Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Temat: Jakiej firmy kupić wahacze i łączniki stabilizatora?

  1. #21
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArturK
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Jelenia Gora
    Auto
    [156 2,4 JTD SW 2005]
    Postów
    295

    Domyślnie

    Hej, kolejny post po ponad roku, ale kupiłem 24.10.2011 2szt. MOOG po 149zł za sztukę. Na allegro, ale w sklepie, z numerem telefonu, fakturą itp.
    Po kilku tysiącach (poniżej 5000) kilometrów, na geometrii zawieszenia, zostałem poproszony pod auto w celu zobaczenia moich super wahaczy. Z przerażeniem zobaczyłem w jak fatalnym są stanie, guma się rozlazła, rozwarstwiła, luzy makabryczne - w zasadzie na śmietnik. Diagnosta zasugerował wymianę w krótkim czasie. Albo trafiłem na przekręt z Chin, albo na gorszy dzień w fabryce federalmogul, nie wiem ile wytrzymuje FAST po 85zł, ale sądzę że podobnie a może i lepiej.
    Pozdrowienia z podrabianego świata Czekam jeszcze bezsilnie na podrabiany olej który zakończy żywot mojego Busso.

  2. #22
    Użytkownik Romeo Avatar michałsnk
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    w Sanoku
    Auto
    W domu : Terenówka, Alfa Romeo 156 JTD 105 ps 255Nm,Berlingo 1.9D (XUD) wolnossące.
    Postów
    515

    Domyślnie

    Ja śmigam na TRW i nawet Deplhi by Ci takiego numeru nie wycięło.. , albo podróba lub gorszy dzień w kontroli jakości kto wie

  3. #23
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2010
    Auto
    146 1.4TS, GTV 2.0TS, Giulia. Była: 159 2.0JTDm
    Postów
    682

    Domyślnie

    witam.
    Kiedyś wyszedłem z założenia,ze lepiej kupić dwa razy taniej niż raz drożej. Kupiłem do dwóch aut wahacze Kagera (sam sprzedawca powiedział, ze trwałość może być różna - nie pomylił się) jeden padł po ok roku drugi wytrzymał troche dłużej. Następne kupiłem MOOGa. Jeżdżę 2,5 roku i jest bez problemu. Po zamontowaniu auto wydawało się być bardziej stabilne i cichsze. Przyznam szczerze - nie wiem czy miało na to wpływ sama wymiana czy wymiana "lepszą" markę. Ogólnie polecam droższe podzespoły.

  4. #24
    kubus_stunt
    Gość

    Domyślnie

    Panowie potrzebuje pomocy jakaś osoba z Forum albo jakiś dobry sklep internetowy, bo w mojej pipidówie w motoryzacyjnych nie mogą sobie poradzić ze znalezeniem tych części.. Może ktoś pomoże ??
    Przód zawieszenia:

    Sworzen wahacza dolnego Prawa i lewa strona

    Końcówka drążka kierowniczego Prawa

    Tulejka wahacza dolnego przód lewa

    Tył zawieszenia:

    Tuleje wahaczy poprzecznych dolnych Prawa i Lewa strona

    Tuleja drążka Reakcyjnego Tylnego Prawa Strona ( Mocowanie od zwrotnicy on jest chyba metalowo Gumowy )

    Filtr Oleju.
    Z góry dzieki za każdą okazaną pomoc
    i jeszcze jakby ktoś ogarniety w temacie , by mi pomógł czy wogóle te części występuja osobno czy np sworzeń lub tuleja występuja tylko z wahaczem ?
    Ostatnio edytowane przez kubus_stunt ; 02-04-2013 o 15:20

  5. #25

  6. #26
    kubus_stunt
    Gość

    Domyślnie

    Pan damian nie chce odebrać telfonu będę próbował jeszcze. Dzieki piękne za pomoc, jest może jeszcze ktoś godny polecenia ??
    A jeszcze tak zapytam z doświadczenia , to ceny a www.autosklep24.pl sa dobre czy da sie cos znacznie tańszego wyrwać ?? roznica w 10 zl czy 15 na części nie robie takiej tragedi
    Ostatnio edytowane przez kubus_stunt ; 02-04-2013 o 14:39

  7. #27
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Carlos71
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    była 145 1.4 TS Pack Sport, jest GT 1.9 JTD
    Postów
    241

    Domyślnie

    http://www.forum.alfaholicy.org/czes...holikow-5.html

    pamiętaj o rabacie 10% dla alfaholików, oraz to że jest pewnym sprawdzonym źródłem.

  8. #28
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubus_stunt Zobacz post
    Pan damian nie chce odebrać telfonu będę próbował jeszcze. Dzieki piękne za pomoc, jest może jeszcze ktoś godny polecenia ??
    A jeszcze tak zapytam z doświadczenia , to ceny a www.autosklep24.pl sa dobre czy da sie cos znacznie tańszego wyrwać ?? roznica w 10 zl czy 15 na części nie robie takiej tragedi
    Damian jest za granica- dzwoń do sklepu i tak jak kolega mówi to jest tam dla nas rabat

  9. #29
    kubus_stunt
    Gość

    Domyślnie

    Dziekuje pięknie wszystkim za pomoc. Części już zamówione, Wszystko poszło sprawnie i tak jak powinno być.

Podobne wątki

  1. [159] Rozrząd jakiej firmy kupić? Gdzie kupić taniej? Czy 2.4 JTDm ma wariator?
    Utworzone przez olekkus w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 20-05-2018, 14:21
  2. Jakiej firmy dolne wahacze?
    Utworzone przez yogi w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 24-05-2015, 00:24
  3. Jakiej firmy górne wahacze ?
    Utworzone przez miki1464 w dziale 147
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 16-11-2014, 13:57
  4. jakiej firmy wahacze??
    Utworzone przez SYSUNIAdq w dziale 166
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-07-2010, 14:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory