Strona 166 z 243 PierwszyPierwszy ... 66116156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176216 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,651 do 1,660 z 2426

Temat: Zakup Alfa Romeo GTV

  1. #1651
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Przepraszam, jestem ignorantem i zbyt chętnie się wypowiadam- odnośnie LPG.

    Mogła być, albo i nie być, wszystko jedno. Pamiętajmy, że sarna to całkiem spore zwierzę a uszkodzenia wozu będą wynikiem nie tylko rodzaju przeszkody, ale też prędkości z jaką w nią uderzono. Kolega rozwalił nowego Bentleya właśnie na sarnie- impet był tak wielki, że wyrzuciło auto w powietrze ;)

  2. #1652
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tytus9 Zobacz post
    Przepraszam, jestem ignorantem i zbyt chętnie się wypowiadam- odnośnie LPG.

    Mogła być, albo i nie być, wszystko jedno. Pamiętajmy, że sarna to całkiem spore zwierzę a uszkodzenia wozu będą wynikiem nie tylko rodzaju przeszkody, ale też prędkości z jaką w nią uderzono. Kolega rozwalił nowego Bentleya właśnie na sarnie- impet był tak wielki, że wyrzuciło auto w powietrze
    Nie no wiadomo. Tylko tak ogólnie sie zastanawiam i węszę spisek

  3. #1653
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Czarek GTV
    Dołączył
    07 2017
    Mieszka w
    Rawa Mazowiecka
    Auto
    GTV V6 TB-jest, Spider 2 TS - jest, 159 1,9 JTDm 16V 2006r - sprzedam, 156 2,5 - jest. 147, 1,6 LPG
    Postów
    223

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tytus9 Zobacz post
    Przepraszam, jestem ignorantem i zbyt chętnie się wypowiadam- odnośnie LPG.

    Mogła być, albo i nie być, wszystko jedno. Pamiętajmy, że sarna to całkiem spore zwierzę a uszkodzenia wozu będą wynikiem nie tylko rodzaju przeszkody, ale też prędkości z jaką w nią uderzono. Kolega rozwalił nowego Bentleya właśnie na sarnie- impet był tak wielki, że wyrzuciło auto w powietrze
    Tytus jeśli chodzi o spotkanie z sarną przeżyłem takie swoją Gtv. Całe szczeście że mgła jak mleko była i jechałem max 50 km. Straty do dziś oglądam na masce, no wiadomo grill do wymiany, zderzaka już nie mogłem dobrze ustawić. Ale to nic w porównaniu z tym o czym czytałem w związku ze spotkaniem motocyklisty z jeleniem. To była masakra. Były fotki po wszystkim. Motocyklista przeżył, jeleń rozcięty na pół i rozwleczony na 300 metrach. No a z moto kupa złomu, choć tyłu troche zostało.

  4. #1654
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarek GTV Zobacz post
    Tytus jeśli chodzi o spotkanie z sarną przeżyłem takie swoją Gtv. Całe szczeście że mgła jak mleko była i jechałem max 50 km. Straty do dziś oglądam na masce, no wiadomo grill do wymiany, zderzaka już nie mogłem dobrze ustawić. Ale to nic w porównaniu z tym o czym czytałem w związku ze spotkaniem motocyklisty z jeleniem. To była masakra. Były fotki po wszystkim. Motocyklista przeżył, jeleń rozcięty na pół i rozwleczony na 300 metrach. No a z moto kupa złomu, choć tyłu troche zostało.
    Pomyślałem o tym samym wypadku. Jakieś 10 lat temu, koleś jechał chyba hondà cbr i tylko złamał rękę.

  5. #1655
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2010
    Auto
    146 1.4TS, GTV 2.0TS, Giulia. Była: 159 2.0JTDm
    Postów
    682

    Domyślnie

    co do spotkań z sarną. miałem dawno temu (rok 1988) takie spotkanie. Jechaliśmy Polonezem po obecnej DK1 w okolicach Siewierza. Przed auto wbiegła sarna. Po zderzeniu wypadła na pobocze a Poldżerem nie stało się dosłownie nic (miał "gumowy" zderzak - może pod nim coś się wygięło). Fakt, szybko nie jechaliśmy ale w momencie zderzenia było około 60km/h. Szczęście, ze nie wpadła na maskę.

  6. #1656
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Ha, że motocyklistami to właśnie tak jest, że jeden ginie przy marnej prędkości, a drugi zwichnie kostkę szarżując. Po części to pewnie kwestia odzienia

    Kolega mówi, że ostatnia prędkość jaką pamięta przed uderzeniem to 160km/h, jemu oczywiście nic się nie stało, auto też na chodzie, ale blacharsko-szklarsko masakra. Chyba też uszkodził jedno z kół, ale nie pamiętam już.

  7. #1657
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Byłem wczoraj oglądać 3 Alfy.
    1. http://moto.gratka.pl/tresc/alfa-rom...-18950121.html
    Zdjęcia to chyba były robione z 5 lat temu. Auto jest dosłownie wrośnięte w ziemię, porośniete mchem i jakimiś glonami - było odpalone chyba 2 lata temu. Nie dało sie do końca podnieść maski. W środku wyglada na mocno zastaną. Niektóre rogi, skóry są jakby zawinięte od wilgoci - wyglądała troche jak strych w starym domu którego nikt nie odwiedzał od bardzo dawna. Poinformowałem dzień wcześniej że będe a właścicielowi sie nawet nie chciało naładować akumulatora. Ogólnie handlarzyna w typie janusza.
    Vin ZAR91600007004162

    2. https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...olx#xtor=SEC-8
    Alfa stała na placu z kilkoma innymi samochodami (inne samochody byly sprowadzone ale ewidentnie nie nadawaly sie do jazdy (wyglądały jakby czołg po nich przejechał)) - podobno przyjechała z urwanym kołem - właściciel coś tłumaczył że załozył dystans i coś tam i działa . Przedni zderzak odstaje ponadnormatywnie od maski, brakuje anteny na tylnym zderzaku. Kierownica i zaślepka z poduszki pasażera wydawały mi sie nowsze od reszty. Po odpaleniu z silnika zaczęło się dymić (DOSŁOWNIE) Aż sie własciciel przestraszył

    3. http://allegro.pl/alfa-romeo-gtv-2-0...181299328.html
    Prywatny właściciel, trzyma w garażu. Śliczna chyba ją zabiorę jak sie ociepli i sie przejadę

  8. #1658
    Użytkownik Świeżak Avatar Kevio
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Skoda Fabia II
    Postów
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał toddlockwood Zobacz post
    chyba ją zabiorę jak sie ociepli i sie przejadę
    Ty bierz ja do siebie a nie będziesz człowiekowi paliwo tylko wypalał

    btw. 2 - to dramat. Cena wysoka a jak widać jest dużo za uszami i to po wstępnym tylko obejrzeniu auta. Pierwszej nawet nie będę komentował.
    Ostatnio edytowane przez Kevio ; 01-03-2018 o 15:19

  9. #1659
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał toddlockwood Zobacz post
    3. http://allegro.pl/alfa-romeo-gtv-2-0...181299328.html
    Prywatny właściciel, trzyma w garażu. Śliczna chyba ją zabiorę jak sie ociepli i sie przejadę
    Jak się tu pojawiła podlinkowana to byłem pewien że już po nią jedziesz, bo chyba akurat w AC nie jechałeś niedzielnym którymś
    Albo rezerwuj albo bierz do siebie, nie ma co odwlekać ! Wiosna za pasem, zaraz ktoś sprzątnie i stuninguje jak pewną białą rokokoko albo rozwali...
    Dwóch właścicieli w tak wiekowym aucie ! nie znajdziesz lepiej. Ja bym brał . TSa w razie czego da się po fabryce poprawić, a ten ma 100tys to nie będzie źle jeszcze. Kiedyś szukając Vki 156 ( miał być1 właściciel, krajowa) odwlekałem, no to mi się odwlekło ... 2 lata później!

  10. #1660
    Użytkownik Świeżak Avatar Kevio
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Skoda Fabia II
    Postów
    184

    Domyślnie

    Andrzejsr ma rację, sporo racji. Warto byłoby też sprawdzić tamte wpisy bo była mowa o kilku pierdołach i możliwościach negocjacji.
    Ja przez rok tylko oglądałem auta to się wszyscy śmiali już ze mnie, ale jak kupiłem w końcu V8 to nikt nic nie był w stanie powiedzieć poza "o k*rwa".

    btw. ktoś tu robił tabelkę z GTV'kami. Ich cenami, wadami i ile stały - wiadomo coś tej osobie o czarnym TS'ie stojącym w Łodzi?

Podobne wątki

  1. Zakup Alfa Romeo GT
    Utworzone przez shiftyy w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 23:32
  2. Zakup Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Utworzone przez hatak w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 10:50
  3. Alfa Romeo 147 . Zakup
    Utworzone przez xxmacq93xx w dziale 147
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 09:21
  4. Alfa Romeo 156 - zakup
    Utworzone przez Mamed w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 22:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory