Strona 75 z 243 PierwszyPierwszy ... 25656667686970717273747576777879808182838485125175 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 2426

Temat: Zakup Alfa Romeo GTV

  1. #741
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Cytat Napisał rogo Zobacz post
    ciekawe czy ten towar jest faktycznie dostępny
    W iPartsie jeszcze nigdy nie miałem sytuacji, że na stronie coś jest dostępne, a na magazynie nie ma.

    - - - Updated - - -

    Pojawiła się ładna 2.0 TS Edizione Sportiva z niezłym rarytasem na pokładzie, jakim są elektryczne stołki
    Opis dosyć wylewny, ale właściciel nie wie, że to wersja limitowana...

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#xtor=SEC-8

  2. #742
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    726

    Domyślnie

    Fajna... wszystko się zgadza w wyposażeniu ..fotele elektryczne są wypasione chciał bym....

  3. #743
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał supabache Zobacz post
    Pojawiła się ładna 2.0 TS Edizione Sportiva z niezłym rarytasem na pokładzie, jakim są elektryczne stołki
    Opis dosyć wylewny, ale właściciel nie wie, że to wersja limitowana...

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#xtor=SEC-8
    Ale zarąbista

    Gdyby nie to, że u mnie teraz kolej na Busso, to już bym po nią leciał.

  4. #744
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    726

    Domyślnie

    Wszystkie ci uciekają jak narazie.... chyba ,że celujesz w inny model..

  5. #745
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Szpadel
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    156 2.0 TS SP2
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał ostr Zobacz post
    Co mi się spodobało: stan silnika ( ładnie odpala, nie dymi, cicho pracuje i czuć że ma moc), wnętrze nie jest zniszczone, brak szpachli, korozji i oryginalny lakier na większości elementów. Nowy wydech z kwasówki (nie pamiętam firmy ale jakiś markowy) zawieszenie i hamulce bez zastrzeżeń. Jest historia serwisowa i instrukcje, auto do tej pory żyło w Szwajcarii co dla mnie też jest dużym plusem.

    Teraz minusy: lakier nie prezentuje się już zbyt pięknie, widać po nim znak czasu (obcierki, rysy itp.), nie wiem czy wystarczy detailing i polerka, raczej kilka elementów trzeba będzie polakierować. Folia tylnych szyb została zerwana, ale został klej... Felgi wymagają porządnej renowacji lub wymiany (dla mnie auto chyba trochę za twarde na tych 18"), słychać łożyska z tyłu (sprzedający twierdzi że to przez chińskie opony), są drobne wycieki z silnika (miska, pokrywy zaworów). No i ktoś poszalał we wnętrzu bo niektóre elementy wnętrza są polakierowane na czarno, a kontrolki i podświetlenie zegarów świecą na niebiesko Rozrząd był wymieniony ale 6 lat temu...

    Fenomenalna odpowiedź, dziękuję! Dokładnie o coś takiego mi chodziło . Z takim pakietem informacji, podjąłbym identyczną decyzję co Ty. Idealna mieszanka fajnego auta z bzdurkami nad którymi można pracować w wolnych chwilach.


    Cytat Napisał supabache Zobacz post
    W iPartsie jeszcze nigdy nie miałem sytuacji, że na stronie coś jest dostępne, a na magazynie nie ma.

    - - - Updated - - -

    Pojawiła się ładna 2.0 TS Edizione Sportiva z niezłym rarytasem na pokładzie, jakim są elektryczne stołki
    Opis dosyć wylewny, ale właściciel nie wie, że to wersja limitowana...

    otomoto oferta/alfa-romeo-gtv-2-0-t-s-lusso-2002-r-159150-km-ID6yMYuT.html#xtor=SEC-8
    Jutro się jej przyjrzę Jest jakaś dobra dusza znająca się na GTVkach, chętna przejechać się ze mną? Z mojej strony oferuję chęć do chłonnego słuchania wszelakich opowieści o Alfach, jak i porządną flachę!

  6. #746
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Chętnie się przejadę obejrzeć, ale najwcześniej piątek wieczorem lub weekend

  7. #747
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    726

    Domyślnie

    tylko jazdę próbną zróbcie przed tą flaszką....

  8. #748
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    "...usunięcie ognisk rdzy wzdłuż całego lewego progu i krawędzi nadkola" pomijając inne, budzące wątpliwości fragmenty opisu, ten w moich oczach dyskwalifikuje to auto.

  9. #749
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Chojnice
    Auto
    159 i 75
    Postów
    881

    Domyślnie

    Tak sie jaracie to znaczy że spider 3.0 to jest hit za 800 frana

    https://auto.ricardo.ch/kaufen/fahrz...w/an800786341/

    Silnik nie chodzi bo jakis problem elektryczny. Uwalone ECU?

    Jeszcze dwie TB

    https://auto.ricardo.ch/kaufen/fahrz...w/an800630283/

    https://auto.ricardo.ch/kaufen/fahrz...w/an800228455/

  10. #750
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Szpadel
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    156 2.0 TS SP2
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał mattman Zobacz post
    "...usunięcie ognisk rdzy wzdłuż całego lewego progu i krawędzi nadkola" pomijając inne, budzące wątpliwości fragmenty opisu, ten w moich oczach dyskwalifikuje to auto.
    Dlaczego? W tym wieku niestety zakładam auta już będą miały swoje mankamenty. Fakt że GTVki mają relatywnie mało raportów o rdzewieniu są dla mnie ewenementem. Mazdy 3/6 z ~2008 już odradzają ludzie gdzie rzekomo dołem wylatują fotele. Jestem w stanie to znieść, tak jak każde auto że będzie wymagało co roku odpowiedniej renowacji i kontroli korozji.

    W mojej głowie, teraz kupno / kupno+doprowadzenie do formy jezdnej TSa 2.0 to 13-15 tys., dla 3.0 to ~20-25tys. Tak wynika z analizy tutejszych postów i znikających ogłoszeń. Ceny niżej to ukryte po szafach szkielety bądź trupy. Nie oczekuję cudów od auta, gdzie najmłodszy możliwy model ma 14 lat .

    Co wg Ciebie jest poza korozją 'wątpliwym' elementem który by zachwiał Twoją decyzją o zakupie, na tyle dużo że nie zabezpieczyły by tego pieniądze w kwocie do 3-4 tysięcy?

    Modele TB wykluczyłem od początku. Zbyt zależne są od użytkownika, a moja wiedza na temat aut i ich wyczucia jest zbyt mała abym się podjął zakupu silnika z turbiną, nie mówiąc nawet o utrzymaniu .

    Co do tanich aut, na allegro Spider z 3.0 za 10 tys. stoi od X czasu... Co z nim za problem niby? A przejśc i zobaczyć, nie zaszkodzi.

Podobne wątki

  1. Zakup Alfa Romeo GT
    Utworzone przez shiftyy w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 23:32
  2. Zakup Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Utworzone przez hatak w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 10:50
  3. Alfa Romeo 147 . Zakup
    Utworzone przez xxmacq93xx w dziale 147
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 09:21
  4. Alfa Romeo 156 - zakup
    Utworzone przez Mamed w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 22:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory