Strona 51 z 243 PierwszyPierwszy ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 2426

Temat: Zakup Alfa Romeo GTV

  1. #501
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Ostrożność przy kupowaniu gtv Tb czy też 3,0 jest wskazana i równiez w twoim przypodku zrozumiała..
    Ha ha. Alfy nie odwzajemniają mojej miłości, co zrobić

  2. #502
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    Cytat Napisał jersey Zobacz post
    Ha ha. Alfy nie odwzajemniają mojej miłości, co zrobić
    I znowu bierzesz do siebie ,że przytyk a ja naprawdę nie znam historii twoich belli....a co stało się z nimi coś aż tak złego?

    Nie ważne jakie kto ma wcześniejsze doświadczenia ,to specyficzne auta nie dla każdego i raczej kupuje się je świadomie..) może prócz mnie bo ja zazwyczaj na nosa spontanicznie w taki szalony sposób kupiłem moją gtv i nie żałuję wyboru do dziś....
    Ostatnio edytowane przez maras37 ; 08-09-2016 o 19:41

  3. #503
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Akurat to zabrzmiało jak "do mnie", chociaż niekoniecznie przytyk. W gronie 156/166 i na Pomorzu i Kujawach moje przeboje są znane Powiedzmy, że 156 skończyła na złomie i to nie dlatego, że ją rozbiłem. A 166 mało mnie nie zabiła parę dni po zakupie - też nie dla tego że szalałem Więc do zakupu kolejnej podchodzę jak do pies do jeża, ale i tak mnie do Alfy ciągnie

  4. #504
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    I tak trzymać ,ja przyznam też już przepadłem i alfa staje się moim hobby i pasją jakąś tak to można nazwać.. Z nimi już tak jest kocha się te auta i nienawidzi jednocześnie . choć z moja jak na razie przemawia to pierwsze..

    A tak odnośnie kupowania Alf ..opowieść autentyczna .Pewien znajomy zagaduje mnie tak w locie bo oboje nie mieliśmy czasu ,że chyba kupuje Alfe 156 TS gość ma nawet przyjechać nią wieczorem do niego a że cena coś koło 3 tysi to chyba weźmie ja na pewno ,bo tak ładnie wygląda na zdjęciach ,że w ciemno mógł by brać....Ja mu na to ok fajnie posłuchaj chociaż dobrze silnika jak pracuje itd czy rozrząd zrobiony i obowiązkowo wjedź na kanał żeby podłogę obejrzał bo to główna ich bolączka głównie pod tylna kanapą... A on na to ,że na podwórku się zobaczy ....Ja na to jak zobaczysz kiedy on ma wieczorem przyjechać jeszcze a była jesień przeciez będzie ciemno....On na to że ma latarkę i sobie obejrzy.....No i obejrzał..kupił sobie Alfę na wypasionych 17'' felgach....no i...
    Na drugi dzień pojechał na stację kontroli na kanał ( to co miał zrobić przed zakupem) i co ? dostał kompletny zakaz jazdy bo elementy zawieszenia groziły oderwaniem się ,od płyty podłogowej ,podłogi tam prawie nie było ... i wiecie co zrobił ? zadzwonił do gościa ,że chce oddać auto bo go oszukał ,a tamten na to ,że ok niech przywiezie a on odda mu 600 zł... tak 600 zł bo tyle spisał na umowie... Od wizyty na stacji minęło porę godzin i co dalej się dzieje z z naszą główną bohaterką..? w tym samym dniu ,czyli dzień po zakupie ląduje 300 metrów od stacji kontroli pojazdów na skupie złomu za parę stów......Koniec..
    Tak ludzie kupują po ciemku samochody..
    aha potem go spotkałem i pytam co on w ogóle zrobił? że jak ,dlaczego ...a mówiłem ci..
    a on tylko na to ze spuszczona głową ; '' tak sie mówi ,że każdy fan motoryzacji powinien mieć w życiu chociaż jedną Alfę ...no to ja już miałem'' wypowiedź autentyczna cytuje słowo w słowo jak cała historię..
    Ostatnio edytowane przez maras37 ; 08-09-2016 o 20:44

  5. #505
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał maras37 Zobacz post
    to specyficzne auta nie dla każdego i raczej kupuje się je świadomie..) może prócz mnie bo ja zazwyczaj na nosa spontanicznie w taki szalony sposób kupiłem moją gtv i nie żałuję wyboru do dziś....
    Moją pierwszą AR - i zarazem pierwsze auto - kupiłem w ciemno.
    Chciałem bardzo ją mieć. Po prostu.
    Psuła się niemiłosiernie i psuła mi krew.

    Ale to właśnie dzięki - i pomimo - niej kupiłem kolejne.
    Już bardziej świadomie. Im dalej, tym lepiej.

    Ciekawostka. W życiu dużo handlowałem książkami. Raczej niszowymi.
    Nie przypominam sobie przypadku, by ktoś z kupujących mnie oszukał. Wysyłałem książki często jako pierwszy, a wpłaty przychodziły potem. Nie bałem się ryzyka. Były epizodyczne nieporozumienia, ale wynikające z obiektywnych przyczyn.
    Bardzo przyjemny biznes, w tym sensie, że uczciwy.
    Handel w branży motoryzacji jest całkiem inną bajką. Podminowaną ryzykiem.
    Ostatnio edytowane przez kazikx ; 08-09-2016 o 20:26

  6. #506
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    Dlatego i ty potwierdzasz swoja osobą ,że Alfy nie są dla każdego..) inny po tej pierwszej psującej się powiedział by nigdy więcej Alfy..

  7. #507
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pablogal Zobacz post
    No właśnie. Nie mam o czym pisać to nie piszę. Ale na forum przy sprzedaży się nie powołuje. Mając taki staż, to byłoby świństwo.
    Paweł, OK
    Powodzenia w sprzedaży!

  8. #508
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Kolega z forum.
    Znacie kolegę i auto?:

    http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...-ID6yyA4w.html

    Chociaż sam będę jednak chyba celował w Busso.
    (Ale nigdy nie mów nigdy TS...).
    Jednak historia auta Trina zniechęciła mnie do TS, tym bardziej, że jeden już mam (plus klekota w GT), a Busso nie.
    Ostatnio edytowane przez kazikx ; 20-09-2016 o 14:53

  9. #509
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    Dołożysz porę złotych i masz konkret ,myślę tu o jedynym słusznym silniku do tego auta.

    Jechałeś kiedyś gtv 3,0 ? mówię tu o jeździe gdzie wskazówka obrotomierza nie stoi w pozycji 3 tys ..
    Ostatnio edytowane przez maras37 ; 20-09-2016 o 18:35

  10. #510
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał maras37 Zobacz post
    Jechałeś kiedyś gtv 3,0 ? mówię tu o jeździe gdzie wskazówka obrotomierza nie stoi w pozycji 3 tys ..
    Nie zawstydzaj mnie...
    Poczułem się jak dzieciak przyłapany na gorącym uczynku (że mógłbym zrobić coś, co nie powinno się robić).
    OK, tylko Busso.

Podobne wątki

  1. Zakup Alfa Romeo GT
    Utworzone przez shiftyy w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 23:32
  2. Zakup Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Utworzone przez hatak w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 10:50
  3. Alfa Romeo 147 . Zakup
    Utworzone przez xxmacq93xx w dziale 147
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 09:21
  4. Alfa Romeo 156 - zakup
    Utworzone przez Mamed w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 22:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory