Strona 145 z 243 PierwszyPierwszy ... 4595135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155195 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,450 z 2426

Temat: Zakup Alfa Romeo GTV

  1. #1441

  2. #1442
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał toddlockwood Zobacz post
    z czego wynika wku?
    Z ilosci rzecze ktore zrobilem w niej i na koniec odkleila sie podsufitka. Nie mam czasu ani warsztatu w wawie ktory by to ogarnal. Stad wkurw. No i laska grozi ze jezeli nie sprzedam belli to bierze zd mna rozwod

  3. #1443
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    No to chyba wybór jest oczywisty

  4. #1444
    Użytkownik Świeżak Avatar rogo
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa Romeo GTV 2.0TS
    Postów
    214

    Domyślnie

    podsufitka Cię zniechęciła?

    To raczej standardowy problem Gtv, moja też w tym roku mocno się posunęła z odklejaniem a jeszcze w zeszłym puszczała minimalnie, będę chciał to w zimie ogarnąć

  5. #1445
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    No i kwestia jak długo chcesz ją sprzedawać bo za 15 to ci troche zejdzie

  6. #1446
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Trin
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie/Świdnica
    Auto
    Było Gtv 2.0 JTS, jest 406 coupe 3.0
    Postów
    414

    Domyślnie

    Rozumiem kolegę mr. pili... też o swoją dbałem, wypierniczałem masę kasy na duperelę i serwis żeby wszystko grało, i co? rozpierniczyło mi korbowód... miłość do alfy szybko przeszła, sprzedałem za grosze z uszkodzonym silnikiem;/ kochałem to auto i super mi się nim jeździło ale drugi raz bym nie kupił ze względu na masę drobnych i irytujących awari, takich jak np. klapa bagażnika nie chciała się zamykać, szyba po zamknięciu wyłaziła za uszczelkę, regulowane paredziesiąt razy... do tego częsty check engin nie do zdiagnozowania, problemy z klimą i wiele innych dupereli, człowiek jak jest młody sam bez dziewczyny i rodziny to sobie może to poogarniać ale jak ma się rodzinę i nagle potrzebujesz gdzieś jechać a tu nagle centralny nie działa ;DD Te auta naprawde trzeba kochać i poświęcać im masę wolnego czasu.

  7. #1447
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    W ogole odnośnie tych zdjęć - ta tylna oś wygląda jakby była w negatywie a przednia jest normalnie. Tak ma być fabrycznie ?

  8. #1448
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał rogo Zobacz post
    podsufitka Cię zniechęciła?

    To raczej standardowy problem Gtv, moja też w tym roku mocno się posunęła z odklejaniem a jeszcze w zeszłym puszczała minimalnie, będę chciał to w zimie ogarnąć
    Po wlozeniu jakichs 5-6k w rok mozna sie juz wku... podsufitka niby drobiazg ale smuci. To jest fajna zabawka ale zabawka i nie tania. Z rodzina sie troche zmienia myslenie.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Trin Zobacz post
    Rozumiem kolegę mr. pili... też o swoją dbałem, wypierniczałem masę kasy na duperelę i serwis żeby wszystko grało, i co? rozpierniczyło mi korbowód... miłość do alfy szybko przeszła, sprzedałem za grosze z uszkodzonym silnikiem;/ kochałem to auto i super mi się nim jeździło ale drugi raz bym nie kupił ze względu na masę drobnych i irytujących awari, takich jak np. klapa bagażnika nie chciała się zamykać, szyba po zamknięciu wyłaziła za uszczelkę, regulowane paredziesiąt razy... do tego częsty check engin nie do zdiagnozowania, problemy z klimą i wiele innych dupereli, człowiek jak jest młody sam bez dziewczyny i rodziny to sobie może to poogarniać ale jak ma się rodzinę i nagle potrzebujesz gdzieś jechać a tu nagle centralny nie działa ;DD Te auta naprawde trzeba kochać i poświęcać im masę wolnego czasu.
    Najlepiej wlasny warsztat... do 3.0 czesci drogie... i ciezko z dostepnoscia... fajna fura jak sie ma kase na wywalenie... nowy lakier, 19", zimny dolot i jakis wypasiony wydech. W sumie juz prawie sprzedalem na poczatku roku a skonczylo sie tak ze nawet nie wrzucilem ogloszenia. Za kazdym razem jak wciskasz gaz to masz banana na gebie.

  9. #1449
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Trin
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie/Świdnica
    Auto
    Było Gtv 2.0 JTS, jest 406 coupe 3.0
    Postów
    414

    Domyślnie

    Potwierdzam;] co prawda miałem jtsa ale frajdy masę tylko niestety trzeba dobrego mechanika co się nie boi, czasu i zapasu gotóweczki;]

  10. #1450
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trin Zobacz post
    Potwierdzam;] co prawda miałem jtsa ale frajdy masę tylko niestety trzeba dobrego mechanika co się nie boi, czasu i zapasu gotóweczki;]
    No wlasnie o mechanika coraz trudniej. Ostatnio pojechalem Do znajomego ktory ma warsztat od 20 lat... koles spojrzal jak upchany jest silnik i od razu powiedzial ze sie nie podejmie. Koszty kosztami... ale przede wszystkim czas. moim zdaniem super zabawka dopoki nie musisz wozka przewiezc

Podobne wątki

  1. Zakup Alfa Romeo GT
    Utworzone przez shiftyy w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 23:32
  2. Zakup Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Utworzone przez hatak w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 10:50
  3. Alfa Romeo 147 . Zakup
    Utworzone przez xxmacq93xx w dziale 147
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 09:21
  4. Alfa Romeo 156 - zakup
    Utworzone przez Mamed w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 22:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory