Strona 52 z 113 PierwszyPierwszy ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 1130

Temat: Ciekawe aukcje części do Gtv

  1. #511
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    Przecież nie chodzi o to żeby o przecinki się tu czepiać ,z tego co widzę w tematach innych modeli jest podobnie ,ja mogę wrzucać linki całych aut do działu ,,zakup gtv'' kto chce to odczyta czy tu czy tam..

  2. #512
    Użytkownik Świeżak Avatar ryloon
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Silesia
    Auto
    AR 156SW'03 2.4 20V / GTV'97 3.0 V6 220KM
    Postów
    205

    Domyślnie

    Spoko oko Też czytam oba wątki w drodze poszukiwania swojej GTV.
    Swoją drogą przedlift 3.0 za 15500 to już mało nie jest jak za auto "widmo".
    Jest GTV'97 3.0 V6. Była 156 SW'03 2.4 20V

  3. #513
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    Ta trochę słabo wygląda ,ale można tu oceniać tylko zdjęcia.Taka cena to raczej już norma za auto do ogarnięcia ,przedlift ma swoje zalety..no i to pierwsze wydanie gtv z 3,0 24v..

    Raczej z ceny można tu próbować sporo urwać..
    Ostatnio edytowane przez maras37 ; 19-09-2016 o 12:44

  4. #514
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Cytat Napisał maras37 Zobacz post
    Dobra zaczynamy od nowa... No to na życzenie admina...3,0 się pojawiło...

    http://allegro.pl/alfa-romeo-gtv-3-0...6.html#thumb/8
    To jest ten nieliczny przypadek, kiedy wierzę w przebieg 72 000 km w 19-letnim aucie. Spójrzcie pod maskę - tak właśnie wygląda samochód, który więcej stoi niż jeździ. I do tego stoi "pod chumrką".

  5. #515
    Użytkownik Świeżak Avatar ryloon
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Silesia
    Auto
    AR 156SW'03 2.4 20V / GTV'97 3.0 V6 220KM
    Postów
    205

    Domyślnie

    A ten obrazek spod maski co mówi o aucie z 2001r i 114kkm:?
    Jest GTV'97 3.0 V6. Była 156 SW'03 2.4 20V

  6. #516
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    Cytat Napisał supabache Zobacz post
    To jest ten nieliczny przypadek, kiedy wierzę w przebieg 72 000 km w 19-letnim aucie. Spójrzcie pod maskę - tak właśnie wygląda samochód, który więcej stoi niż jeździ. I do tego stoi "pod chumrką".
    Może to być całkiem realny przebieg..i do tego radio wyglądające na oryginalne ma ..

    Gdy kupowałem moją wyglądała całkiem podobnie ,trochę bardziej umyta była wycieki płynu chłodniczego w czterech miejscach ,walnięty termostat ,wyciek oleju z podstawy filtra.. świece do wymiany ,pęknięty zawór egr.To tyle z samej komory silnika ,jak widać po dostaniu się w moje ręce ma się dużo lepiej i idzie takie auto ogarnąć...przebieg miała koło 160 tys. i też byłem gotów w niego uwierzyć ,mam książkę serwisową z wpisami do około 140 tyś.. Szukanie ideału moim zdaniem mija się z celem lepiej kupić dobrą bazę i samemu po trochu robić..
    Ostatnio edytowane przez maras37 ; 19-09-2016 o 15:44

  7. #517
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał maras37 Zobacz post
    To nie jest wątek tylko o częściach ,przeczytaj też część pierwszą wątku ,,ciekawe aukcje'' nie wydaje mi się by wpuszczanie lików z aukcjami dotyczącymi całych aut było tu nie na miejscu.Tak się dzieje w tematach dotyczących innych modeli i nikt tam nie robi z tego powodu problemów.Może my właściciele gtv jesteśmy z ,,gorszego sortu''?
    chyba sensownie napisałem?

    Dział ,,Zakup Alfa Romeo gtv'' jest raczej do ogólnych rozmów i rozterek na temat wad zalet ,chęci lub nie kupna tego modelu..na co uważać przy kupnie itd..oczywiście jak ktoś tam wrzuci link z aukcją to raczej nie przestępstwo ,chyba ,że władza uważa inaczej...
    Bingo.
    Uwaga w punkt.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał supabache Zobacz post
    To jest ten nieliczny przypadek, kiedy wierzę w przebieg 72 000 km w 19-letnim aucie. Spójrzcie pod maskę - tak właśnie wygląda samochód, który więcej stoi niż jeździ. I do tego stoi "pod chumrką".
    Ale cena wciąż niemała.
    Nie mówię, że wygórowana, ale niemała, jak na warunki PL.

  8. #518
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    Ze względu choćby na lakier urwiesz dużo z ceny,moja jednak miała w dużo lepszym stanie no i parę lat temu można było taką kupić za 9-10 tysi ,teraz 12-15 ..mowa cały czas o autach w których jest do zrobienia parę ważnych zabiegów.

  9. #519
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Cytat Napisał maras37 Zobacz post
    To nie jest wątek tylko o częściach ,przeczytaj też część pierwszą wątku ,,ciekawe aukcje'' nie wydaje mi się by wpuszczanie lików z aukcjami dotyczącymi całych aut było tu nie na miejscu.Tak się dzieje w tematach dotyczących innych modeli i nikt tam nie robi z tego powodu problemów.Może my właściciele gtv jesteśmy z ,,gorszego sortu''?
    chyba sensownie napisałem?

    Dział ,,Zakup Alfa Romeo gtv'' jest raczej do ogólnych rozmów i rozterek na temat wad zalet ,chęci lub nie kupna tego modelu..na co uważać przy kupnie itd..oczywiście jak ktoś tam wrzuci link z aukcją to raczej nie przestępstwo ,chyba ,że władza uważa inaczej...
    Rozumiem jesienne porządki, ale zgadzam się z Marasiem. Nie ma co przesadzać z regulacją forum. Niech ono sobie żyje. Ciekawe aukcje mogą dotyczyć zarówno całych egzemplarzy jak i pojedynczych części. Dyskusja na temat czy dana aukcja, auto, element to gratka czy nie to naturalna konsekwencja i nierozerwalna część tego tematu. Wspomnienia, że jak kupiłem Alfę to musiałem wymienić przepływkę, a ogranicznik stuka mi do tej chwili też moim zdaniem wpisuje się w temat, bo jak lepiej niż opowieścią o własnych przygodach powiedzieć komuś nowemu w temacie, że jak widzi ten nasz przykładowy ogranicznik to najpierw się kupuje a potem pyta o stan faktyczny? Więcej regulacji= mniej żywych dyskusji= mniej postów= martwe forum.

  10. #520
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał supabache Zobacz post
    To jest ten nieliczny przypadek, kiedy wierzę w przebieg 72 000 km w 19-letnim aucie. Spójrzcie pod maskę - tak właśnie wygląda samochód, który więcej stoi niż jeździ. I do tego stoi "pod chumrką".

    Z opisu w książce serwisowej wynika, że w 2008 roku auto miało przebieg prawie 61 000 km.
    Czyli przez 8 lat ktoś zrobił zaledwie 11 000 km.
    Co to za Busso, które nie jeździ...

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-06-2015, 12:13
  2. [GTV Spider] Alfa Romeo Spider - 2 aukcje
    Utworzone przez Lick w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-12-2012, 19:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory