Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Sylwia
    Gość

Domyślnie

No tak
    i Valentino Rossi w Moto GP tez byl dzis pierwszy
    BRAWO

Administrator ds. serwera Romeo
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

Ja sie przyznam bez bicia, ze nei wierzylem, ze on kiedys jeszcze wygra kule
    Nie, zebym mowil ze jest cienki, niedocenial tego co zrobil, tylko po prostu draznily mnie teksty szpakowskiego, w ktorych wzbudzal nadzieje "moze dzisiEj adas wygra".
    Nikt nie moze byc na szczycie przez cale zycie i to rozumiem, jak lubi niech sobie skacze, ale czasem trzeba sie zadowolic nawet tym 7 miejscem...

Porownywalem to do Holyfielda, ktory wraca co 2 lata, coraz starszy i coraz bardziej dostaje od przecietniakow.

Jednak bardzo sie ciesze, ze sie mylilem i ciesze sie jeszcze bardziej niz z tych tytulow z przed lat, bo im mniej sie cos wierzy tym wieksze wrazenie robi

Od strony mentalnej Adas jest jednym z najlepszych polskich sportowcow - tylko on w decydujacych, trudych sytuacjach nie zawodzi, moglismy miec zloto w siatke, w reczna, w hokeju na trawie, golota mogl byc mistrzem swiata, polacy mogli wyjsc z grupy na mistrzostwach w niemczech - wszystko to bylo w zasiegu reki, jakby w tamtym miejscu byl malysz pewnie bysmy to wszystko mieli

Scrat
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał Tuti
    draznily mnie teksty szpakowskiego, w ktorych wzbudzal nadzieje
    Szpakowski jest bardzo wszechstronny...
    tu wzbudza nadzieje a podczas sobotniego meczu "uśmiercił" Ledwonia...
    Ciekawe co jeszcze zmaluje ten Geniusz komentarza :mrgreen: :mrgreen:

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia