Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Ciekawa Gtv

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar mario1942
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Stuttgart
    Auto
    GTV PH3 3.2 V6
    Postów
    144

    Domyślnie Ciekawa Gtv

    Tak sobie dzisiaj przeglądałem allegro i nagle natrafiłem na dość ciekawą ofertę. Od jakiegoś czasu interesował mnie już temat poliftowych Gtv, ale ta wywołała u mnie lekki szok. Mam wrażenie, że ktoś chce wcisnąć tutaj jakiś kit... Więc pomyślałem, że wrzuce ku Waszej przestrodze

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-gtv-C23167340.html

    Z przodu wszystko ok, ale na odległość widać, że bita i nie do końca spasowana. Felgi się zgadzają... Za to we wnętrzu - konsola środkowa wyglądająca na przedlitową z poliftowym radiem, z kolei boczki drzwiowe już z poliftu. Z tyłu - płaska końcówka od 2.0 TS, zamiast poliftowej okrągłej. Na dodatek emblemat 2.0 TSpark! Nie wspomne o rozwalonym lusterku i gałce wyglądającej na 200 tys przebiegu... Nie wiem co sie stało tej Belli - ale albo była zdrowo potrzaskana, albo ktoś chce wcisnąć poliftowy przedlift

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Pawel_Gtv
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Ostrołęka
    Auto
    159 SW Ti
    Postów
    89

    Domyślnie

    W momencie gdy szukałem Gtv'ki dla siebie, natknąłem się i na tą sztukę a było to z rok temu(kosztowała wtedy coś ok 14-15k). Właściciel nie ukrywał, że jest powypadkowa i faktycznie - poskładana do kupy po niezłym gongu, wymieniony cały przód, maska przemalowana z czerwonej na srebrną, niemal każda szyba z innego rocznika. Gdy ją oglądałem, miała problem z centralnym, szyby nie równo się podnosiły, sensor poduszek leżał na tylnej kanapie do zamontowania, klima nie była jeszcze podłączona. Do tej pory podejrzewam, że te pierdoły są porobione i dlatego wyższa cena... Mimo tych wad zrobiła na mnie wrażenie ale na szczęście rozsądek kazał szybko się oddalić i zapomnieć

  3. #3
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar cuma_borek
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    była 145 BX Zender, jest 166 2.4jtd progression, GTV 2.0TS oraz 3.0v6 Cup
    Postów
    492

    Domyślnie

    sprzedawalem do niej szybe czolowa,

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar mario1942
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Stuttgart
    Auto
    GTV PH3 3.2 V6
    Postów
    144

    Domyślnie

    Dzwon naprawdę musiał być poważny - wymieniana szyba, przód, tył i środek. Za troche powyżej 12 tys to jeszcze by sie można zastanowić, ale za 19? Pod koniec zeszłego roku była wystawiona naprawde idealna bordowa za 20 tysięcy. No nic, mam nadzieje, że nikt od nas jej nie kupi

  5. #5
    Użytkownik Znawca Avatar kudlaty_bytom
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Alfa Romeo Gtv 2.0 TS
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuma_borek Zobacz post
    sprzedawalem do niej szybe czolowa,
    hahaha, to było dobre

    szkoda, że ktoś to kupi i będzie miał sajgon kiedy się dowie co i jak

    verdebiancorosso

  6. #6
    Użytkownik Świeżak Avatar erni
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    147 GTA
    Postów
    155

    Domyślnie

    ona nie była po poważnym dzwonie tylko po potrąceniu pieszego więc maska, lusterko, szyba i zderzak były bum (Pieszy trzymał worek z kartoflami chyba 15kg).

  7. #7
    Użytkownik Świeżak Avatar mario1942
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Stuttgart
    Auto
    GTV PH3 3.2 V6
    Postów
    144

    Domyślnie

    Czekaj, czekaj... Ty to na poważnie? W takim razie musiał walnąć pieszego przodem, pieszy przeleciał przez samochód, zaczepił i wyrwał konsolę i potem jeszcze skasował tył Kurcze, "shit happens"

  8. #8
    Użytkownik Świeżak Avatar erni
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    147 GTA
    Postów
    155

    Domyślnie

    nie wiem jak tam z tyłem było : ) ale wiem że potrącił pieszego bo robił auto u nas, w kratce w zderzaku ziemniak był wbity.. szyba była od cumy maska - ryska jakaś do spolerowania, no i to lusterko. Poza tym wymieniliśmy mu rozrząd i tak jak pisał olej aa i jeszcze zawieszenie ale nie wiem czemu nie napisał : ) TS z tyło bo auto ma silnik Twin Sparka litrów 2 a czemu tyle koni nie wiem? Może ma jakąś super choinke zapachową?? Ogólnie fajne auto tylko ta cena...
    aaa i konsola to chyba poliftowa już jest? tak mi się wydaje bo mam taką samą. Czy jakoś później były jeszcze inne??
    Ostatnio edytowane przez erni ; 18-03-2012 o 18:19

  9. #9
    Użytkownik Świeżak Avatar mario1942
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Stuttgart
    Auto
    GTV PH3 3.2 V6
    Postów
    144

    Domyślnie

    Sprawa wygląda tak: po lifcie (2003r) w Gtv-kach siedziały tylko 2.0 JTS (165KM). Więc jeśli ma 2.0 TS-a to to już podejrzane... A co do konsoli - to ma właśnie przedliftową - poliftowa jest całkiem inna. Z kolei radio ma już od poliftowej
    http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...rp_2003_a.html
    Tłumik ma też od TS-a, owalny... Podejrzana sprawa

  10. #10
    Użytkownik Świeżak Avatar erni
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    147 GTA
    Postów
    155

    Domyślnie

    achaś czyli były w sumie 3 te środeczki jest jeden taki do 98roku potem do 2003 tak? i ten od 2003? zresztą zaraz się zapytam staruszka i mi powie wszystko o tej belli

Podobne wątki

  1. Ciekawa Alfa 156 Q4
    Utworzone przez tomek921 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-01-2013, 15:34
  2. [33] ciekawa strona
    Utworzone przez george11 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-09-2010, 18:52
  3. [145] Ciekawa rzecz :)
    Utworzone przez kaes w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-06-2010, 23:43
  4. Ciekawa 33
    Utworzone przez siwy144 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-11-2006, 15:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory