Strona 91 z 243 PierwszyPierwszy ... 4181828384858687888990919293949596979899100101141191 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 910 z 2426

Temat: Zakup Alfa Romeo GTV

  1. #901
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Trzeba by było to jakoś nagłośnić by nikt się nie naciął przypadkiem. Kumpel ostatnio kupił Lexusa... okazało sie 2 tygodnie po zakupie że nie ma podłogi bo sprzedający wszytko barankiem zakamuflował i nawet jakby chciał remontować to nie ma się gdzie wspawać. Sprawa trafiła do sądu.

  2. #902
    Użytkownik Świeżak Avatar Kevio
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Skoda Fabia II
    Postów
    184

    Domyślnie

    Pamiętam jak się niektórzy rozwodzili nad tym autem. Podobnie zresztą jak ostatnio nad czerwoną 155. Same ulepy i padliny ale wystarczy dać zaporową cenę i już na forum pieją z zachwytu, że wreszcie ktoś zna wartość swojej Belli. Trochę to śmieszne jak się patrzy na to z boku.

    Swoją drogą ciekawe jak wygląda łowienie frajera na takie auto. Skoro kolega od toddlockwood kupił taką minę to jednak taka sztuka się udaje i jestem za tym aby w takich przypadkach dochodzić swojego, w końcu jest to wada ukryta - lepszej definicji chyba się nie da podać.

  3. #903
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar za2wadzki
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo GTV ph2 2.0 TS
    Postów
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał supabache Zobacz post
    Mówimy o tej?
    Tak o tej samej

  4. #904
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    15k za Twin Sparka... Wow. Dla mnie to by mogła być nawet Edizione Niestejziemiva i tak wolałbym 3.0.

  5. #905
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kevio Zobacz post
    Pamiętam jak się niektórzy rozwodzili nad tym autem. Podobnie zresztą jak ostatnio nad czerwoną 155. Same ulepy i padliny ale wystarczy dać zaporową cenę i już na forum pieją z zachwytu, że wreszcie ktoś zna wartość swojej Belli. Trochę to śmieszne jak się patrzy na to z boku.

    Swoją drogą ciekawe jak wygląda łowienie frajera na takie auto. Skoro kolega od toddlockwood kupił taką minę to jednak taka sztuka się udaje i jestem za tym aby w takich przypadkach dochodzić swojego, w końcu jest to wada ukryta - lepszej definicji chyba się nie da podać.
    Łowienie frajera pewnie wygląda tak że przyjeżdża ziomek napalony jak dzik na samochód i nawet go nie ogląda i kupuje. A potem płacz lub wypadek bo auto nie działa poprawnie. Zawsze przed zakupem najlepiej mieć kogoś kto nas troche wystopuje i zachowa zimną krew a przede wszystkim, stacje diagnostyczne i oglądanie samochodu z każdej strony.

    https://www.youtube.com/watch?v=UWuugW1nxPA

  6. #906
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    44

  7. #907
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tytus9 Zobacz post
    15k za Twin Sparka... Wow. Dla mnie to by mogła być nawet Edizione Niestejziemiva i tak wolałbym 3.0.
    za 15 lat to 15k będzie za te najtańsze ulepy co teraz są po 2/3 tysie

  8. #908
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sztandi7
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo GTV 1.8 TS
    Postów
    62

    Domyślnie

    Cytat Napisał LIGAR Zobacz post
    I niech ktoś powie że jaguray są drogie w utrzymaniu... za 2,5 k w alfie to zmienisz rozrząd
    Ja zmieniałem w swojej to zmieściłem się poniżej 1,5k Porównując Alfę do Jaguara, serwisowanie Jaguara wg mnie będzie przynajmniej 2 razy droższe. Już zauważam ile kosztują części i jaki jest problem z ich dostępnością ...

  9. #909
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar ostr
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    '97 GTV 3.0 V6 24V, '72 125p, '03 Vespa PX125
    Postów
    122

    Domyślnie

    Czy byłby ktoś chętny na ładne Busso? Mam okazję kupić od znajomego fajnego klasyka, którego zawsze chciałem i zastanawiam się nad sprzedażą. Jeszcze nigdzie nie wystawiałem.

    ZAR91600006040287 aktualny przebieg 176tyś.

    Auto sprowadzone ze Szwajcarii pół roku temu. Bez oznak korozji i napraw powypadkowych. Druga warstwa lakieru na drzwiach i tylnym błotniku po stronie kierowcy, na reszcie auta oryginalny lakier. Poza felgami 18" z prawie nowymi oponami i akcesoryjnym wydechem Ragazzon auto zachowane w oryginalnym stanie. Jest historia serwisowa, instrukcja obsługi i dużo innych dokumentów. Technicznie auto bez zastrzeżeń. Po sprowadzeniu do kraju poniższych napraw:
    - uszczelnienie silnika i wymiana oleju,
    - wymiana tylnych piast,
    - wymiana prawego wahacza i poduszki amortyzatora,
    - nowy akumulator,
    - nowe wycieraczki przednie

    Do auta dodaję nową podkładkę pod przednią tablicę ori [notranslate]Alfa[/notranslate], podkładki klubowe pod tablice, nowy emblemat '3.0 V6 24V', nowe świece.

    Rozrząd wymieniany był przy przebiegu 156tyś.km w Szwajcari w 2011r.
    Lakier jest oryginalny, ale wymaga odświeżenia. Auto opłacone i przygotowane do rejestracji, łącznie z przeglądem. Sprzedam po kosztach zakupu i dokonanych napraw tj. 16900zł

    Auto do obejrzenia w Warszawie na Bemowie
    Ostatnio edytowane przez ostr ; 15-06-2017 o 11:14

  10. #910
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    A Ty jej czasami nie kupiłeś niedawno oidp w Łomiankach?
    Dlaczego jeszcze nie jest zarejestrowana i jakie ma aktualnie tablice przykrecone?

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Zakup Alfa Romeo GT
    Utworzone przez shiftyy w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 23:32
  2. Zakup Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Utworzone przez hatak w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 10:50
  3. Alfa Romeo 147 . Zakup
    Utworzone przez xxmacq93xx w dziale 147
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 09:21
  4. Alfa Romeo 156 - zakup
    Utworzone przez Mamed w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 22:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory