Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Temat: Gdzie dostać górne mocowanie amortyzatora przedniego (prawe i lewe)

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Zgorzelec
    Auto
    Alfa Romeo GTV 3.0
    Postów
    2

    Domyślnie Gdzie dostać górne mocowanie amortyzatora przedniego (prawe i lewe)

    Witam.

    Mam problem z kupnem poduszek amortyzatorów dla mojej GTV 3.0 Pytałem w każdym okolicznym warsztacie, serwisie, sklepie z częściami u każdego Janusza motoryzacji w mojej okolicy, przeszukałem internet i to samo aczkolwiek na allegro jest jeden użytkownik który ma kilka sztuk nowych lecz tylko prawą stronę, ale co mi po samej prawej jak potrzebuje obie.

    Wybaczcie mi głupie pytanie bo się nie znam ale urodziło mi się w głowie czy może przypadkiem prawa nie pasuje też na lewą stronę (może to się jakoś odwrotnie montuje, nie wiem... hmm)

    Btw w serwisach i sklepach powiedzieli mi że te części nie są już produkowane.
    Przeszukałem forum i znalazłem kilka tematów odnośnie mocowań amortyzatorów ale nigdzie nie znalazłem informacji gdzie mogę takie dostać jeśli gdzieś były jakieś linki to były dodane dawno temu i już nie działają.

    Może znacie jakieś tajemnicze miejsce gdzie mógłbym takie poduszki kupić lub czy takie coś da się regenerować i jeśli tak to gdzie, ewentualnie może ktoś z was ma jakieś w dobrym stanie na zbyciu?

    Z góry dziękuje za pomoc.
    Ostatnio edytowane przez MrGrisza ; 19-04-2016 o 19:12

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar kar78
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Wlkp
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 Lusso,
    Postów
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał MrGrisza Zobacz post
    Witam.

    Mam problem z kupnem poduszek amortyzatorów dla mojej GTV 3.0 Pytałem w każdym okolicznym warsztacie, serwisie, sklepie z częściami u każdego Janusza motoryzacji w mojej okolicy, przeszukałem internet i to samo aczkolwiek na allegro jest jeden użytkownik który ma kilka sztuk nowych lecz tylko prawą stronę, ale co mi po samej prawej jak potrzebuje obie.

    Wybaczcie mi głupie pytanie bo się nie znam ale urodziło mi się w głowie czy może przypadkiem prawa nie pasuje też na lewą stronę (może to się jakoś odwrotnie montuje, nie wiem... hmm)

    Btw w serwisach i sklepach powiedzieli mi że te części nie są już produkowane.
    Przeszukałem forum i znalazłem kilka tematów odnośnie mocowań amortyzatorów ale nigdzie nie znalazłem informacji gdzie mogę takie dostać jeśli gdzieś były jakieś linki to były dodane dawno temu i już nie działają.

    Może znacie jakieś tajemnicze miejsce gdzie mógłbym takie poduszki kupić lub czy takie coś da się regenerować i jeśli tak to gdzie, ewentualnie może ktoś z was ma jakieś w dobrym stanie na zbyciu?

    Z góry dziękuje za pomoc.

    Masz rację użytkownik tanifiat na allegro posiada tylko prawe, mi udało sie jeszcze kupić od niego ostatnią lewą. Musisz polowąc na okazje, może kiedyś sie pojawi

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar jaboleq
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    AR 156 SW 1.9 16V powered by @sdero
    Postów
    7,326

    Domyślnie

    W ASO wg ePera powinny być. Napisz do użytkownika tanifiat to sprawdzi.
    ::::::: I am IN LOVE with trance! ::::::: Moja włoszka :::::::

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar tomi
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    159 1.9 Ti , 147 Racer, Spider 916 TS
    Postów
    505

    Domyślnie

    Mam obydwie zdemontowane przy przebiegu około 120tys z mojej gtv, gwarantuje ich sprawność (błędnie zdiagnozowane pukanie zawieszenia)

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    Biorąc pod uwagę sposób w jaki zdarza Ci się użytkować alfę... raczej trzymaj je w zapasie.... jak widzisz, nowych nie kupisz :-)

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar kudlaty_bytom
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Alfa Romeo Gtv 2.0 TS
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    Szukałem do swojej 2.0TS i była dostępna tylko prawa strona za 260 zł chyba. W różnych hurtowniach szukałem zamienników i nic nie było, czy to po numerze oryginału, czy po modelu. Jeśli ktoś ma używki, to trzeba brać albo trzymać dla siebie jak kolega powyżej napisał.

    verdebiancorosso

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    Ja wszystko co zdemontowałem i zamieniłem na akcesoryjne (prócz tarcz i klocków) mam zmagazynowane, dodatkowo co jakiś czas dokupuję elementy na zapas, a to antena, a to podnośniki szyb itd. Nie planuję sprzedaży auta, a jak widać fiatowi nie zależy na wsparciu dla starszych modeli, nawet tak oryginalnych jak gtv, czy fiat coupe.

  8. #8
    Użytkownik Świeżak Avatar przema
    Dołączył
    05 2015
    Mieszka w
    Milicz/Hulst
    Auto
    GT 2.0 JTS
    Postów
    104

    Domyślnie

    A to ile kosztuje akcesoryjny zawias do gtv?

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    Koło 3000. Koni Sport+ Eibach

  10. #10
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Zgorzelec
    Auto
    Alfa Romeo GTV 3.0
    Postów
    2

    Domyślnie

    Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
    Pisałem do użytkownika Tanifiat lecz mi nie odpisali, w ofercie znalazłem też numer tel do nich ale numer nie odpowiada.
    Pytałem w ASO i też nie mają, mieszkam przy granicy z Niemcami i kilka km od granicy jest salon Alfy spróbuje zapytać u nich jak tam nie będzie to ja już nie wiem co zrobić

    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. [GTV] Górne mocowanie amortyzatora
    Utworzone przez Oktan w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 08-04-2019, 12:41
  2. Górne mocowanie amortyzatora
    Utworzone przez kami_l w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-04-2014, 19:56
  3. [159] Górne mocowanie amortyzatora
    Utworzone przez wave_pl w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-07-2013, 19:41
  4. TYlne górne mocowanie amortyzatora
    Utworzone przez patryk520 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-06-2011, 09:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory