Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Temat: GT wersje wyposażenia | navi seryjna i alpine iva w505

  1. #11
    Użytkownik Romeo Avatar Iwan87
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    GT 1.9 JTD 150 KM Distinctive
    Postów
    538

    Domyślnie

    Ostatnie mapy do Navi są z 2010/2011 roku. Ja tam korzystam i sobie chwalę. Co prawda pod dokładny numer domu Cię nie doprowadzi ale ulicę jak najbardziej znajdzie. Telefon mi nie chodzi a poza tym w większości wypadków jest bezużyteczny ponieważ korzysta on wyłącznie z pasma 900 mHz, które już w większych miastach w Polsce zostały wyparte przez częstotliwość 1800 mHz. Poza tym średnia przyjemność przekładać co chwile kartę SIM do radia i z powrotem.

  2. #12
    Rainn
    Gość

    Domyślnie

    Czyli lekka klapa, jednak fajną opcją jest informacje z tripa..Spalanie itd Swoją drogą ciekawe czy któreś radio 2din obsłużyłoby te opcje Orientuje się ktoś? Może jakieś dedykowane czy cus

  3. #13
    Użytkownik Romeo Avatar Iwan87
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    GT 1.9 JTD 150 KM Distinctive
    Postów
    538

    Domyślnie

    Abstrahując od tego czy Navi jest użyteczna czy też nie to w GT deska rozdzielcza bez niej w moim uznaniu ogromnie traci. U mnie telefon nie działa bo nie czyta mojej karty SIM. Informacje, które wyświetlają się z tripa wyświetlają się także na wyświetlaczu komputera pokładowego znajdującego się pomiędzy zegarami. Reasumując... ja z nawigacji jestem zadowolony. Aczkolwiek jakby była możliwość zamontowania w tym miejscu jakiegoś sensownego radia 2 din z odblokowaną nawigacją, mp3, dvd to pewnie bym się skusił. Z drugiej strony GT nie jest już jakimś promem kosmicznym na polskich drogach i trzeba by się zastanowić czy warto pakować kasę w ten co by nie było już dość opatrzony model samochodu na naszych drogach. Nasze Alfy najmłodsze już nie są i może zamiast pakować takie sprzęty trzeba by się porozglądać za innymi samochodami.

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta Avatar fivety
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo GT veloce base selective
    Postów
    67

    Domyślnie

    Mapy są stare ale często się przydają, chociaż faktycznie pod dokładny numer ulicy nie doprowadzą i rozbieżność potrafi być całkiem spora. Natomiast bardzo fajnie prowadzą przez skrzyżowania i rozjazdy.
    Co do wersji wyposażenia to każda może być inna w zależności od rynku z którego pochodzą i tego co zamówił poprzedni właściciel.
    Generalnie powinieneś kierować się dobrym stanem technicznym, a nie wersją wyposażenia. W ten sposób alfa dostarczy ci więcej radości niż problemów

  5. #15
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar maciey
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Bielsko-Biała / Czaniec
    Auto
    BYŁA: Alfa GT Q2 1.9 JTDm 2008 177KM 372Nm, jest RCZ
    Postów
    235

    Domyślnie

    Co auto to może mieć inne wyposażenie. Dana specyfikacja to tylko dane na papierze, bo np. ktoś bierze najuboższą wersję, bo mu wystarczy, ale domawia do niej np. skórę i ksenony, bo lubi jak mu skóra pachnie i ksenony bo dobrze świecą w nocy. Inna sprawa to jest to, że wiele polskich moto-rzeźbiarzy gdy składa auto z kilku lubi zrobić własne "custom version" - na to też trzeba zwracać uwagę.

  6. #16
    Rainn
    Gość

    Domyślnie

    Panowie to znowu ja.. Chciałbym się dowiedzieć ile daliście za swoje alfy, i czy do 30 kolcków wyrwe coś sensownego w 1.9 jtd..?
    Aaa, i co sądzicie o tej alfie , czarne alu z emblematem alfy? Taki mały przebieg? Czy to w ogóle możliwe? Do tego mam jeszcze jedno pytanko, czy były jakieś wersje z połautomatyczną skrzynią biegów? z tzw tiptronikiem/łopatkami przy kierownicy? Bo ten sprzedawca twierdzi że ma, jednak nie widać ich na fotkach - link
    Ostatnio edytowane przez Rainn ; 18-08-2013 o 21:46

  7. #17
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    jakos mi sie ta czerwona skóra na drzwiach i desce nie podoba, wyglada tragicznie, a fele na czarno to moge zrobic kazde za pare groszy


    pzd.

  8. #18
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar maciey
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Bielsko-Biała / Czaniec
    Auto
    BYŁA: Alfa GT Q2 1.9 JTDm 2008 177KM 372Nm, jest RCZ
    Postów
    235

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rainn Zobacz post
    ile daliście za swoje alfy, i czy do 30 kolcków wyrwe coś sensownego w 1.9 jtd..?
    Do 30 tysięcy wyrwiesz coś sensownego z pewnością. Jak chcesz poznać cenę za jaką wyrwałem swoją GT to napisz PW.

    Cytat Napisał Rainn Zobacz post
    Taki mały przebieg?
    Wiadomo, że przebieg może być cofany, ale też może być prawdziwy. Sam mam przejechane 67.000, bo mało jeżdżę i taki przebieg może być autentyczny. Jednak to (nie zawsze) można poznać po zużyciu elementów wewnątrz.

    Cytat Napisał Rainn Zobacz post
    jedno pytanko, czy były jakieś wersje z połautomatyczną skrzynią biegów? z tzw tiptronikiem/łopatkami przy kierownicy? Bo ten sprzedawca twierdzi że ma, jednak nie widać ich na fotkach - link
    Ta półautomatyczna skrzynia to się nazywa Selespeed i każdego mechanika, którego zapytałem, odpowiadał - "odpuść"
    W GT występowała tylko w wersji 2.0 JTS.

  9. #19
    Użytkownik Romeo Avatar cuoreventi
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 16v
    Postów
    4,198

    Domyślnie

    Cytat Napisał Iwan87 Zobacz post
    Telefon mi nie chodzi a poza tym w większości wypadków jest bezużyteczny ponieważ korzysta on wyłącznie z pasma 900 mHz, które już w większych miastach w Polsce zostały wyparte przez częstotliwość 1800 mHz. Poza tym średnia przyjemność przekładać co chwile kartę SIM do radia i z powrotem.
    Bzdura. Śmigam z tym systemem w 147 po Szczecinie i nie mam najmniejszego problemu z zasięgiem sieci. W dodatku, możliwość sterowania głosem, bez odrywania rąk z kierownicy to bardzo wygodna rzecz. Przekładanie to może i średnia przyjemność, ale nikt przecież nie zabroni kupić osobny starter na kartę który wkładamy na stałe do systemu. Potem jak ktoś do nas dzwoni, widzimy kto i oddzwaniamy z tego tel. w samochodzie, wybierając rozmówce głosem.

Podobne wątki

  1. [159] wersje wyposażenia
    Utworzone przez tommi_alfa w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 21-11-2021, 13:41
  2. wersje wyposażenia 156 SW - tapicerka
    Utworzone przez slejerek w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-05-2012, 10:22
  3. Możliwe wersje wyposażenia GT
    Utworzone przez halim w dziale GT
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-11-2011, 19:57
  4. pytanie o wersje wyposażenia AR 147
    Utworzone przez wojtas_aw w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-09-2010, 13:38
  5. [166] Wersje wyposażenia AR 166
    Utworzone przez koles_02 w dziale 166
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 08-10-2008, 14:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory