Strona 199 z 243 PierwszyPierwszy ... 99149189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,981 do 1,990 z 2426

Temat: Zakup Alfa Romeo GTV

  1. #1981
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArturK
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Jelenia Gora
    Auto
    [156 2,4 JTD SW 2005]
    Postów
    295

    Domyślnie

    Stoi grzecznie pod blokiem https://photos.app.goo.gl/6dsqD1gBVZh3dS4U6

  2. #1982
    Użytkownik Świeżak Avatar Mirinda41
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Wadowice
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 jtdm /Alfa Romeo 147 FL 1.9 jtd/GTV 2.0 tspark. 96r.
    Postów
    151

    Domyślnie

    no no ładna nie powiem, ladna

    PS nie boisz sie trzymać pod blokiem?;D
    Ostatnio edytowane przez Mirinda41 ; 17-06-2018 o 19:12

  3. #1983

  4. #1984
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    GTV
    Postów
    16

    Domyślnie

    Panowie mam gorącą prośbę. Chciałem w zeszłym roku sprzedać swoją alfę, ale zawiesiłem sprzedaż i zostawiłem sobie 2 auta. Teraz jestem poniekąd zmuszony ją sprzedać no i nie mogę. Dzwoniła tylko 1 osoba, nikt nie oglądał samochodu. W zeszłym roku włożyłem w niego mnóstwo pieniędzy na remont silnika, chłodnicy i innych rzeczy. Za ile Waszym zdaniem powinienem ją wystawić? Już zaczynam myśleć o skupach samochodów, bo nie mogę mieć teraz 2 aut. Poradźcie coś, bo nie wiem co mam zrobić.

    To jest ten samochód:
    https://www.olx.pl/oferta/alfa-romeo...ign=diplayLink

    Wiem, że wklejam swój link, ale nie dla reklamy, tylko na prawdę powiedzcie mi co robię źle - czy chcę za dużo?

  5. #1985
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar ostr
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    '97 GTV 3.0 V6 24V, '72 125p, '03 Vespa PX125
    Postów
    122

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafal90 Zobacz post
    Panowie mam gorącą prośbę. Chciałem w zeszłym roku sprzedać swoją alfę, ale zawiesiłem sprzedaż i zostawiłem sobie 2 auta. Teraz jestem poniekąd zmuszony ją sprzedać no i nie mogę. Dzwoniła tylko 1 osoba, nikt nie oglądał samochodu. W zeszłym roku włożyłem w niego mnóstwo pieniędzy na remont silnika, chłodnicy i innych rzeczy. Za ile Waszym zdaniem powinienem ją wystawić? Już zaczynam myśleć o skupach samochodów, bo nie mogę mieć teraz 2 aut. Poradźcie coś, bo nie wiem co mam zrobić.

    To jest ten samochód:
    https://www.olx.pl/oferta/alfa-romeo...ign=diplayLink

    Wiem, że wklejam swój link, ale nie dla reklamy, tylko na prawdę powiedzcie mi co robię źle - czy chcę za dużo?
    1. Ta wersja silnikowa nie cieszy się dobrą opinią. Kolor też niezbyt atrakcyjny.
    2. Czemu musiałeś robić remont silnika i wymieniać chłodnicę w aucie, które ma tylko 69tyś przebiegu?
    3. Słabe zdjęcia i zdecydowanie ich jest za mało. Prawie w ogóle nie widać wnętrza.
    4. Co to za naklejki na drzwiach?
    5. Cena jak na ten rocznik, przebieg i idealny stan raczej podejrzanie nieska

  6. #1986
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    GTV
    Postów
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał ostr Zobacz post
    1. Ta wersja silnikowa nie cieszy się dobrą opinią. Kolor też niezbyt atrakcyjny.
    2. Czemu musiałeś robić remont silnika i wymieniać chłodnicę w aucie, które ma tylko 69tyś przebiegu?
    3. Słabe zdjęcia i zdecydowanie ich jest za mało. Prawie w ogóle nie widać wnętrza.
    4. Co to za naklejki na drzwiach?
    5. Cena jak na ten rocznik, przebieg i idealny stan raczej podejrzanie nieska
    ad 2 - bo brał zdecydowanie za dużo oleju, chłodnica miała wyciek.
    ad 3 - w środku alcantara, środek wygląda dobrze, nie jest zniszczony - jakby ktoś chociaż przyjechał, to by zobaczył
    ad 4 - kupiłem ją z nimi, nie ściągałem.
    ad 5 - w zeszłym roku sprzedawałem od wyższej ceny opuszczając ją stopniowo, wtedy też zero kontaktu i zainteresowania. A teraz naprawdę chcę ją sprzedać.

  7. #1987
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    wrzuć też na grupy fejsbukowe
    Dobre foty to podstawa i dobry kontakt.

  8. #1988
    Użytkownik Świeżak Avatar Kevio
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Skoda Fabia II
    Postów
    184

    Domyślnie

    Gdzie są teraz te osoby które mówiły, że to są już klasyki, że ohy i ahy i wystawianie ich za mniej jak 10k to zbrodnia? Jak widać rynek weryfikuje. Cena 7,5k imho jest odpowiednia na ph3 ze sprawnym JTS.

    Z mojej strony mogę poradzić zmianę zdjęć i ewentualnie opisu bo to jest zmarnowany potencjał. Nawet gdybym chciał kupić taki wóz to mnie by to odpychało i jakby nie był pod nosem to bym nie zadzwonił.
    Skoro wnętrze jest ładne to je pokazuj bo to najczęściej przekonuje ludzi i uwiarygadnia stan/przebieg (btw. kiera stan miodzio i gałka też całkiem całkiem)
    Jeśli nie potrafisz bądź nie możesz zrobić lepszych to poproś kogoś kto ma z tym doświadczenie albo zapłać nawet komuś kto to zrobi na poziomie.

    Dla kontrastu zobacz jak gościu który chce absurdalne pieniądze (jak za 3.2 albo i lepiej), jakie ma zdjęcia, a ma takie bo musi mieć aby złapać jelenia na to.
    Opis imho spaprany bo nieczytelny, nawet mi się nie chciało patrzeć ale u Ciebie jest go trochę zbyt mało. Noi te łączone zdjęcia to walą handlarzyną ale pokazanie auta pierwsza klasa
    https://www.olx.pl/oferta/ala-romeo-...5-IDwcdU5.html
    btw. cena w kosmosu a boczki foteli rozłażą się nie powiem jak...

    Wrzucenie na grupy może coś pomóc ale nie oszukujmy się, jak jakiś Alfaholik szuka GTV z JTS to z reguły ma powiadomienia ustawione i dzwoni od razu.

    Nie mniej, nie załamuj się, ja też CLK430 długo sprzedawałem. Sprzedaż, uwierz mi. Powodzenia.

  9. #1989
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafal90 Zobacz post
    Wiem, że wklejam swój link, ale nie dla reklamy, tylko na prawdę powiedzcie mi co robię źle - czy chcę za dużo?
    Czy tył był rypnięty, że nie ma napisów?

  10. #1990
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kevio Zobacz post
    Gdzie są teraz te osoby które mówiły, że to są już klasyki, że ohy i ahy i wystawianie ich za mniej jak 10k to zbrodnia? Jak widać rynek weryfikuje. Cena 7,5k imho jest odpowiednia na ph3 ze sprawnym JTS.
    Twój błąd polega na tym, że odkąd uprawiasz tutaj swój ulubiony sport - czyli komentowanie cen Gtv 916 - porównujesz jedynie treść ogłoszenia i zdjęcia. Nie masz pojęcia, czym różni się na żywo Gtv TS za 7k zł i 13k zł. Zawsze gdy nie chce się sprzedać jakiś samochód z dolnej granicy cenowej, piszesz tutaj że cała reszta egzemplarzy na rynku ma zawyżone ceny - co jest nieprawdą.

    Do Twojej wiadomości - w ostatnim czasie bardzo szybko znalazły nabywców ZADBANE:
    - Spider 24V za grubo ponad 30k zł
    - Gtv 24V za niecałe 30k zł
    - Gtv tb za 20k zł
    - Gtv tb za 19k zł
    - Gtv 2.0 TS za 13k zł

    Jak widać "rynek weryfikuje"

Podobne wątki

  1. Zakup Alfa Romeo GT
    Utworzone przez shiftyy w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 23:32
  2. Zakup Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Utworzone przez hatak w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 10:50
  3. Alfa Romeo 147 . Zakup
    Utworzone przez xxmacq93xx w dziale 147
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 09:21
  4. Alfa Romeo 156 - zakup
    Utworzone przez Mamed w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 22:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory