowały ;P zastanawiam się tylko czy w tych rowkach nie będzie nadmiernie zbierało się błoto ale wyglądają tak ładnie że moge je codziennie czyścic ;P

  3. #23
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2,0T Brera 2,2 JTS, Alfa Romeo GT 2,0 JTS oaz AR 156 1,8 TS
    Postów
    246

    Domyślnie

    Aleks_K spróbuj u gościa z tej aukcji http://moto.allegro.pl/alfa-romeo-gt...729030826.html

    Na foto widać drążek zmiany biegów w sumie ma dużo gratów to GT jak patrzyłem więc może będzie miał i gałkę. Na foto jest a zdjęcia wyglądają na real. U mnie jest tylko jeden problem tzn taki że mam strasznie luźny ten drążek ale podobno jest zestaw naprawczy więc poszukam Jakbyś coś słyszał o ogrzewanych spryskiwaczach to daj znać

  4. #24
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2,0T Brera 2,2 JTS, Alfa Romeo GT 2,0 JTS oaz AR 156 1,8 TS
    Postów
    246

    Domyślnie

    Odświerzę trochę ten temat..

    Mam problem teraz z włącznikami, wszystko działało (ogrzewanie w zamontowanych fotelach) ale do czasu
    Padł mi jeden włącznik/guzik - na fotelu kierowcy jak go rozebrałem i podłaczyłem na krótko wszystko działało (tam są dwie blaszki które stykają się jak się naciska i rozłączają jak się wyciska - przez trzecią blaszkę w guziku), Próbowałem to wyczyścić złożyć itd ale ale efekt słaby tz działa jak się trzyma guzik lub nim rusza.
    Zamieniłem guziki w fotelach z pasażera wsadziłem w fotel kierowcy i odwrotnie. Po kilku dniach znowu to samo .
    Zamówiłem guzik w ASO - ale ktoś z tym walczył i wie gdzie lezy przyczyna takiego problemu ??

  5. #25
    swiety
    Gość

    Domyślnie

    Mam chyba podobny problem, czyscilem siedzenie skorzane i dostalo mi sie troche wody z szarym mydlem do wlacznika grzania siedzen -> grzanie przestalo dzialac nie wiem gdzie szukac przyczyny

  6. #26
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2,0T Brera 2,2 JTS, Alfa Romeo GT 2,0 JTS oaz AR 156 1,8 TS
    Postów
    246

    Domyślnie

    To ja Ci powiem po pierwsze to rozbierz boczek fotela odepnij włącznik i sprawdź kostkę stykową od siedzenia, lubią się przypalać , rdzewieć itd, wyczyść ja ale aby zrobić to dobrze trzeba wyjac z niej przewody wyczyścić złoczki które na nich są (zwłaszcza w środku - np cienkim drucikiem igła itp.) Proponuję tez użyc jakiegośc spraju do czyśczenia złączy elktrycznych...
    Jak nie pomoże możesz spróbować rozebrać włacznik (da się ) i tam sa dwie balszki które spinają trzecią po naciśnieciu guzika może one są zaśniedziałe (choć są miedziane) - może ta woda z mydłem coś zrobiła. Jak to nie pomoże weź przełóż guzik z drugiego fotela i zobacz czy działa... jeśli tak pozostaje wymiana włącznika w ASO niestety kost to ok 120 zł.

  7. #27
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Murowana Goślina
    Auto
    AR 147 JTD 116KM 2001 rok
    Postów
    21

    Domyślnie

    Koledzy a jak ma się montaż ori mat grzewczych do alfy 147?? Mam mozliwość kupienia z włącznikami, tylko nie wiem czy samodzielnie dam rade jeśli w fotelach są poduchy??? CZy bedzie to podobnie wyglądało jak tutaj??? http://forum.alfapomorze.pl/viewtopic.php?p=121026

  8. #28
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar maciey
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Bielsko-Biała / Czaniec
    Auto
    BYŁA: Alfa GT Q2 1.9 JTDm 2008 177KM 372Nm, jest RCZ
    Postów
    235

    Domyślnie

    Poduchy siedzą na swoich miejscach, a przy montażu musisz wpierw odłączyć akumulator, potem wyjąć fotel, zdjąć poszycie, zamontować maty, podpiąć je pod kable, a potem złożyć całość do kupy.

  9. #29
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Murowana Goślina
    Auto
    AR 147 JTD 116KM 2001 rok
    Postów
    21

    Domyślnie

    Nom mowi się łatwo tylko czy przy zdejmowaniu poszycia i jego ponownym zakladaniu uda mi się uzyskac odpowiedni naciąg itp:/

  10. #30
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    147 JTDm / GT JTDm
    Postów
    46

    Domyślnie

    Koledzy, nie posiadam wersji z podgrzewanymi fotelami ale.. podczas sprzątania pod siedzeniami napotkałem jakby instalację - przewód wychodzący z podłogi do kostki i dalej wchodzący w siedzenie od spodu - co troszkę mnie zastanowiło; no nie chcę myśleć że do szczęścia potrzebuję tylko włącznika z kontrolką - co byłoby banalne - ale wobec tego jeżeli nie od grzania to od czego ta instalacja?? Ta sama sytuacja jest z fotelem pasażera..

Podobne wątki

  1. Montaż podgrzewanych foteli skórzanych
    Utworzone przez Donamigos166 w dziale 166
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 27-04-2018, 11:16
  2. Instalacja podgrzewanych foteli
    Utworzone przez oleksy00 w dziale 156
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 21-07-2016, 17:55
  3. Włącznik podgrzewanych foteli
    Utworzone przez Bucz2 w dziale 156
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 14-07-2016, 09:02
  4. podlacznie foteli podgrzewanych
    Utworzone przez odison w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-01-2012, 23:11
  5. Instalacja podgrzewanych foteli
    Utworzone przez aśku w dziale GT
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-08-2010, 10:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory