Strona 168 z 243 PierwszyPierwszy ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178218 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,671 do 1,680 z 2426

Temat: Zakup Alfa Romeo GTV

  1. #1671
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Wszystko wskazuje na to, że dużo bardziej od widoku przepięknej sylwetki Alfa Romeo Gtv, kolega Toddlockwood woli widok plebejskich dziesięciu tysięcy polskich złotych w skarpecie

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

  2. #1672
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał toddlockwood Zobacz post
    Dobra dobra, sami macie już v6 to nie musicie tak wybrzydzać
    Właśnie.

    Pytałeś właściciela, dlaczego nie ma znaczków na klapie i chyba (tu niewyraźnie) na jednym boku?

  3. #1673
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał kazikx Zobacz post
    Właśnie.

    Pytałeś właściciela, dlaczego nie ma znaczków na klapie i chyba (tu niewyraźnie) na jednym boku?
    z pininfariny są oba.
    Gtv podobno nie było od początku jak kupił od 1 własciciela.
    Btw. klapa "bagażnika" nie trzymała po otwarciu tylko sie od razu zamykała.

  4. #1674
    Użytkownik Świeżak Avatar Kevio
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Skoda Fabia II
    Postów
    184

    Domyślnie

    Wiesz Toddlockwood, filozof jesteś i tyle. Ty byś miał napaloną brunetkę to i tak byś wybrzydzał, że to wolisz blondynki i sam nie wiesz czy ruchać czy może dalej szukać, czy może w ogóle gejem zostać. Oj facet, facet...

  5. #1675
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Cytat Napisał toddlockwood Zobacz post
    z pininfariny są oba.
    Gtv podobno nie było od początku jak kupił od 1 własciciela.
    Btw. klapa "bagażnika" nie trzymała po otwarciu tylko sie od razu zamykała.
    To, że klapa nie trzymała to znaczy jedynie tyle, że siłowniki się pokończyły.

    Cytat Napisał Kevio Zobacz post
    Wiesz Toddlockwood, filozof jesteś i tyle. Ty byś miał napaloną brunetkę to i tak byś wybrzydzał, że to wolisz blondynki i sam nie wiesz czy ruchać czy może dalej szukać, czy może w ogóle gejem zostać. Oj facet, facet...
    Bez przesady Kevio. Nie widzę powodu żeby cisnąć tylko dla tego, że Todd nie kupił sobie jeszcze Gtv. Wszystko zależy od tego jakie masz podejście- jak chcesz sobie kupić auto "poruchać" i kupić następne to faktycznie nie ma znaczenia czy TS, czy V6, czy w gazie, czy nie, czy jaki ma kolor wnętrza. W momencie, gdy zamierzasz włączyć to auto do swojej kolekcji, lub zacząć kolekcjonowanie od tego niepozornego youngtimera i chcesz się wiązać z autem na dłużej to chyba lepiej sobie wybrać takie, które Cię będzie cieszyło we wszystkich aspektach. TS i V6 różnią się bardzo- z TS można zrobić fajny wózek do zabawy, V6 to fajne GT. Todd chce sobie kupić wyjątkowe V6, no to niech czeka na tą idealną.

  6. #1676
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Gtv 2.0 tb
    Postów
    11

    Domyślnie

    Witam Panowie, po pół roku od mojej ostatniej wiadomości w tym wątku.
    Ktoś może pamięta Alfę Gtv 2.0Tb na temat której tu odpowiadałem ? Szara z czerwonym środkiem
    Minęło właśnie pół roku, odkąd ostatni raz ją wystawiłem a potem zdecydowałem że będę naprawiał, lecz niestety przez ten czas praktycznie nic się nie ruszyło, nie mam w ogóle na to czasu, stąd tez decyzja że wystawiam ją ponownie.
    Niestety nie mogę dodać linka, dlatego jak ktoś chce to szukajcie na otomoto i olx w miejscowości Lubartów.

    Jak ktoś chętny czy ciekawy, dzwonić, pisać, powiem wszystko bez owijania w bawełnę.

    Pozdrawiam, Mateusz

  7. #1677
    Użytkownik Świeżak Avatar Kevio
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Skoda Fabia II
    Postów
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tytus9 Zobacz post
    Todd chce sobie kupić wyjątkowe V6, no to niech czeka na tą idealną.
    Jest takie powiedzenie, że kto wybrzydza ten nie rucha. Myślę, że w motoryzacji (tej używanej) jest tak samo.
    Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy auto które się chce kupić w ogóle istnieje, a jeśli tak to czy będzie mnie na nie stać i ile czasu będę na nie czekał aż się pojawi i czy wtedy ktoś mnie nie ubiegnie itp. itd.
    Druga sprawa, że jak ktoś chce jeździć autem a nie je tylko podziwiać w garażu to musi się liczyć z jego zużyciem (np. korozja), albo odpukać, uszkodzeniem nawet nie z własnej winy i finalnie kasacją. Jaki jest więc sens spinać się aż tak?
    Trzecia rzecz to pytanie czy czasem nie lepiej wziąć to co jest i zrobić z tego auto które się chce niż siedzieć z niczym? Chce skóry a trafił się welur - szukam kompletu na wymianę i heya.
    Ostatnia sprawa to konfrontacja swoich wyobrażeń z rzeczywistością. Znam wiele przypadków gdzie ludzie byli zaskoczeni po tym jak emocje opadły, niekoniecznie pozytywnie.

    PS link do ogłoszenia kolegi wyżej.
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6z4GzI.html

  8. #1678
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Gtv 2.0 tb
    Postów
    11

    Domyślnie

    Dzięki za podlinkowanie kolego

  9. #1679
    Użytkownik Świeżak Avatar Kevio
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Skoda Fabia II
    Postów
    184

    Domyślnie

    Nie ma problemu. Oferta całkiem interesująca, opis długi ale rzetelny.
    Ale powiem Ci, że bardzo przykro mi się to czytało. Wpakowałeś kasę i masę pracy a nawet nie pojeździłeś sobie tym.
    Współczuję i życzę szybkiej sprzedaży. Oby następne auta nie były tak pechowe.

  10. #1680
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Myślicie że ile trzeba bd włożyć kasy w Szarą gtv?
    Ogarnie mi ktoś 2.0 tb na śląsku?

    Te felgi to z przdu jest 17' a z tyłu 16' ?

    Wiem że to jest najmniej polecany silnik w tym samochodzie - ale jakoś wyzwala on we mnie dzikie emocje - 6 garów i napis Turbo na pokrywie silnika, po za tym tak dzikość a jednocześnie subtelność silnika. Ahh.
    Ostatnio edytowane przez toddlockwood ; 05-03-2018 o 10:06

Podobne wątki

  1. Zakup Alfa Romeo GT
    Utworzone przez shiftyy w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 23:32
  2. Zakup Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Utworzone przez hatak w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 10:50
  3. Alfa Romeo 147 . Zakup
    Utworzone przez xxmacq93xx w dziale 147
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 09:21
  4. Alfa Romeo 156 - zakup
    Utworzone przez Mamed w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 22:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory