Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50

Temat: Niemiły pan na olx sprzedaje uszkodzone zużyte częśći.

  1. #21
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Czarek GTV
    Dołączył
    07 2017
    Mieszka w
    Rawa Mazowiecka
    Auto
    GTV V6 TB-jest, Spider 2 TS - jest, 159 1,9 JTDm 16V 2006r - sprzedam, 156 2,5 - jest. 147, 1,6 LPG
    Postów
    223

    Domyślnie

    Ciemny57, ja jak kupuję na aukcjach coś "większego" zapisuję stronę z ogłoszeniem na twardym dysku. Potem może się to okazać pomocne w rozstrzygnięciu sporu. A po drugie można wyciągnąć z archiwum aukcji. Tam opis sprzedawanej rzeczy można porównać z dostarczonym towarem.
    Przykra sprawa, bo wałki na wagę złota....znaczy dobrego silnika
    Powodzenia Tomku.

  2. #22
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Gołdap
    Auto
    Alfa Romeo GTV 2.0 v6 TB 202KM
    Postów
    40

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobby Zobacz post
    To moze jednak dobre częsci facet sprzedał, a autor tematu podmienił, bo czemu tak się boi napisac gdzie kupił?

    Jesli to co napisal to prawda, ma zdjecia od sprzedajacego i ma jedyny dowod w postaci wałkow w ręku, to czego sie bać?

    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

    To po jaką chorobę miałbym zakładać ten post i robić zamieszanie jeśli ja bym podmienił wałki? Rozrywki nie szukam. Jestem uczciwy i chciałbym żeby inni tez byli. Napisałem WYŻEJ ZE NIE MOGĘ PODAĆ LINKU DO OGŁOSZENIA PUBLICZNIE. OSOBY ZAINTERESOWANE PISAĆ PW.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Jambo Zobacz post
    Czy ktoś wie który to może być pan ? bo nie chciał bym się wkopać ... jakieś linki ?
    Nie mogę podać linku bo prawa autorskie ale na pw wysłałem.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Kali_33 Zobacz post
    kolego, reklamuj wałek z tytułu rękojmi, jednak się myliłem - rękojmia obowiązuje także przy sprzedaży pomiędzy osobami fizycznymi i także dla towarów używanych. Na Twoim miejscu wysłałbym pisemne żądanie usunięcia wady poprzez wymianę towaru albo zwrot kasy. Nadaj temu bieg, w razie czego w sądzie będziesz w lepszej pozycji.
    Problem w tym że druk który dostałem wyrzuciłem bo myślałem ze wałki będą dobre. Teraz nie mam żadnych jego danych tylko tyle co z olx zostało.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Czarek GTV Zobacz post
    Ciemny57, ja jak kupuję na aukcjach coś "większego" zapisuję stronę z ogłoszeniem na twardym dysku. Potem może się to okazać pomocne w rozstrzygnięciu sporu. A po drugie można wyciągnąć z archiwum aukcji. Tam opis sprzedawanej rzeczy można porównać z dostarczonym towarem.
    Przykra sprawa, bo wałki na wagę złota....znaczy dobrego silnika
    Powodzenia Tomku.
    Wiem o takiej możliwości te ogłoszenie nie jest już aktualne na OLX.
    Ale wstawił inne podobne wiec w razie zakupu kto będzie potrzebował informacji o tym sprzedawcy proszę pisać pw codziennie odpisuje.

    PS. Problem jest w tym że nie mogę publicznie umieszczać jego zdjęć lub innych danych takie mamy prawo ja się do niego stosuje.
    Ostatnio edytowane przez Ciemny57 ; 27-02-2018 o 12:10

  3. #23
    Użytkownik Znawca Avatar bobby
    Dołączył
    10 2014
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'
    Postów
    1,216

    Domyślnie

    [MENTION=76387]Ciemny57[/MENTION]
    Jeśli napisałeś prawdę, to druga strona tej transakcji może Ci naskoczyć. Jak Cię poda do sądu to przegra.

    Link możesz zawsze podać. Nie łamiesz też praw autorskich jeśli podajesz źródło, czyli np autora zdjęcia z imienia i nazwiska xD xD xD. (Patrz: wszystkie publikacje naukowe)

  4. #24
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,464

    Domyślnie

    Olx jest przecież jawny
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  5. #25
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Garwanko
    Dołączył
    03 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Było: 3.0V6/2.5V6/2.4R5 | Jest: 2.4R5/2.0TS
    Postów
    312

    Domyślnie

    Możesz wkleić zrzut ekranu i po sprawie. Zresztą całe fanzolenie o prawach autorskich nie ma racji od-bytu w tej sytuacji, ustawa o prawie autorskim nie ma tutaj zastosowania, pod warunkiem, że nie skopiujesz jego zdjęć. Linkami możesz rozporządzać do woli

  6. #26
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Gołdap
    Auto
    Alfa Romeo GTV 2.0 v6 TB 202KM
    Postów
    40

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobby Zobacz post
    [MENTION=76387]Ciemny57[/MENTION]
    Jeśli napisałeś prawdę, to druga strona tej transakcji może Ci naskoczyć. Jak Cię poda do sądu to przegra.

    Link możesz zawsze podać. Nie łamiesz też praw autorskich jeśli podajesz źródło, czyli np autora zdjęcia z imienia i nazwiska xD xD xD. (Patrz: wszystkie publikacje naukowe)
    Jak wcześniej wspominałem nie jestem pewny co do udostępniania cudzych linków publicznie. Jeśli chcesz wiedzie kto to to wysłałem ci na PW jego ogłoszenia.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Piotriix Zobacz post
    Olx jest przecież jawny
    Nie wiem jak jest do końca z tym OLX wiem że jest to serwis z duża liczba oszustów. Linki na PW wysłałem.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Garwanko Zobacz post
    Możesz wkleić zrzut ekranu i po sprawie. Zresztą całe fanzolenie o prawach autorskich nie ma racji od-bytu w tej sytuacji, ustawa o prawie autorskim nie ma tutaj zastosowania, pod warunkiem, że nie skopiujesz jego zdjęć. Linkami możesz rozporządzać do woli
    Na ogłoszeniu jest tego zdjęcie, imię, numer, miejscowość dlatego publicznie nie będę tego umieszczał. Na pw linki wysłałem.

  7. #27
    Użytkownik Fachowiec Avatar QBA
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 2.4 20v FL 180 HP/Jumper 2.8 JTD /Fiat Regata/Alfa 147 JTD 8v
    Postów
    2,633

    Domyślnie

    Kolego Ciemny57 jakoś gubisz się w zeznaniach... w tym temacie (który sam założyłeś):

    http://www.forum.alfaholicy.org/gtv_..._pomoc_-4.html

    piszesz tak:

    Cytat Napisał Ciemny57 Zobacz post
    I na koniec najważniejsze wałki rozrządu plus podkładki odkupiłem od znajomego po regeneracji w doskonałej cenie za 600zł komplet!
    Później zakładasz taki temat... trochę nie halo :|

    To w końcu "znajomy" czy "niemiły pan na olx" ?
    Ostatnio edytowane przez QBA ; 27-02-2018 o 22:15
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

  8. #28
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Gołdap
    Auto
    Alfa Romeo GTV 2.0 v6 TB 202KM
    Postów
    40

    Domyślnie

    Cytat Napisał QBA Zobacz post
    Kolego Ciemny57 jakoś gubisz się w zeznaniach... w tym temacie (który sam założyłeś):

    http://www.forum.alfaholicy.org/gtv_..._pomoc_-4.html

    piszesz tak:



    Później zakładasz taki temat... trochę nie halo :|

    To w końcu "znajomy" czy "niemiły pan na olx" ?
    Nie gubię się w zeznaniach lecz chodziło o to że myślałem ze jest spoko gościem byliśmy na ty. A co się okazało był oszustem może dlatego był taki miły :/

  9. #29
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Czarek GTV
    Dołączył
    07 2017
    Mieszka w
    Rawa Mazowiecka
    Auto
    GTV V6 TB-jest, Spider 2 TS - jest, 159 1,9 JTDm 16V 2006r - sprzedam, 156 2,5 - jest. 147, 1,6 LPG
    Postów
    223

    Domyślnie

    Dobra koledzy, mleko się wylało a Ciemny57 nadal szuka wałków.
    Zresztą ja na zapas też chętnie takowe przygarne plus podkładki ( hehe, wiem ze żartuje ale najlepiej komplet wszystkich rozmiarów ) . Wiem, wiem rozmarzyłem się, a może już to mi się sni Póżna godzina.
    A więc może ktoś, coś z tymi wałkami?
    Do jutra: Czarek.

  10. #30
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Gołdap
    Auto
    Alfa Romeo GTV 2.0 v6 TB 202KM
    Postów
    40

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarek GTV Zobacz post
    Dobra koledzy, mleko się wylało a Ciemny57 nadal szuka wałków.
    Zresztą ja na zapas też chętnie takowe przygarne plus podkładki ( hehe, wiem ze żartuje ale najlepiej komplet wszystkich rozmiarów ) . Wiem, wiem rozmarzyłem się, a może już to mi się sni Póżna godzina.
    A więc może ktoś, coś z tymi wałkami?
    Do jutra: Czarek.
    Dzwoniłem do jednego serwisu prawdo podobnie mają takie walki dziś okaże się w jakim stanie. Na szczęście to serwis więc wymiana pójdzie bez problemu bo prowadzą także swoj sklep. Cena jest na prawda mala bo po 100 zł za walek spytam czy nie mają więcej jak będę mieli te dwa i ogólnie co będą warte te walki zobaczymy.
    Do potem .

Podobne wątki

  1. [146] Zużyte sprzęgło?
    Utworzone przez Jeva w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 04-02-2015, 09:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory