Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
    Administrator ds. zlotu Romeo Avatar fr33
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    164 Super TS

Domyślnie

zbyt stjuningowana jak dla mnie ..

aczkolwiek - niewielkim wkładem finansowym dalo by sie doproadzic do bardziej "normalnego" stanu
    Jurajski Klub Alfa Romeo
    www.jkar.org

Warsztat samochodów włoskich
    www.flar-ital.pl

Dorabianie części, elementów itp na zamówienie - kontakt PW

zdziba
    Gość

Domyślnie Re: co wy na tą 146??

Cytat Napisał żwirek
    tandetny wygląd 8)

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie

PietereQ, właśnie nigdzie nie mogę znaleść scudetto w dobrej cenie, wszędzie krzyczą powyżej 100zł ;//

adasco
    Gość

Domyślnie

napisz moze do ownera tej z ogloszenia? Moze nie wyrzucil... (mam nadzieje...).
    Wbrew pozorom mowie calkiem serio teraz.
    Skoro wyjal - to mozliwe, ze albo juz opchnal, albo chetnie to uczyni.
    Chyba ze mial problem podobny do twojego

Korczu
    Gość

Domyślnie

dla mnie wieje wiochą,co nie oznacza ze jestem przeciwnikiem tuningu!

ostatnio ogladalem program ktory prowadzi Tede na Tvn Turbo,tam przeprowadza zabieg tuningu bmw,masakra jakas :shock: !!!ale mysle ze wlasciciel 146 stki powinien ten program obejrzec i conieco podpatrzec,np:naklejka na tylnej klapie z motywem reki z pazurami ktora rzekomo wbila sie w pedzace auto.masakra jakas :shock:

Emenems
    Gość

Domyślnie

Widziałem tą Alfę na żywo na otwarciu Sezonu Tuningowego w Poznaniu w tamtym roku. Najbardziej mnie rozbawiły tarcze na tylnych kołach, które.....nie hamowały (zerknijcie na fotkę tylnego koła).

Patrząc na fotki ze zlotu i z otomoto to widać po rejestracji że auto zmieniło już co najmniej raz właściciela

Szary
    Gość

Domyślnie

Dobrze że chciaż właściciel dba o stan techniczny

Jak już ktoś napisał wcześniej tragedii nie ma, ale zdecydowanie bez rewelacji.

Użytkownik Pirat drogowy Avatar DaniioDTB
    Mieszka w
    WZY
    Auto
    33 boxer dell'orto carbs

Domyślnie

ta 146 jeszcze nie jest taka najgorsza lepiej spójrzcie na te 33 oszpecone doszczętnie http://cgi.ebay.com.au/ALFA-33-modif...QQcmdZViewItem http://cgi.ebay.com/alfa-33-boxer_W0...QQcmdZViewItem

Mieszka w
    WZY
    Auto
    33 boxer dell'orto carbs

Domyślnie

jak najbardziej jestem za tuningiem ale oczywiście wszystko z głową a nie... tu przykleję wielki napis Sony,tam pomaluję słonika z trąbką do dołu"bo od tego pseudo tuningu już mu opadła " tu dokręcę jakiś spoiler przeznaczony do civica, deska rozdzielcza wypsika wszystkimi kolorami tęczy:/ chce mi sie płakać gdy widzę takie 33(podobnie miałem gdy pierwszy raz w życiu rozbierałem resztki 33,która już była podzielona na 3 czesci ;( )

Mieszka w
    WZY
    Auto
    33 boxer dell'orto carbs

Domyślnie

aha jeszcze tak apropo tej 146 żeby nie było ze piszę nie na temat ten tylny spoiler to żenada jak dla mnie ten wzór spoilera na tylna klape jest nieodpowiedni do jakiego kolwiek auta nie mowiac juz o Alfiątkach. Sorry ze w tym temacie umieściłem linki do fotek tych33 ale to podobnym temat wiec nie było powodu do zakladania kolejnego tematu na temat tuningu Alf

Uprawnienia