Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
    żwirek
    Gość

Domyślnie co wy na tą 146??

Użytkownik Ogier Avatar BartekL
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie

† RIP †

wera
    Gość

Domyślnie

usunął scudetto :cry:

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie

A co myślicie o tak zaspawanej masce :?:
    Bo ja mam zamiar niedługo oddać swoją do lakiernika, a zgubiłem gdzieś ten czarny plastik z przedniego znaczka i zastanawiam się czy go całkiem nie wywalić?
    Życie z pasją!
    145 1.9 TD
    147 1.9 JTD 16V

KUBAS
    Gość

Domyślnie

dla mnie bardzo fajnie się prezentuje...
    po co wklejacie tak wogóle zdjęcia Alf stuningowanych skoro zaraz je objeżdzacie i krytykujecie... bawi was to?!?! co z was z alfaholicy?!?! :?

co do maski:nio nie moge kurna zapodac fotki ale zapodał bym wam zdfjęcie alfy mojego kuzynka gdzie właśnie jest maska podobnie zrobiona... a co do alfy to kurna ona jest z moich rewirów, ale jeszcze ani razu jej nie widziałem... :|

adasco
    Gość

Domyślnie

nie dramatyzujcie... z tylu i z profilu jest d owytrzymania. Zdjac bufet i zrobic cos z progami i jeszcze da sie wyzyc... Ale maska to juz trauma...
    podsumowujac - jesli auto nie zostalo zabite technicznie, to z wygladu da sie jescze uratowac... o ile IQ nowego nabywcy bedzie wyzsze od jego wzmacniacza.

i radia z MP3

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Torowa GTV6

Domyślnie

Cytat Napisał Brzoza
    A co myślicie o tak zaspawanej masce :?:
    Bo ja mam zamiar niedługo oddać swoją do lakiernika, a zgubiłem gdzieś ten czarny plastik z przedniego znaczka i zastanawiam się czy go całkiem nie wywalić?
    Na giełdzie spokojnie kupisz scudetto za 40-70 pln. A jak nie chcesz... hmmm proponuję jakieś inne auto, które nie ma scudetto, hmmm... może golfa? Przecież z tym zaspawanym scudetto wygląda jak papuzi ryj

Cytat Napisał KUBAS
    dla mnie bardzo fajnie się prezentuje...
    po co wklejacie tak wogóle zdjęcia Alf stuningowanych skoro zaraz je objeżdzacie i krytykujecie... bawi was to?!?! co z was z alfaholicy?!?!
    No chyba jednak prawdziwi, tandecie bezgusciu stanowcze NIE!
    Miałem jeszcze resztki szacunku dla "właściciela" bo nie mogłem na początku się doszukać LPG, ale... jakież płonna była moja nadzieja... W Polsce nie ma tuningu bez elpidżi
    Nalepsze "teleskpopy od bagaznika nie utrzymuja ciezaru spoilera" Rozumiem, że ci rasowi prawdziwi, ci co kumają "czaczę" alfaholicy czy jak tam zwał, powinni ładować takie rasowe dociążenie tylnej klapy.... aa zapomniałem o kameleonie

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD

Domyślnie

taki tjuning z konca lat 90tych..

metrim
    Gość

Domyślnie

Moim zdaniem wygląda całkiem fajnie ktoś się napracował żeby się wyróżniać i to mu się udało.
    Jednak zlikwidowanie scudetto nie jest jak zdjęcie jakiegoś grila, to jest usunięcie tarczy herbowej, odcięcie się od historii marki a tej nie ma się co wstydzić. Taki zabieg świadczy tyko o błogiej nieświadomości właściciela, któremu należą się wyrazy współczucia.

Brzoza błagam poczytaj o SCUDETTO!!!

ViP Romeo Avatar williamdrake
    Mieszka w
    Erlensee (de)
    Auto
    AR 145 2.0 TS QV, Peugeot 207 1.4 Vti

Domyślnie

A fe.... Mnie się nie podoba zupełnie...
    Ik@r 1111
    AR 33 1.7 IE 2000-2008 r.
    AR 145 2.0 16V TS 2008-...

Uprawnienia