Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Temat: Ilość miejsca w GT

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 2002
    Postów
    79

    Domyślnie Ilość miejsca w GT

    Witam,

    Myślę nad kupnem w przyszłości Alfy GT jako następce Fiata Bravo Jeśli chodzi o design to bardzo mi się podoba ale nie wiem jak takie autko spisuje się do użytku codziennego z fotelikiem dla dziecka z tyłu. Wiem że napewno ktoś napisze żeby kupić sobie kombi albo 5 drzwiowe ale takie kombiwozy przeciętne których w polsce jest od groma mnie nie pociągają. Napewno jest ktoś kto użytkuje takie autko na codzień i może się podzielić opiniami
    Nie będe jeździł tym autem na jakieś strasznie długie trasy. Bagażnik też wydaje mi się ok jak na coupe, no i jest zarejestrowany teoretycznie na 5 osób więc chyba nie ma tragiedi.
    Może jest ktoś kto użytkuje go jako rodzinne autko Czekam na opinie. Pozdrawiam

  2. #2
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    polecam :-)
    używam na co dzień ( dojazd do roboty ) , na wakacje tyż gyty , dziecko jest - fotelik jest , bagażę są , zakupy spore w markecie też są

    - - - Updated - - -


    http://www.forum.alfaholicy.org/gt/7...ml#post1113865
    Ostatnio edytowane przez bocian ; 25-02-2013 o 11:48








  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 2002
    Postów
    79

    Domyślnie

    dzięki za odpowiedź, a powiedz mi jak wypada GT w porównaniu z 156? Bracik ma 156 ale jakoś wielkością bagażnika nie porywa z tą różnicą że ma 4 drzwi to lepiej się wsiada do tyłu.
    A ilością miejsca z tyłu w porównaniu do 156? W GT siedzi się chyab też niżej niż w 156?

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar arquadiusy
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Kęty
    Auto
    Było GT 3.2 Q2 Jest Giulietta QV i Brera 2.4
    Postów
    485

    Domyślnie

    Ja tez używam mojej na codzień i spisuje sie znakomicie jeżdzę zawsze w piątke na uczelnie (25km) i najgorzej ma kolega na srodku z tylu poprostu dotyka głową do sufity i sie meczy a reszta ok trzeba sie poprostu dobrze zapaść w fotel bagażnik jest ok , na narty też sie nadaje

  5. #5
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał lokuss Zobacz post
    dzięki za odpowiedź, a powiedz mi jak wypada GT w porównaniu z 156? Bracik ma 156 ale jakoś wielkością bagażnika nie porywa z tą różnicą że ma 4 drzwi to lepiej się wsiada do tyłu.
    A ilością miejsca z tyłu w porównaniu do 156? W GT siedzi się chyab też niżej niż w 156?
    pojemnościowo chyba gyty wypada gorzej od 156 ale jakoś lepiej mi się układa bagaże na urlop w gyty niż układało mi się w 156 sedan
    no niżej się siedzi - fakt
    ilość miejsca z tyłu w porównaniu do 156 ? no chyba jasne że będzie mniej ale co mnie to obchodzi?
    dla mojej córki miejsca starcza i to mnie satysfakcjonuje
    a jak czasem kogoś gdzieś się wiezie na tylnej kanapie to też jakoś żyją po wyjściu :-) no ale podróż kilkaset km w 4 dorosłe osoby raczej dla tych z tyłu mega komfortowa by nie była








  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    Ja też jeżdżę GT na codzień (co prawda dzieci jeszcze nie mam ) ale wsiadanie do tyłu jest w miare komfortowe. Bagażnik jak na coupe to bajka, jeżdżę na wakacje i urlopy i wszystko ładnie pakuje, bez większych problemów, a należę do osób, które wolą mieć wiecej niż mniej nawet grilla i krzesła obrodowe sztuk 3 woże.
    w jakimś temacie wrzucałem nawet kiedyś fotki z pomiarami bagażnika w różnych płaszczyznasch. Plusem jest też to, że siedzenia tylne możesz podnieść, a oparcia położyc. W ten sposób pozbywasz się tylnych miejsc, ale masz bagażnik w którym słonia nawet przewieziesz

    co do ilości miejsc, to jest to coupe nie tylko teoretycznie 5cio osobowe, ale także w praktyce rejestrowana jest na 5 osób

  7. #7
    afterace
    Gość

    Domyślnie

    W jakimś prospekcie GT czytałem kiedyś, że ma wygląd coupe, ale w środku to luksusowa limuzyna z przestronnym wnętrzem

  8. #8
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar SoulSucker
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Jaworzno/Gliwice
    Auto
    AR GT JTD '05
    Postów
    111

    Domyślnie

    Miejsca jest - fakt, nikt nie narzeka, a tymbardziej ja, ale nie przesadzajmy z tą przestronnością Powiedzmy, że jest przytulnie

  9. #9
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar jaboleq
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    AR 156 SW 1.9 16V powered by @sdero
    Postów
    7,326

    Domyślnie

    Pojemność bagażnika sama mówi za siebie:
    GT - 320/905 dmł
    156 SW -
    360/1180 dmł

    Ale jak ja to mówię - Alfa to auto sportowe to bagażnik jest tylko miłym dodatkiem

    Moją 156 przewiozłem kabinę prysznicową 90x90 zabudowaną (wszystkie ściany bez sufitu z brodzikiem)
    ::::::: I am IN LOVE with trance! ::::::: Moja włoszka :::::::

  10. #10
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    05 2013
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD
    Postów
    9

    Domyślnie

    ostatnio do mojego GT zapakowało sie 7 osób i nie narzekali (4 z tyłu + 1 z tyłu + 1 w bagażniku i kierowca)

Podobne wątki

  1. Część bez swojego miejsca
    Utworzone przez Jaca69xxx w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-10-2015, 19:59
  2. [Brera] Ilość miejsca w kabinie Brera vs GT
    Utworzone przez bobby w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 19-09-2015, 17:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory