Temat: Zakup Alfa Romeo GTV

  1. #1391
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Zresztą teraz to może być tylko gorzej jeśli chodzi o sprzedaż Gtv bo bożyszcze Kickster Motoznawca naobrażał Alfę Romeo SZ i RZ że niby najbrzydsze na świecie to i przy okazji oberwało sie Gtv.

  2. #1392
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    A co to za jeden ?? Akurat SZ i RZ to cuda! , zresztą w cenach ma to odbicie chyba rosnących od hoho stale.

  3. #1393
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    A co to za jeden ?? Akurat SZ i RZ to cuda! , zresztą w cenach ma to odbicie chyba rosnących od hoho stale.
    https://www.youtube.com/watch?v=jsPEgwKy0Ww

    Końcówka.

    Wracając. O czym my w ogole rozmawiamy - Gtv to samochód typu Gt a takie Mr2 to jest takie niskobudżetowe auto na tor i dla zabawy.
    Gtv powstało by ładnie wyglądać i brzmieć a takie Mr2 by dawać frajde z jazdy.
    U nas nie ma kultury posiadania samochodu typu GranTurismo i tyle. Ludzie wolą kupić Opla Omęgę (WTF) bo ma napęd na tył i pod Lidlem mozna "zarzucić bokiem by loszki z tipsami rzucały się kierowcy w ramiona"
    Ostatnio edytowane przez toddlockwood ; 20-10-2017 o 12:42

  4. #1394
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar za2wadzki
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo GTV ph2 2.0 TS
    Postów
    43

    Domyślnie

    Szukając GTV spojrzałem sobie raz na MX-5. Jezu naprawde jakis szanujacy sie facet jest w stanie to wsiasc i tym jezdzic? Przeciez ten samochód przekomicznie wyglada, jakby żubr na żabę stanął. No ale gdy jedynym czynnikiem decydującym jest ten mitycznie zajebisty napęd na tył.. mnie on w ogóle nie jara

  5. #1395
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał za2wadzki Zobacz post
    Szukając GTV spojrzałem sobie raz na MX-5. Jezu naprawde jakis szanujacy sie facet jest w stanie to wsiasc i tym jezdzic? Przeciez ten samochód przekomicznie wyglada, jakby żubr na żabę stanął. No ale gdy jedynym czynnikiem decydującym jest ten mitycznie zajebisty napęd na tył.. mnie on w ogóle nie jara
    1. Jest szybszy
    2. Możesz zarzucić bokiem (jak umiesz)

    Ps. Kwestia gustu - Mx 5 NA, NB wyglądają fajnie ND lub ND RF jest moim zdaniem mega.

  6. #1396
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Krzemol
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde 1.75 TBi 235KM '11r
    Postów
    451

    Domyślnie

    Też jestem na tak dla MX5, właściwie każda generacja mi się podoba. No, pierwsza trochę amfibię przypomina

  7. #1397
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    A... i jak szukałem mx5 to ciagle te same oferty wisiały przy Mr2 jest ich na tyle mało że sa ciagle te same
    Więc generalnie to nie jest tak że tylko Alfy sie nie sprzedają.

  8. #1398
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Ja tam Mx-5 poza pierwszą generacją (faktycznie wygląda jakby żabie gały na wierzch wyszły) uwielbiam. ND to designerski cud na kółkach. Wsiadłbym i ujeżdżał. Napęd na tył to minus, ale cóż, wszystkiego mieć nie można

    Co do kultury posiadania grand tourismo to nie ma kultury rozumienia czym jest grand tourer. To nie jest coupe z GT w nazwie, tylko luksusowy samochód o wysokich osiągach. Taki w którym możesz szybko i w luksusie przejechać bez problemów np z Francji do Włoch na urlop. Grand tourer to może być Bentley Continental GT, Maserati GT, Ferrari GTC czy Aston Martin DB7. A nie [notranslate]Alfa[/notranslate] Gtv czy GT. To zwykłe, relatywnie tanie i tak sobie wykonane coupe.

  9. #1399

  10. #1400
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    To, że GT na liście w wiki jest nie robi z niego grand tourera. Ba, konstrukcja tych wozów zaprzecza definicji GT z tego tekstu: "performance and luxury automobile capable of high speed and long-distance driving". Większość modeli GT i Gtv nie ma parametrów technicznych (słabe silniki), a żadna wersja nie jest luksusowe. To są zwykłe coupe, a nie GT.

Podobne wątki

  1. Zakup Alfa Romeo GT
    Utworzone przez shiftyy w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 23:32
  2. Zakup Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Utworzone przez hatak w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 10:50
  3. Alfa Romeo 147 . Zakup
    Utworzone przez xxmacq93xx w dziale 147
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 09:21
  4. Alfa Romeo 156 - zakup
    Utworzone przez Mamed w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 22:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory