Strona 102 z 168 PierwszyPierwszy ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,011 do 1,020 z 1678

Temat: Zakup Alfy Romeo GT

  1. #1011
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar MdCyt
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    Alfa Gt 1.9 JTDm
    Postów
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał kazikx Zobacz post
    Dzisiaj rozmawiałem z kurierem. Pytał mnie o naszą GT, czy się nie psuje. Powiedziałem, że od 7 miesięcy czujnik parkowania + klamka + rzeczy, które wynikły nie z winy zużycia auta.

    Powiedział, że jego kumpel dał circa 15 koła za GT i nie może wyjechać od mechaników.

    Kupując auto w cenie 11-15 tyś. zł trzeba się liczyć z większymi kosztami.
    Problem w tym, że taka cena trafia na biednego (bogaty da więcej), którego tym bardziej bolą potem naprawy mechaniczne.
    Za 15 kola można kupić zadbaną gt. Uwierz mi jak za każdym autem należy się najezdzic. Oglądałem nawet droższe i jakbym je kupił miałbym ten sam problem co kolega kuriera.

    Druga kwestia jest to do jakiego mechanika zaprowadza. Miałem taką sytuację. GT straciła na mocy. Mechanik co zawsze zaprowadzam powiedział ze dopiero przyszlym tygodniu sie tym zajmie. Dobra ok. Ale między czasie pojechałem do dwóch tak z ciekawości jaką diagnoze postawią. Jak ja usłyszałem to żalowalem że się zapytałam - turbo do regeneracji. Powiedziałem o tym swojemu mechanikowi to zaczął się śmiać i wyraził swoją opinię która pozwólcie nie będę przytaczal ☺ Wymienił zawór na pasie przednim i jak ręka odjąć.

  2. #1012
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał MdCyt Zobacz post
    Za 15 kola można kupić zadbaną gt. Uwierz mi jak za każdym autem należy się najezdzic. Oglądałem nawet droższe i jakbym je kupił miałbym ten sam problem co kolega kuriera.
    Wierzę Ci. I zgadzam się z Tobą.
    Perełki zawsze można wyhaczyć.
    A już znalezienie igły (w stogu siana) cieszy niezmiernie.

    Być może ta za 11 tyś zeta taką jest.

  3. #1013
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    Alfa Romeo GT 2,0 JTS
    Postów
    69

    Domyślnie

    Cytat Napisał kazikx Zobacz post
    Luke, nie psuj rynku takimi cenami
    No i masz :-P już jest 13500 hehe

  4. #1014
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawlo12
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Kmiecin
    Auto
    Była Alfa Romeo 155,j Alfa Romeo GT,obecnie jest giulietta 1.4 t-jet
    Postów
    487

    Domyślnie

    http://www.forum.alfaholicy.org/sprz...a_na_155_.html

    Panowie/panie jak coś to ja mam swoją na sprzedaż,ktoś chętny niech dzwoni na pewno się dogadamy,nie ukrywam że zależy mi na czasie(zmiana roboty i dojazdy=2.0JTS za dużo by inkasował na stacji)
    Alfa Romeo 155 2.0 16v 150 km...

  5. #1015
    Użytkownik Znawca Avatar pafka
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Jaworzyna Śląska
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    1,550

    Domyślnie

    Cytat Napisał opozycjonista Zobacz post
    parktroniki w miejscach nie mających nic wspólnego z fabrycznymi, znaczek GT na klapie za wysoko
    paskudne nakładki pedałów (jak wyżej - nie AR)
    Sam już nie wiem co mam myśleć o tym znaczku w GT...
    W mojej GT faktycznie mam ten znaczek wyraźnie niżej, ale w katalogu GT jest on wyżej, wydaje mi się, że na podobnej wysokości jak w tym ogłoszeniu.
    Oficjalne zdjęcia GT, znaczek na każdym zdjęciu w innym miejscu, a nawet po drugiej stronie klapy...
    Czyżby miejsce znaczka było uzależnione od widzimisię Giuseppe który znaczek przyklejał?






    Nakładki rzeczywiście paskudne (podobnie zresztą jak radio), ale nie są to elementy które mogłyby skreślić to auto. Czujniki parkowania rzeczywiście niefabryczne, ale też bym tego nie zapisał na minus - jeżeli działają to jest ok.

  6. #1016
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    egzemplarze przedsprzedażowe miały naklejane różnie, musieli naklejać aby przygotować poligrafię zanim model trafił
    do sprzedaży
    po uruchomieniu produkcji ustalono miejsce naklejania i miały naklejane w tym samym miejscu

    na zdjęciach z 2003 które pokazałeś znaczek jest o dobry centymetr wyżej niż na zdjęciu Q2 2007
    nie oszukasz mojego oka, zajmuję się fotografiką i widzę takie rzeczy z kilometra

    logo klapa tył - zmiana na nowy typ była w marcu 2005, auto ma nowy typ, jeżeli nie jest ze stycznia/lutego to ok

    na ostatnim oficjalnym zdjęciu które dałeś... znaczek GT jest z prawej strony (nigdy produkcyjnie tam nie był)
    a Bertone na błotniku jest o wiele za nisko - taki urok egzemplarzy przedprodukcyjnych
    jak jeszcze miałbym coś nt tego zdjęcia - widziałeś kiedyś GT bez anteny na dachu?

    no dobra, mogłeś widzieć

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aaa.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	74.2 KB
ID:	201937 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bb.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	95.2 KB
ID:	201938 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bbb.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	79.9 KB
ID:	201939 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ccc.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	48.0 KB
ID:	201940

    ...z jasnym mieszkiem drążka zmiany biegów trochę ich poniosło
    Ostatnio edytowane przez opozycjonista ; 25-05-2016 o 22:11
    ...

  7. #1017
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar MdCyt
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    Alfa Gt 1.9 JTDm
    Postów
    103

    Domyślnie

    Co do twoich zdjęć to ja tam nic nie widzę aby te znaczki były wyżej czy niżej przyklejone ☺

    Co do tej alfy za 11 kola. Widać ze jak była nawet robiona to ktoś się przyłożył do roboty.
    Ktoś tu już pisał. Ze szukał bezwypadkowy. W końcu znalazł, zapłacił, pojeździe bodajże 2 tyg. I ktoś mu wjechał w tył.

    Blacha nie jeździ. Właśnie wielu ludzi jak może np. kolega tego kuriera co pominął Kazik kupują oczami. O ładnie wymalowane , Polaku nawalone ze muchy się Tosia to zadbana. Blacha nie jeździ - o tym trzeba pamiętać.

    Ja osobiście nie skreslalbym tej alfiny. Opozycjonista zauważył bo to szpec inni tego nie widzą

  8. #1018
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Golf GTI '18/Giulietta 1.4 170 '11
    Postów
    130

    Domyślnie

    Oglądałem tą GT za 11k około 1.5 miesiąca temu. Cała malowana, tarcze hamulcowe z tyłu do wymiany, zacieki na podsufitce, jedna wypalona dziura w tapicerce z tyłu, nie otwierająca się klapka wlewu paliwa. Do tego biegi strasznie ciężko chodziły. Silnik wyglądał ok i jakoś jechała, ale dokładnie nie było sprawdzane.

  9. #1019
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał michalknw Zobacz post
    No i masz :-P już jest 13500 hehe
    No i dobrze

    Luke powinien się cenić.
    Bo z pewnością nie reklamuje tu złomu, tylko auto, którym można pojeździć.

  10. #1020
    Użytkownik Znawca Avatar pafka
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Jaworzyna Śląska
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    1,550

    Domyślnie

    Cytat Napisał opozycjonista Zobacz post
    egzemplarze przedsprzedażowe miały naklejane różnie, musieli naklejać aby przygotować poligrafię zanim model trafił
    do sprzedaży
    po uruchomieniu produkcji ustalono miejsce naklejania i miały naklejane w tym samym miejscu

    na zdjęciach z 2003 które pokazałeś znaczek jest o dobry centymetr wyżej niż na zdjęciu Q2 2007
    nie oszukasz mojego oka, zajmuję się fotografiką i widzę takie rzeczy z kilometra

    logo klapa tył - zmiana na nowy typ była w marcu 2005, auto ma nowy typ, jeżeli nie jest ze stycznia/lutego to ok

    na ostatnim oficjalnym zdjęciu które dałeś... znaczek GT jest z prawej strony (nigdy produkcyjnie tam nie był)
    a Bertone na błotniku jest o wiele za nisko - taki urok egzemplarzy przedprodukcyjnych
    jak jeszcze miałbym coś nt tego zdjęcia - widziałeś kiedyś GT bez anteny na dachu?

    no dobra, mogłeś widzieć

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aaa.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	74.2 KB
ID:	201937 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bb.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	95.2 KB
ID:	201938 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bbb.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	79.9 KB
ID:	201939 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ccc.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	48.0 KB
ID:	201940

    ...z jasnym mieszkiem drążka zmiany biegów trochę ich poniosło
    No muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem Twojej spostrzegawczości! Skupiłem się na znaczkach, widzę różnice w ich umiejscowieniu, ale braku anteny nie zauważyłem, haha.
    Zjadłeś zęby na GT, więc pewnie we wszystkim o czym tu piszemy masz rację. Ciekawi mnie tylko dlaczego w katalogu GT z 2009 roku, obok zdjęć Black Line'a dali też fotki z źle przyklejonym znaczkiem i bez tej nieszczęsnej anteny?
    Pewnie tylko jednostki takie wpadki zauważyły, ale raczej być ich nie powinno...

Podobne wątki

  1. Zakup Alfy Romeo GT 1.9 JTD
    Utworzone przez spdii w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 265
    Ostatni post / autor: 25-10-2017, 13:07
  2. [159] Zakup Alfy Romeo 159
    Utworzone przez Janusz :> w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-07-2014, 19:42
  3. Zakup Alfy Romeo w UK
    Utworzone przez karczes816 w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-05-2014, 18:38
  4. zakup alfy romeo gt
    Utworzone przez hiszpan w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2012, 12:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory