Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
Wyświetlany wątek znajduje się w dziale Gtv/Gtv Spider - Forum poświęcone samochodom Alfa Romeo GTV [1995-2005] i Alfa Romeo Spider [1995-2006]. W tych modelach montowano silniki: 1.8 T. Spark, 2.0 T. Spark, 2.0 JTS, 2.0 V6 Turbo, 3.0 V6 (12 i 24v) oraz 3.2 V6
    gronel
    Gość Avatar gronel

Domyślnie

lukaszb a ty podczepiasz czerwonego krokodylka pod 12V ? Bo jeżeli aku jest na wykończeniu i daje za niskie Volty ? Bo gdzieś czytałem że interfejs dostanie troszkę za małe prądy i też nie połączy się z ECU. Wiecie coś na ten temat ? Muszę zmierzyć ilę naprawdę wychodzi z mojej bateryjki

Użytkownik Alfa i Omega Avatar lukaszb
    Auto
    Alfa Romeo Gtv '96 2.0 TS
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    9 d 22 h 1 m

Domyślnie

Ja mam przejściówkę obd-3pin wmontowaną na stałe do samochodu i wyprowadzone gniazdo obd pod popielniczką plusa chyba wziąłem tego który idzie do radia. Polecam takie rozwiązanie bo jest bardzo wygodne

A łączyłeś się kiedykolwiek z tym samochodem jakimś kompem ? Jak się boisz o za niskie napięcie to się łącz na odpalonym silniku. FES u mnie łączy się tak bez zająknięcia.

gronel
    Gość

Domyślnie

To moja pierwsza próba podpięcia się pod tą gtv-kę , wcześniej podpinałem się pod różne auta i nigdy nie miałem większych problemów. Próbowałem też na odpalonym silniku i też bez rezultatu.
    Spróbuję jeszcze wprowadzić wasze rady i zobaczymy co z tego wyniknie

---------- Post added at 18:20 ---------- Previous post was at 16:49 ----------

Dzień 3. Moja alfa nie chce dalej ze mną gadać Nic nie pomogło. Jutro podjadę do brata i sprawdzimy alfe na kompie i kabelku który już diagnozował z powodzeniem i odwrotnie, sprawdzimy mój laptop z kabelkiem na jego skodzie, jeżeli okaże się że to mój laptopik, to ja go już nauczę z gracją latać.

Użytkownik Alfa i Omega Avatar lukaszb
    Auto
    Alfa Romeo Gtv '96 2.0 TS
    Czas spędzony na forum
    9 d 22 h 1 m

Domyślnie

Ja męczyłem podpięcie się pod Gtv z 2 miesiące i dopiero FiatEcuScan mi się połączył stabilnie na dobrym laptopie. Na słabym garażowym mi się rozłącza co chwile... Sprawdź sobie wszystko na spokojnie na innym kompie i na FESie bo on z tego co zauważyłem łatwiej nawiązuje połączenie.

Użytkownik Romeo Pokaż na mapie Avatar kudlaty_bytom
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Alfa Romeo Gtv 2.0 TS
    Czas spędzony na forum
    15 d 4 h 54 m

Domyślnie

mnie po podaniu napięcia na krokodylki zaraz wszystko ruszyło pod FESem

a może mi ktoś przy okazji powiedziec, jak wygląda sprawa z AlfaDiag 1.5.5, to jest tylko do nowszych wersji silnikowych z motronikiem o tym numerze, czy mojego starego 2.10.3 też zdiagnozuje?

verdebiancorosso

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

1. [146] Gdzie się znajduje złądze diagnostyczne 146 1.4 TS
    Utworzone przez tero889 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-04-2013, 22:33
  2. 156 1,6 TS - gdzie jest złącze diagnostyczne
    Utworzone przez Majka w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-03-2013, 00:15
  3. Gdzie znajduje się gniazdo diagnostyczne od poduszek?
    Utworzone przez lisek30 w dziale 166
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 14-06-2011, 20:04
  4. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-09-2010, 21:40
  5. [155] Gniazda diagnostyczne - gdzie one są.
    Utworzone przez Wujek w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-08-2010, 22:44

Tagi dla tego tematu

Tagi użytkowników

gdzie znajduje si

zlacze diagnostyczne alfa 147

z

lokalizacja gniazd diagnostycznych

wejscie diagnostyczne alfa

alfa 156 złącze diagnostyczne

złącza poduszek laguna 2

gdziezłączediagnostyczne alfa 159

gdzie jest gniazdo abs laguna 96r

obd ii lanci delta

gdzie jest złącze diagnostyczne alfa 159

laguna 3 gdzie ma gniazdo diagnostyczne

alfa 147 gniazdo diagnostyczne od poduszek

gniazdo serwisowe laguna 2000 złacze diagnostyczne laguna 1złacze diagnostyczne laguna 1 absgniazdo obd alfa romeo 159 gniazdo diagnostyczne laguna1gniazdo laguna 2alfa 159 gniazdo obdgdzie jest gniazdo obd w alfiezłacze obd2 laguna 1 gdziezłącze diagnostyczne lancia delta 2010gdzie złącze diagnostyczne laguna 2złącza diagnostyczne laguna 2laguna 2 gdzie jest wtyczka do kompajakie gniazdo diagnosty czne ma alfa 147gdzie jest złącze diagnostyczne w alfie 145laguna iii obdgdzie w lagunie jest wtyczka obdalfa 146 t spark 99 gniazdo diagnostycznealfa romeo 146 twin spark gniazdo diagnostycznegdzie jest gniazdo diagnostyczne lancia deltalaguna 1 obdzlacze diagnostyczne laguna 3wejscie na komputer w alfie 159gniazda diagnostyczne alfa 147laguna 1 gdzie szukalaguna 3 wejscie pod kokputerlaguna 2 wejcie na komputer gdziealfa 147 jakie gniazdo diagnostycznegdzie znajduje sie gniazdo do komputera w lagunie 1gdzie obd jest laguna2złącze obd alfaalfa 159 gdzie jest złacze diagnostycznegdzie port usb lagunazlacze diagnostyczne alfa 156 1999zlacze diagnostyczne 166159 wejscie pod komputergdzie obd do lancia delta 2009lancia delta gdzie wtyk złącze diagnostyczne alfa 145laguna iii usb gdzie jestlaguna 3 gniazdo diagnostyczne gdzie jestszukam gniazda diagnostycznego w lagunie 3gdzie jest gniazdo diagnostyczne w alfie 145gniazdo obd w alfa 159viaken gtv 95złącze diagnostyczne gtvgdzie sie znajduje gniazdo diagnostyczne alfa 147alfa 159 gdzie gniazdo obdgdzie jest zlacze diagnostyczne lancia delta 3kostka diagnostyczna laguna 1 2000kostka diagnostyczna laguna 1 jakie złączegdzie jest gniazdo diagnostyczne 156wejscie diagnostyczne alfa zdjęciegdzie jest wtyczka do komputera alfa gtolaguna ii gniazdogdzie znajduje sie złącze diagnostyczne w lagunie 3diagnostyka gtv tbgdzie mieści sie obd w laguna 1laguna iii gniazdo usbALFA 147 ZLĄCZE DIAGNOSTYCZNEgdzie złącze diagnostyczne w alfa romeo 159alfa 156 fl wtyczka diagnostycznagniazdo OBD laguna IIIalfa 159 złącze diagnostycznealfa 147 gdzie jest gniazdo od poduszekgdzie szukac zlacza abs laguna 96rlaguna 2010 zlacze obdgdzie jest złącze diagnostyczne alfa 147lancia delta gdzie gniazdo diagnostycznegdzie złącze diagnostyczne alfa romeo 159gdzie złącze diagnostyczne alfa 159alfa romeo złącze diagnostycznealfa 159 gniazdo diagnostycznegniazdo usb gtvgniazdo diagnostyczne laguna 1 r 98 alfa 156 wyjście eobdgniazda diagnostyczne gdzie saalfa 159 wtyczka diagnostycznsalfa 159 wtyczka diagnostycznagniazdo serwisowewejscie komputer alfa 147

Zakładki

Uprawnienia