Strona 53 z 113 PierwszyPierwszy ... 3434445464748495051525354555657585960616263103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 1130

Temat: Ciekawe aukcje części do Gtv

  1. #521
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    Nie wiem, czy akurat ta, ale wiele gtv/spider w Polsce przejeżdża mniej niż 1000 km rocznie.

  2. #522
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    myślę nawet ,że większość..

    chodzi o 10 tys. nie wiem czy pomyliłeś ,ja np nie przekraczam 10 tys rocznie.
    Ostatnio edytowane przez maras37 ; 20-09-2016 o 19:14

  3. #523
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał mattman Zobacz post
    Nie wiem, czy akurat ta, ale wiele gtv/spider w Polsce przejeżdża mniej niż 1000 km rocznie.

    Chciałeś napisać 10 tyś ?
    Bo 1 tyś na rok to naprawdę bardzo mało.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał maras37 Zobacz post
    myślę nawet ,że większość..

    chodzi o 10 tys. nie wiem czy pomyliłeś ,ja np nie przekraczam 10 tys rocznie.
    Widzę, że prawie powtórzyłem Twoją uwagę. Sorki.

  4. #524
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Mattman ma rację z tym tysiakiem rocznie. Wiele, zwłaszcza Spiderów, leży pod kocem w garażu większość czasu. Bierze się to z tego, że jeśli ktoś próbował używać Gtv w miarę regularnie, robi się drogo. Zwłaszcza zimą. Jeśli ktoś już doprowadził Gtv do dobrego stanu - co nie było tanie - kilometry będzie nabijał innymi pojazdami, a Gtv będzie zabawką pod wspomnianym kocem.

    Na alfaclubie jest, przepraszam, była silna reprezentacja Gtv'ek - zapytajcie właścicieli tych najbardziej zadbanych, jakie przebiegi robili rocznie.

    - - - Updated - - -

    Dodam, że ja również miałem taki rok poniżej tysiąca przelotu. Wiąże się z tym zabawna historia, bo akurat wtedy na przeglądzie zaczęto zapisywać przebieg pojazdu. Diagnosta zokrąglił mocno w górę do pełengo tysiąca, więc nastęny przegląd musiałem opóźnić o jakieś pół roku, żeby nie wyszło na to, że cofałem licznik

  5. #525
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    5-6 tys .tyle robię średnio rocznie i ta silna reprezentacja też tyle robi..inaczej te auta by zaśniedziały..

    oczywiście zimą auto nie jeździ tylko stoi przykryte w garażu chyba że jest sucho....latem nawet w deszcz nie wyjeżdżam chyba ,że mnie zastanie w trasie..
    Ostatnio edytowane przez maras37 ; 20-09-2016 o 19:50

  6. #526
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    W zeszłym roku zrobiłem 780 km, tego lata właśnie 1000 (w tym odwiedziny u znajomych na zlocie vw - 300 km). Od października do maja, pokrowiec, podtrzymanie akumulatora i bak do pełna zatankowany. Rocznik 2003 obecnie 68000 km.

    Na wspomnianym AlfaClubie, są osoby, które robią rocznie znacznie mniej ode mnie (Spidery).

  7. #527
    Użytkownik Świeżak Avatar kar78
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Wlkp
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 Lusso,
    Postów
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał mattman Zobacz post
    W zeszłym roku zrobiłem 780 km, tego lata właśnie 1000 (w tym odwiedziny u znajomych na zlocie vw - 300 km). Od października do maja, pokrowiec, podtrzymanie akumulatora i bak do pełna zatankowany. Rocznik 2003 obecnie 68000 km.

    Na wspomnianym AlfaClubie, są osoby, które robią rocznie znacznie mniej ode mnie (Spidery).


    Ja w tym roku Spiderem zrobiłem całe............ 190 km

  8. #528
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    ja tam jednak stosowałem zawsze zasadę ,że auto musi trochę jeździć żeby było w dobrej kondycji i nigdy źle na tym moje auta nie wyszły.Rozumiem tez ,że jeśli ktoś ma rodzynek z takim przebiegiem 50-60 tys uszanowany to traktuje go jak obiekt muzealny i robi 200 czy 500 km rocznie....Mnie cieszy jazda tym autem to dzięki niej papa mi się śmieje po każdej przejażdżce ,to jest to dzięki czemu nie mogę się doczekać żeby na drugi dzień znów ja odpalić i jechać ,bo ona to lubi ,lubi jeździć po to jest i to w taki sposób do jakiego ten silnik jest stworzony.. samo patrzenie na nią nie daje mi tej satysfakcji...

  9. #529
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał ryloon Zobacz post
    Spoko oko Też czytam oba wątki w drodze poszukiwania swojej GTV.
    Swoją drogą przedlift 3.0 za 15500 to już mało nie jest jak za auto "widmo".
    Zapytałem u źródła.
    Auto do opłat.
    Poza tym, "w bardzo dobrym stanie".
    W "bardzo dobrym", to znaczy "tylko do poprawek lakierniczych".
    Czyli według sprzedawcy do tego, co widać.
    Według kupującego do tego, czego nie da się ukryć.

  10. #530
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Chłopaki, chciałbym to kupić. NIe wiem jak to się nazywa ale wiem,że moja "rura" była już naprawiana a jest na 90% nieszczelna więc potrzebuję nową. Auto strasznie mi osłabło. Szczególnie na wysokich obrotach nie jedzie. Lewe powietrze może być chyba przyczyną, prawda?

    http://www.ebay.de/itm/Alfa-Romeo-Sp...gAAOSw9mFWF7-v

    Ma ktoś z Was na zbyciu albo wie gdzie kupić?

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-06-2015, 12:13
  2. [GTV Spider] Alfa Romeo Spider - 2 aukcje
    Utworzone przez Lick w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-12-2012, 19:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory