Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Car audio w Gtv

  1. #1
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie Car audio w Gtv

    Hej, czy ktoś z Was może mi powiedzieć jaki rozmiar mają głośniki z przodu w drzwiach? Interesuje mnie głośnik, który wejdzie w fabryczne mocowanie. Zmierzyłem te, które mam i wyszło mi, że to ani 6x9, ani 6x8. Mój głośnik leży idealnie i ma 19x13,5cm, tylko gdzie ja dostanę takie głośniki?

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar rogo
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa Romeo GTV 2.0TS
    Postów
    214

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Dzięki!

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar rogo
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa Romeo GTV 2.0TS
    Postów
    214

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tytus9 Zobacz post
    Dzięki!
    nie ma za co, u mnie zostały oryginalne w drzwiach, po zamontowaniu fabrycznego radia jakoś zaczęło to grać (wcześniej jeździłem bez radia ) jakbyś coś zamontował daj znać co i jakie efekty

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    To teraz chciałbym wywołać dyskusję- co myślicie o głośnikach Pioneer? Jakie macie w swoich autach? Zastanawiam się między JBL, Hertz a Pioneer. Pierwsza marka najbardziej kusi, ale cenowo wysoko stoi. Dwie pozostałe sporo tańsze. Znacie coś jeszcze na co warto rzucić okiem?

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar Kali_33
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    GTV 2.0TS 1997
    Postów
    1,525

    Domyślnie

    nie ma znaczenia co kupisz, bo w GTV każdy będzie grał beznadziejnie. Kasa w błoto, chyba że planujesz wygłuszyć i uszczelnić drzwi.
    Uważaj na wielkość magnesu, nie każdy 5x7 przez to wchodzi. Ja dałem na przód Hertza i niestety musiałem poświęcić nieco blachy.

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kali_33 Zobacz post
    nie ma znaczenia co kupisz, bo w GTV każdy będzie grał beznadziejnie. Kasa w błoto, chyba że planujesz wygłuszyć i uszczelnić drzwi.
    Uważaj na wielkość magnesu, nie każdy 5x7 przez to wchodzi. Ja dałem na przód Hertza i niestety musiałem poświęcić nieco blachy.
    Będę starał się jak najmniej rzeźbić. Z przodu zaplanowałem odseparowany zestaw 130mm, a z tyłu dwu- albo trójdrożne 165mm. Jeśli będzie bardzo źle to dorzucę wzmacniacz i głośnik basowy w tylną półkę. Nagłośnienie nie jest jednak dla mnie czymś bardzo ważnym. Świadczy o tym choćby fakt, że Bella jest w moich rękach już jakiś czas a nawet do tematu nie podszedłem, mimo że moje obecne audio to jakiś syf, raz gra beznadziejnie, a raz wcale. Jedyne co mam w planach to wygłuszenie, ale to też nie od razu. Zmienił się mój stosunek do tego auta, zbieram na jakąś wyścigówkę z prawdziwego zdarzenia, więc zadbać o Alfę- tak, utopić w niej kolejne tysiące (zwłaszcza na audio!)- nie. Ja gdy jadę tym autem najbardziej lubię słuchać Giuseppe xP

    Cytat Napisał rogo Zobacz post
    nie ma za co, u mnie zostały oryginalne w drzwiach, po zamontowaniu fabrycznego radia jakoś zaczęło to grać (wcześniej jeździłem bez radia ;)) jakbyś coś zamontował daj znać co i jakie efekty :)
    Dam znać ;) napisałem do Mikołaja (szkoda mi na to własnej kasy xP) o głośniki JBL więc zobaczymy jak się Mikołaj spisze i jak to będzie grało ;)

Podobne wątki

  1. Audio do 147
    Utworzone przez Juro w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-09-2015, 19:28
  2. Car audio - co i jak?
    Utworzone przez Jejek w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-08-2015, 13:38
  3. Car audio
    Utworzone przez Sierek w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-03-2011, 20:31
  4. [155] Car Audio
    Utworzone przez vtunerek w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-01-2011, 23:34
  5. [156] audio
    Utworzone przez sobi112 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 19-10-2010, 21:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory