Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Temat: Bagażnik GTV

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Legnica /k. Wrocławia
    Auto
    GTV 2.0TS LUSSO 1999r.
    Postów
    9

    Domyślnie Bagażnik GTV

    Witam,

    Dzisiaj zostałem dumnym posiadaczem Alfy GTV 2.0 TS 1999r. Auto jest piękne, zakochałem się od pierwszego dotknięcia kierownicy. Zastanawia mnie jednak jedna rzecz. Jak wam zapewne wiadomo GTV-ka posiada niesamowicie mały bagażnik do którego zmieszczą się jedynie 'szybkie' zakupy w Biedronce. Niestety nigdy nie miałem okazji przyjrzeć się bagażnikowi w Spiderze ale wydaje mi się, że skoro ma dość sporą klapę to musi być tam również odpowiednio tyle miejsca. Zapewne w części bagażnika jest miejsce przeznaczone na schowanie softtopu. I tu wielkimi krokami zmierzamy do sedna pytania. Co się stało z przestrzenią bagażnika w GTV? Czy coś znajduje się pomiędzy siedzeniami a końcem bagażnika? GTV nie ma softtopu ale również nie ma większej ilości miejsca. Czy da się przy odrobinie determinacji i chęci powiększyć bagażnik metodami chałupniczymi? Za każdą odpowiedź na mam nadzieję zrozumiały problem z góry dziękuję. Za każdą POdpowiedź dziękuję jeszcze bardziej
    Ostatnio edytowane przez yazer ; 19-03-2015 o 21:48

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Oktan
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Gtv TS 2.0 r'96
    Postów
    204

    Domyślnie

    Pomiędzy siedzeniami i bagażnikiem jest zbiornik paliwa

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar kudlaty_bytom
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Alfa Romeo Gtv 2.0 TS
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    oraz akumulator, pochłaniacz oparów benzyny, kilka przekaźników i bezpieczników i nieco pustej przestrzeni, ale dość mało

    verdebiancorosso

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    Alfa Romeo GTV '01 2.0 TS Lusso
    Postów
    87

    Domyślnie

    Pod okladzina jest blacha takze nie powiekszysz. W gtv jako powiekszenie bagaznika sluza tylne siedzenia .a ktorych zmiescisz np tube, wieksze zakupy z tesco. To autko nie jest do przewozenia bagazy. Ewentualnie mozesz cos pomyslec o bagazniku zewnetrznym jak w maluchu na dachu i bodajze w mazdzie mx-5 na klapie bagaznika ale mnie poprawcie

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quarter
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv 3.0 V6 24V '97, Audi TT 1.8TQ 225 '99, Subaru Outback SBD 2.0 '14
    Postów
    66

    Domyślnie

    Yazer - witaj wśród szaleńców

    W wolnej przestrzeni pomiędzy bagażnikiem a kabiną wozi się mechanika A tak serio - nic nie wyrzeźbisz. Co najwyżej możesz rozważyć rezygnację z dojazdówki na rzecz zestawu naprawczego.

  6. #6
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Legnica /k. Wrocławia
    Auto
    GTV 2.0TS LUSSO 1999r.
    Postów
    9

    Domyślnie

    Powiadacie, że zbiornik paliwa? To co do cholery jest pod siedzeniami z tyłu? Fascynujący jest ten samochód- zaprawdę! Bagażnik zewnętrzny? Poczesało tu kogoś ? Właśnie tak myślałem nad wyrzuceniem dojazdówki i zakupieniem tego sprayu do wypełniania opony w razie przebicia. Użytkował ktoś już takiego specyfiku? Polecacie jakieś konkretne spraye?

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    Alfa Romeo GTV '01 2.0 TS Lusso
    Postów
    87

    Domyślnie





    A wedlug mnie bardziej poczesane jest kupienie GTV-ki by cos w niej przewozic
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bagaznik.jpg
Wyświetleń:	317
Rozmiar:	14.6 KB
ID:	160711  

  8. #8
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    Alfa 166 2.5V6 była; Alfa Gtv 2.0 TS 2001
    Postów
    1,035

    Domyślnie

    Cytat Napisał yazer Zobacz post
    Powiadacie, że zbiornik paliwa? To co do cholery jest pod siedzeniami z tyłu? Fascynujący jest ten samochód- zaprawdę! Bagażnik zewnętrzny? Poczesało tu kogoś ? Właśnie tak myślałem nad wyrzuceniem dojazdówki i zakupieniem tego sprayu do wypełniania opony w razie przebicia. Użytkował ktoś już takiego specyfiku? Polecacie jakieś konkretne spraye?
    Kolego, pod siedzeniami z tyłu jest "podłoga blaszana".

  9. #9
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR GTV 2,0TS, AR GTV Spider 2,0TS
    Postów
    128

    Domyślnie

    tak trochę wieje grozą, jak się czyta o pomyśle powiększania bagażnika w Spiderze...

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quarter
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv 3.0 V6 24V '97, Audi TT 1.8TQ 225 '99, Subaru Outback SBD 2.0 '14
    Postów
    66

    Domyślnie

    Cytat Napisał MG-Fan Zobacz post
    tak trochę wieje grozą, jak się czyta o pomyśle powiększania bagażnika w Spiderze...
    W Spiderze sprawdzi się tylko bagażnik...dachowy

    Wracając do zestawu naprawczego kół - część wulkanizatorów nie chce naprawiać (czyścić) opon po użyciu tego specyfiku. Każde przecięcie lub przebicie boku opony = jesteś uziemiony. Ja bez koła zapasowego, nawet dojazdowego, czuję się fatalnie. I nie przemawiają do mnie statystyki - zwłaszcza odkąd uziemiło mnie przebicie dwóch opon równocześnie. Poza tym to pozostałości z rajdów terenowych - jeden pełnowymiarowy zapas to minimum.

    Kupowałem niedawno Subaru Outback - jakby nie było, auto o troszkę terenowych aspiracjach. I co? Seryjnie fundują zestaw naprawczy. Obśmiałem się i zamówiłem koło pełnowymiarowe. Owszem, wytłoczka z miejscem na nie w bagażniku jest. Ale producent NIE PRZEWIDZIAŁ pianki, którą wkłada się w to koło i w nią upycha cały szpej: podnośnik, klucz itp. Więc chłopcy w serwisie zmotają mi coś z Forestera. Paranoja.

    Moja rada - ograniczyć zapędy konsumpcyjne (zakupy) i lanserskie (ciuchy na wyjazd) i zostawić w bagażniku dojazdówkę.

Podobne wątki

  1. [159] Bagażnik
    Utworzone przez danianek w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-12-2014, 12:58
  2. [159] Bagażnik
    Utworzone przez patryk94r w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-10-2013, 18:56
  3. Bagażnik
    Utworzone przez Dragos w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-07-2013, 19:36
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-08-2012, 07:39
  5. [159] bagażnik SW
    Utworzone przez coachu w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-08-2011, 18:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory