Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Temat: Mała tablica rejestracyjna

  1. #11
    Użytkownik Znawca Avatar Zenonzlasu
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Były: AR 156 JTD, AR 156 1.8 TS 144 KM | Zostało Reno, PT Cruiser i Lancia Thesis .
    Postów
    1,019

  2. #12
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał sloniu92 Zobacz post
    można do każdego auta, tylko policja zabiera dowody jeśli auto nie spełnia warunków już widziałem kilka przypadkow jak zabierali np w pasacie albo e46...
    Jeśli policja zabiera dowód, to tylko dlatego, że nie można... Także sam sobie zaprzeczyłeś.

  3. #13
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    Te małe tablice na czymkolwiek co było wypuszczone na europejski rynek, to taka sama wiocha jak żółte tablice na pierwszym lepszym 25 - letnim paździerzu.
    1984 GTV6 3.2 24V

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2010
    Auto
    146 1.4TS, GTV 2.0TS, Giulia. Była: 159 2.0JTDm
    Postów
    682

    Domyślnie

    Cytat Napisał PietereQ Zobacz post
    Te małe tablice na czymkolwiek co było wypuszczone na europejski rynek, to taka sama wiocha jak żółte tablice na pierwszym lepszym 25 - letnim paździerzu.
    Żółte tablice na ładne oczy nie wydają. Przynajmniej nie widziałem trupa z żółtymi blachami, raczej są to auta w dobrym lub bardzo dobrym stanie.
    Przepisy tyle o ile znam. Zresztą potwierdził to Zenonzlasu (niezły nick - gdzie Ty chłopie mieszkasz. Za zdjęcie z paragrafami dziękuję.
    Właśnie odnośnie cytowanych paragrafów zacząłem wątek. Jest jak byk napisane "miejsca konstrukcyjne". Nie ma słowa o autach z USA czy innych. Zreszta gdyby tak było to mogłoby to podpaść pod dyskryminację i polityczne faworyzowanie Jankesów (już widzę polemikę i odniesienia do F-16).
    I znowu: jeżeli 4C nie ma miejsca na tablicę i może mieć małe blachy to proszę mi wskazać miejsce na przodzie GTV gdzie tablicę mogę zamontować. Jest? Nie ma!! Czyli konstrukcyjnie nie jest przystosowana.
    Wrócimy do podkładek. Czy jest to element konstrukcyjny? Wg mnie nie. Jeżeli byśmy tak podkładkę traktowali, to można zrobić podkładki do innych aut... Na mojej oryginalnej podkładce tablica się nie mieści.Na wysokość brakuje około 2mm. Za to na szerokość wystaje sporo (będę kiedyś przy aucie to zrobię zdjęcie). Na moją oryginalną podkładkę prawdopodobnie zmieści sie mała tablica. Jeżeli ktoś uważa to za wiochę lub tuning - jego sprawa. Swoją tablicęi tak będę musiał zmienić bo sjest prosta jak prosięcia ogon.

  5. #15
    Użytkownik Fachowiec Avatar slavol
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Chodzież
    Auto
    Ford
    Postów
    2,191

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacool.n Zobacz post
    "miejsca konstrukcyjne"
    Czy my (Polacy) wszystko musimy roztrząsać do granic absurdu?? Wiadomo że w/w zwrot bardziej odnosi się do miejsca z tyłu gdzie tablica musi być oświetlona i najczęściej jest to wnęka.
    A ty wymagasz żeby ustawodawca wskazał palcem gdzie (i w każdym samochodzie z osobna) masz sobie tablicę przykręcić. Słabe tłumaczenie, i o ile z przodu być może wizualnie zyskasz to z tyłu wygląda to komicznie.
    Jak te tablice weszły na rynek i były dla wielu totalną nowością wzbudzały ciekawość, teraz jedynie żal i uśmieszki, jak spoiler wyższy od dachu na przysłowiowej calibrze.
    Mustang 2012 3.7 V6 , na razie musi wystarczyć...

  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Czarnowo, Torun, Poland, Poland
    Auto
    AR GTV Spider 916 Lusso + AR 164 3.0 QV + AR 156 Crosswagon Q4
    Postów
    280

    Domyślnie

    Dziwię się, że ten wątek jeszcze żyje.

    Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

  7. #17
    Użytkownik Alfista Avatar lesio146
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    SZAMOTULY(PYRLANDIA)
    Auto
    159 JTDm ; 156 V6 Qsystem
    Postów
    4,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacool.n Zobacz post
    Żółte tablice na ładne oczy nie wydają. Przynajmniej nie widziałem trupa z żółtymi blachami, raczej są to auta w dobrym lub bardzo dobrym stanie.
    No ale Golf 2 z żółtymi tablicami to nie siara?
    Były inne wcześniej. Teraz 159 i 156 oraz 155 do sprzedania.

  8. #18
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał lesio146 Zobacz post
    No ale Golf 2 z żółtymi tablicami to nie siara?
    Dla mnie nie, bo po pierwsze znalezc Golfa II który spełnia wymagania samochodu zabytkowego to już nielada wyczyn, a zatem jeśli takowy jest to ja bym chętnie znalazl dla niego miejsce w swoim garażu.
    Pozdrawiam.
    Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  9. #19
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    Wiele jeździ trupów na żółtych blachach.
    W Dusznikach Zdroju widziałem w ciągu kilku dni wymęczone audi 80 z błotnikiem w innym kolorze, oraz pierwszą serię Vitary, w stanie AGONALNYM. Patent dobry, bo już przeglądu robić nie trzeba ;-)

  10. #20
    Użytkownik Rowerzysta Avatar luckie
    Dołączył
    09 2018
    Auto
    916 Spider 2.0 TS
    Postów
    329

    Domyślnie

    Cytat Napisał lesio146 Zobacz post
    No ale Golf 2 z żółtymi tablicami to nie siara?
    Dla mnie żaden samochód w wieku 20+ w idealnym stanie nie jest wiocha, nawet te najbardziej pospolite nabierają uroku - może przez to, ze przetrwały niezajeżdżone, zadbane, nie stuningowane w szopie.

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Nowa mniejsza tablica rejestracyjna
    Utworzone przez DinozaurJerzy w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 80
    Ostatni post / autor: 01-02-2019, 22:09
  2. [Giulia] Przednia tablica rejestracyjna
    Utworzone przez Imć w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 03-08-2018, 11:17
  3. [156] 156 TS Tablica rejestracyjna
    Utworzone przez bubu321 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 02-12-2010, 21:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory