Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Świeci się kontrolka Immo CODE

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    Alfa 156
    Postów
    11

    Domyślnie Świeci się kontrolka Immo CODE

    Witam przy próbie zapalenia dziś samochodu pisze mi kontrolka kluczyka "code". Poczytałem i znalazłem gdzieś, że aku odpiąć na 1-2 minuty. Tak zrobiłem, teraz przy próbie otworzenia auta co chwile odpala mi sie alarm. Przy próbie zapalenia auta to samo. Code przy rozlączenia na chwile aku już się nie pali, ale zapalić auta się nie da.

    Alarm wylączylem i znow code się wlączyl.
    Ostatnio edytowane przez tomon ; 07-01-2015 o 16:21

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Kalwaria Zebrzydowska
    Auto
    Giulia Veloce MY' 2019 2.0 280KM
    Postów
    268

    Domyślnie

    za bezpiecznikami pod deską rozdzielczą w głąb jest kostka i jakiś tam moduł immi czarny lub Niebieski nie pamiętam ściąg osłony kierownicy idź za kabelkiem czarnym co idzie od wieńca na stacyjce dojdziesz to puszki immi , poruszaj kostka , wyciąg,włóż ją psiknij kontakt spray , ona czasem lubią tam nie łączyć i puszka immo nie odbiera sygnału z kluczyka .

  3. #3
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    Alfa 156
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michał 12 Zobacz post
    za bezpiecznikami pod deską rozdzielczą w głąb jest kostka i jakiś tam moduł immi czarny lub Niebieski nie pamiętam ściąg osłony kierownicy idź za kabelkiem czarnym co idzie od wieńca na stacyjce dojdziesz to puszki immi , poruszaj kostka , wyciąg,włóż ją psiknij kontakt spray , ona czasem lubią tam nie łączyć i puszka immo nie odbiera sygnału z kluczyka .

    Nic nie dało, jakieś porady? Probowałem już przeczyścić stacjke potwietrzem, odlączyc na noc aku, dać inny, aku dalej nic.


    Czasem ten kabel od wieńca od stacyjnki nie jest biały, i się rozłacza na 2 kabelki i wchodzi w czarna jak by płyte, bo po wiencu do końca nie dojde, bo nie widze gdzie idzie, a pod bezpieczniakim idzie taki kabel w strone stacyjki.
    Ostatnio edytowane przez tomon ; 08-01-2015 o 14:26

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Kalwaria Zebrzydowska
    Auto
    Giulia Veloce MY' 2019 2.0 280KM
    Postów
    268

    Domyślnie

    puszka Immo jest wysoko i wgłąb za skrzynką bezpieczników może tam kostka nie łączyć


    https://www.google.pl/search?q=puszk...ml%3B374%3B279 to jest ta pucha .
    Ostatnio edytowane przez Michał 12 ; 08-01-2015 o 18:00

  5. #5
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    Alfa 156
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michał 12 Zobacz post
    puszka Immo jest wysoko i wgłąb za skrzynką bezpieczników może tam kostka nie łączyć


    https://www.google.pl/search?q=puszk...ml%3B374%3B279 to jest ta pucha .

    Możesz mi powiedzieć do czego jest "klucz" z 5 cyfrowym kodem? Ten wygląda jak coś wstylu imbusa i na nim mam na blaszce 5 cyfrowy kod.

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Kalwaria Zebrzydowska
    Auto
    Giulia Veloce MY' 2019 2.0 280KM
    Postów
    268

    Domyślnie

    może to jest kod Awaryjnego odpalenia samochodu ale nie jestem pewien albo jakiś kod do Alarmu ? poczytaj poszukaj na forum napewno takie tematy juz były a co to masz za alfę jaki rok ? silnik itp?

  7. #7
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    Alfa 156
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michał 12 Zobacz post
    może to jest kod Awaryjnego odpalenia samochodu ale nie jestem pewien albo jakiś kod do Alarmu ? poczytaj poszukaj na forum napewno takie tematy juz były a co to masz za alfę jaki rok ? silnik itp?

    Tak to jest kod awaryjne, ale panowie, jak mam wpisać 0, bo sobie już opanowałem to, ale zero nie wiem jak wpisać. I czy po wpisaniu od razu samochód mam palić?

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    AR156 1,6TS 1999 r.
    Postów
    5,304

    Domyślnie

    To, co masz to raczej nie jest kod elektroniczny, służący m.in. do awaryjnego odpalania samochodu.
    Fabrycznie do każdego samochodu dostarczana jest karta, na której są 2 kody - jeden mechaniczny, a drugi elektroniczny.
    Jeśli potrzebujesz duplikat takiej karty to tylko przez ASO.

  9. #9
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,554

    Domyślnie

    Kluczyk w kształcie imbusa to prawdopodobnie kluczyk do wyłączania alarmu, a kod analogicznie będzie dotyczył alarmu.
    Jak już napisali inni - musisz mieć kartę kodową Code Card z dwoma kodami - elektronicznym i mechanicznym.

  10. #10
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    Alfa 156
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    Kluczyk w kształcie imbusa to prawdopodobnie kluczyk do wyłączania alarmu, a kod analogicznie będzie dotyczył alarmu.
    Jak już napisali inni - musisz mieć kartę kodową Code Card z dwoma kodami - elektronicznym i mechanicznym.
    Nie wiemy co w nim jest. Był szwagier, kiedyś tez w swojej alfie mial problem i go rozwiązał, był u mnie i nic.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 21-02-2016, 14:45
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-05-2015, 14:54
  3. Code świeci
    Utworzone przez jary17 w dziale 166
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 30-12-2014, 10:51
  4. [145] Nie odpala. Kontrolka immo się świeci
    Utworzone przez mmafun w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-08-2013, 16:48
  5. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-04-2009, 18:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory