Strona 52 z 243 PierwszyPierwszy ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 2426

Temat: Zakup Alfa Romeo GTV

  1. #511
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Ehe, lobby Busso zaczyna ponownie atakować... Tylko żeby wam podsterowność nie wyrzuciła spod maski tego słynnego Busso na zewnątrz ostrzejszego zakrętu

  2. #512
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    Bo to nie jedzie tylko zapier..la...

  3. #513
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Cytat Napisał supabache Zobacz post
    Ehe, lobby Busso zaczyna ponownie atakować... Tylko żeby wam podsterowność nie wyrzuciła spod maski tego słynnego Busso na zewnątrz ostrzejszego zakrętu :P
    Hahahah...! Nie to, żebym jakoś bratał się z tymi lobbystami, ale chyba jesteś tu ostatnim obrońcą rzędówki w Gtv ;P

  4. #514
    Użytkownik Świeżak Avatar Veloce.
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Gtv 2.0 V6 TB / 166 FL 2.4 JTDm
    Postów
    54

    Domyślnie

    Ile obecnie można zawołać za Gtv po remoncie silnika, wymianie wału, turbinie po regeneracji, przerobionym końcowym wydechem. Jeżeli chodzi o walory estetyczne to kremowa skóra po regeneracji, oryginalne telefony 17", czarny lakier (miejscami do poprawek). Zapomniałbym o roczniku - 1995 ale zrobiona jest na pierwszy FL, konsola na szaro, chromowane scudetto, pomalowane progi, kierownica trójramienna, wygłuszone drzwi i kilka innych smaczków. Może nawet bardziej niż o konkretną kwotę mam na myśli czy robi się to już powoli taki rarytas jak 3.0 V6? Wiadomo przy takim samochodzie rozbieżności mogą byś astronomiczne ale tak mniej więcej, samochód zadbany i zdecydowanie doinwestowany mechanicznie. Dodam jeszcze, że obecnie zajmuje się zawieszeniem. Brak rdzy jedynie problem z uszczelkami w drzwiach, który chyba uda mi się wymienić.
    Ostatnio edytowane przez Veloce. ; 21-09-2016 o 10:16

  5. #515
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    Auto
    Spider
    Postów
    4

    Domyślnie

    Witam wszystkich,

    wystartowałem dopiero i zwracam się o małą poradę...

    Dział GTV a ja taką chce kupić, z tego co widziałem na paru aukcjach to jest kilka do dopieszczenia, oto one:

    olx 247178921
    2.0 v6, niejednokrotnie wystawiana, ale nie podaje nr tel tylko liczy na wiadomość na którą nie odpisuje... coś mi się nie podoba z tą aukcją - brak kontaktu

    olx 257351043
    2.0 v6, dużo do roboty, obroty falują i szarpie przy przyspieszeniu... auto wystawiane od sierpnia na różnych aukcjach, wszystko wymienił

    allegro 6492649850
    2.0 ts co prawda nie gtv tylko spider / dużo powymieniał ale wydaje się najbezpieczniejsza do zakupu


    byłem oglądać jeszcze inne w pobliżu swojego miejsca ale po oględzinach i przejażdżce zrezygnowałem.

    Wybieram się żeby zobaczyć powyższe ale zdecydowałem przed wyjazdem jeszcze zasięgnąć opinie ekspertów lub osób które zbadały już auta (nie chciałbym znów mieć wycieczki)

    Mam nadzieje, że nikogo nie urażę swoją wiadomością, lecę trochę na skróty ale chyba po to jest to forum żeby się kogoś doradzić.

    Dziękuję z góry za pomoc, a jeżeli coś jest nie tak proszę zwrócić uwagę na profil użytkownika i zrozumienie - jestem świeży

  6. #516
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Jaki masz budżet na zakup i jaki na miesięczne utrzymanie auta? Bo każda Gtv tb w tej cenie to raczej trup, a utrzymanie jest dosyć kosztowne. Do tych po 5 tys. z dychę trzeba władować do wyprowadzenia dobrego stanu. Najrozsądniej prezentuje się tu wymieniony Spider

  7. #517
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    Auto
    Spider
    Postów
    4

    Domyślnie

    Dzięki za szybką odpowiedz.

    Mam około 4-5 tys na auto... NIE ZA DUŻO wiem, ale nie pali mi się jeszcze i wierze, ze coś znajdę do nie za dużego odnowienia.

    Szukam tak jak wspomniałem już jakiś czas ale jeszcze nie znalazłem tej swojej
    Będzie zima i ten czas chciałbym przeznaczyć na naprawę, poprawki, odnowienie autka - tu około 2-3 tys dodatkowo myślę.

    Tak żeby na wiosnę wyjechać odnowionym np biorąc pod uwagę powyższe to SPIDEREM

    ps
    co rozumiesz poprzez miesięczne utrzymanie? paliwo, olej, co jeszcze? / 200- 300zł starczy? (BEZ PALIWA , kierując weekendowo )

    pps
    będzie to moja pierwsza alfa i wiem, że taki model kupie. Ale nie wiem na co miałbym zwrócić uwagę przy oględzinach dokładniej? czy są jakieś szczególne mankamenty w gtv/spiderach? silnik, podłoga, otwierany dach, klima.... żeby się nie naciąć? - mógłby być cały do malowania, wnętrze do odnowienia, ale silnik i osprzęt na forum czytałem, ze w tb to musi być konkret bo cześci nie ma...

  8. #518
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał jokerAR Zobacz post
    Mam około 4-5 tys na auto...
    No nie wiem...

    Posłuchałbym Supabache, trup + 10000 zł.
    Chyba że zaryzykujesz i rzeczywiście uda Ci się kupić w tej cenie coś dużo lepszego.

    Jak miałem mało pieniędzy do wydania i byłem w potrzebie, to kupiłem 146.
    Niedoceniane, tanie na portalach sprzedażowych, ale to wciąż Alfa. I dużo przyjemności mi sprawia ten niespodziewany nabytek.

    Ale jak chcesz coś lepszego w GTV, to poczekaj i uzbieraj.
    Sam tak robię
    Ostatnio edytowane przez kazikx ; 22-09-2016 o 13:43

  9. #519
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Cytat Napisał jokerAR Zobacz post
    ps
    co rozumiesz poprzez miesięczne utrzymanie? paliwo, olej, co jeszcze? / 200- 300zł starczy? (BEZ PALIWA , kierując weekendowo )
    Koszty utrzymania jak to w Alfie. Są miesiące spokoju, są również takie gdzie np. 2-3 miesiące pod rząd musisz wydać 3x min.1000zł, żeby wszystko było w bardzo dobrym stanie. Piszę z doświadczenia.

    - - - Updated - - -

    Ludzie bardzo nieodpowiedzialnie podchodzą do ostrzeżeń bardziej doświadczonych w danym modelu użytkowników, odnośnie kosztów utrzymania. Jakoś to będzie, najwyżej dozbieram, itd. A w praktyce potem auto stoi miesiącami, albo jeżdżą trupy. Co z tego, że masz szybkie sportowe auto, skoro zawiecha jest tak rozklekotana że na zakręcie prowadzi się to gorzej niż zadbana Dacia Logan

  10. #520
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    Auto
    Spider
    Postów
    4

    Domyślnie

    No tak myślę żeby spokojnie poczekać 1-2 miesiące max z kupnem... trochę wtedy kasiorka wzrośnie na wydanie

    Na ten moment jeszcze pojadę pozwiedzać tego SPIDERA i może tą jedną GTV czerwoną z Gniezna z ciekawości...

    Tylko tak jak doradzacie nie brać trupa, w związku z czym kto mi odpowie na moje pps?

Podobne wątki

  1. Zakup Alfa Romeo GT
    Utworzone przez shiftyy w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 23:32
  2. Zakup Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Utworzone przez hatak w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 10:50
  3. Alfa Romeo 147 . Zakup
    Utworzone przez xxmacq93xx w dziale 147
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 09:21
  4. Alfa Romeo 156 - zakup
    Utworzone przez Mamed w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 22:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory