Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Temat: Zakup GTV Spider 2.0 TS

  1. #21
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Morspl
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    GTV Spider 3.0 V6, Infiniti QX50, Volvo xc60
    Postów
    242

    Domyślnie

    Ja miałem spidera 2,0ts, aktualnie od kilku lat mam 3,0. Awaryjność oceniam na poròwnywalnym poziomie. Każda z wersji silnikowych ma swoje słabe strony. Szczerze to nawet bardziej polecam na pierwszą alfę wersje 2,0. Większa dostępność części i więcej mechaników którzy to ogarną. Z 3,0 w razie problemów często pozostajesz sam, a części jak uszczelki pokrywy zaworów pompy wody napinacze nie zawsze są dostępne. Lubią brać olej i mają ręczną regulację luzów zaworowych. Moje 2,0 Nigdy mnie nie zawiodło i dawało sporo radości. Oczywiście 3,0 daje jej więcej, ale nic za darmo.

  2. #22
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Przemek_K
    Dołączył
    04 2017
    Mieszka w
    Wola
    Auto
    Alfa Romeo Gtv Spider 2.0, Gtv 3.0
    Postów
    10

    Domyślnie

    Sorry że dopiero teraz odpisuję ale nie otrzymałem żadnego powiadomienia o nowych postach.

    Bez żadnego spinania się ale naprawdę nie mam zamiaru do niczego cię przekonywać bo widzę, że nie czytasz ze zrozumieniem co się piszę tylko powielasz rzeczy przeczytane gdzieś na necie nie mając absolutnie żadnych własnych doświadczeń. Ja mam egzemplarz w takim stanie, iż nie sprzedam go NIGDY - rozumiesz co to znaczy? To znaczy mniej więcej tyle, iż inny pasjonat marki który chciał wyłożyć taką kwotę na stół usłyszał - Nie na sprzedaż. Tylko tyle chciałem wczesniej powiedzieć, a nie to, że ja za tyle chce go wystawić. To, że gdzieś coś stało ileś czasu nic nie znaczy, poza tym, że potencjalny zainteresowany pojechał i na żywo zobaczył ile jest warte. Jeśli stało to zapewne jest to strucel pięknie wyglądający na zdjęciach a nie perełka z zadatkiem na youngtimera. Pozdro

    - - - Updated - - -

    Sorry że dopiero teraz odpisuję ale nie otrzymałem żadnego powiadomienia o nowych postach.

    Bez żadnego spinania się ale naprawdę nie mam zamiaru do niczego cię przekonywać bo widzę, że nie czytasz ze zrozumieniem co się piszę tylko powielasz rzeczy przeczytane gdzieś na necie nie mając absolutnie żadnych własnych doświadczeń. Ja mam egzemplarz w takim stanie, iż nie sprzedam go NIGDY - rozumiesz co to znaczy? To znaczy mniej więcej tyle, iż inny pasjonat marki który chciał wyłożyć taką kwotę na stół usłyszał - Nie na sprzedaż. Tylko tyle chciałem wczesniej powiedzieć, a nie to, że ja za tyle chce go wystawić. To, że gdzieś coś stało ileś czasu nic nie znaczy, poza tym, że potencjalny zainteresowany pojechał i na żywo zobaczył ile jest warte. Jeśli stało to zapewne jest to strucel pięknie wyglądający na zdjęciach a nie perełka z zadatkiem na youngtimera. Pozdro

  3. #23
    Użytkownik Świeżak Avatar SOPELTomcat
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Spider 2.0 TS,Allfa 159 1.9 jtdm
    Postów
    154

    Domyślnie

    a że ja tak zapytam...jakie auto jest lepsze,BMW E-36 320 czy M3?
    bo kurczę,nie mogę się zdecydować haha
    a tak poważnie..cóż to za dywagacje czy auto o pojemności 3.0 litrów jest lepsze od 2.0
    wszystko zależy od twoich zasobów,bo 10-15 000zł a 20 i w górę to jest różnica
    weź pod uwagę że już nie ma okresu na tanie kupowanie starych aut za grosze
    teraz jest moda na youngtimery,z jednej strony super,mnie cieszy że nasz kraj dojrzewa do motoryzacji,a nie tylko rocznik ważny
    ale z drugiej...80 % procent egzemplarzy ma podwaloną cenę do góry nie adekwatną do stanu tylko dlatego że jest stare i mało występujące na ulicach
    reasumując
    szukaj najlepszej jaka jest,z jak najmniejszym prawdziwym przebiegiem,jak najbardziej zadbanej,z udokumentowanymi naprawami,a kwestię silnika zostawił bym na drugim planie
    gdyż kupienie w Polsce auta,a tym bardziej tak starego autka w dobrym stanie graniczy z cudem,i nie kiedy cena nie ma nic do rzeczy
    Bella Machina..........moja miłość

  4. #24
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v
    Postów
    286

    Domyślnie

    Cytat Napisał SOPELTomcat Zobacz post
    ale z drugiej...80 % procent egzemplarzy ma podwaloną cenę do góry nie adekwatną do stanu tylko dlatego że jest stare i mało występujące na ulicach
    reasumując
    i w druge strone - na rynku jest pelno złomów za kilka tysiecy ktore właściciele opisują jako egzemplarze kolekcjonerskie, perełki itd...

  5. #25
    Użytkownik Znawca Avatar tomasz switala
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    piła
    Auto
    alfa 156 2,4jtd
    Postów
    1,175

    Domyślnie

    Ja kupiłem spidera 2.0 ts byłem wrogo nastawiony do tej jednostki ale miło mnie zaskoczyl. Auto jest z 95 r. I uważam że to dobry wybór wymienilem tylnie tuleje wszystkie koszt zakupu 500zl nie ma tragedii. Na codzień jeżdżę audi z 3.0 silnikiem bezynowym wiec mam porównanie kup dobrego ts i się nie zawiedziesz.

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Zakup Alfa Romeo Spider
    Utworzone przez kubicze w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-03-2018, 19:17
  2. Zakup Alfa Romeo Spider 2.0TS 2000r. pod zabytek co o tym myślicie.
    Utworzone przez Raider w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 15-04-2014, 18:34
  3. zakup spider
    Utworzone przez spidero w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-06-2010, 09:21
  4. spider
    Utworzone przez pawel olszewski w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-08-2008, 21:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory