Strona 569 z 577 PierwszyPierwszy ... 69469519559560561562563564565566567568569570571572573574575576577 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,681 do 5,690 z 5769

Temat: Dobra Zmiana

Użytkownik Romeo Avatar kazikx
    Mieszka w
    Sułów
    Auto
    Alfa Romeo 155 2.0 8v; 146 1.4; GT 1.9

Domyślnie

Cytat Napisał Lk_ Zobacz post
    Ja jestem prosty człowiek. Jeśli ktoś nie szanuje mnie, to ja nie szanuję jego.
    No to zobacz "prosty człowieku":
    http://fakty.interia.pl/polska/news-...ie,nId,2582229

Aż mnie zmroziło.

Skorumpowany system przetrącił "prostemu człowiekowi" kręgosłup, a on brata się ze swymi katami.
    Syndrom sztokholmski par excellence.
    Ofiara pełzająca do stóp kata.

Charakterystyczne zdjęcie: Komenda - defensywny, przestraszony, wycofany przed nieuchronnym ciosem (więzienie) i jego adwokat - Ćwiąkalski, twarz w stylu koryta Orwell 84, firmujący idealnie "układ zamknięty", który skazał Komendę i zniszczył mu życie.
    Prawnik po uszy umoczony w dystrybucji kamienic w centrum Krakowa. Żerujący cynicznie na krzywdzie ludzkiej. I jej głupocie, vide Komenda.

- - - Updated - - -

A jarek mi zwisa i powiewa. Jego era powoli dobiega końca, a jak jeszcze wróci Tusk to będzie pozamiatane. Wtedy otworzę sobie whisky i będę napawał się widokiem populizma i socjalizma walącego się w gruzy i tego na jaką ekwilibrystykę będziesz się wówczas silił.
    Też myślałem, że "era Jarka dobiega".
    Aż mi się smutno zrobiło, bo dla mnie PIS = Jarek.
    Reszty nie lubię.

A tu jednoosobowo przegłosował cały Sejm w sprawie obiżki pensji.

A co do Tuska.
    Zostawił PO w kryzyzie i zbiegł na intratną, niezobowiązującą posadę.
    A gdy posada się kończy, chce wrócić jako wybawca, już nawet nie PO, tylko PL.

Gdybym był wyborcą PO (karkołomne przypuszczenie, ale teoria przyjmie wszystko), to resztki kwiczącego honoru nie pozwoliłyby mi zagłosować na tego egocentrycznego tchórza.

- - - Updated - - -

A whisky, drogi Lk_, wypij raczej na Twoje i moje zdrowie.
    Czyli nasze państwowe.

Użytkownik Maniak resoraków
    Mieszka w
    Szczecin - Lublin
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 170 KM benzyna distinctive+premium

Domyślnie

darklew, skoro jest tak źle, to dlaczego jest tak dobrze?
    To mój ostatni post w tym temacie przynajmniej na najbliższy rok. Być może wtedy będziemy mogli falsyfikować swoje hipotezy.
    Kazikx traktuje mnie jak osobnika, który cieszyłby się, gdyby np. wzrost PKB był mniejszy. Człowieku, jestem zatrudniony na etacie i chciałbym żeby PKB było stale 10% w nadziei, że i mojej rodzinie się poprawi. Nie jestem jednak ślepy i wskazałem na konkretne argumenty, które moim zdaniem, jeśli sytuacja się nie zmieni, doprowadzą do upadku w dającej się przewidzieć przyszłości. Do tych argumentów kazikx się nie odniósł. Argumenty pochodzą z dwóch sfer - niszczenia demokracji i napędzania wzrostu gospodarczego przez konsumpcję i państwowe błędne inwestycje. Gdyby troska o PKB była taka prosta jak wskazuje kazikx, to najbogatszym krajem byłby ten, który ma najszybciej pracujące drukarki pieniędzy.
    Good Night and Good Luck

Użytkownik Rowerzysta Avatar Lk_
    Auto
    Alfa Romeo Crosswagon

Domyślnie

Cytat Napisał kazikx Zobacz post
    Skorumpowany system przetrącił "prostemu człowiekowi" kręgosłup, a on brata się ze swymi katami.

Charakterystyczne zdjęcie: Komenda - defensywny, przestraszony, wycofany przed nieuchronnym ciosem (więzienie) i jego adwokat - Ćwiąkalski, twarz w stylu koryta Orwell 84, firmujący idealnie "układ zamknięty", który skazał Komendę i zniszczył mu życie.
    Prawnik po uszy umoczony w dystrybucji kamienic w centrum Krakowa. Żerujący cynicznie na krzywdzie ludzkiej. I jej głupocie, vide Komenda.
    Sorry, ale to jest bełkot jakiś.

Los tego człowieka mnie nie interesuje, poza oczywistą złością, że można zniszczyć komuś życie w ten sposób. Państwo go zniszczyło i teraz państwo będzie za to płacić. Szkoda tylko, że w dalszym ciągu w Polsce państwowe = niczyje. Również odpowiedzialność.
    Do Ćwiąkalskiego nic nie mam i w sumie też mnie to nie interesuje, ponieważ występuje tu w słusznej sprawie.

A co do Tuska.
    Zostawił PO w kryzyzie i zbiegł na intratną, niezobowiązującą posadę.
    A gdy posada się kończy, chce wrócić jako wybawca, już nawet nie PO, tylko PL.

Gdybym był wyborcą PO (karkołomne przypuszczenie, ale teoria przyjmie wszystko), to resztki kwiczącego honoru nie pozwoliłyby mi zagłosować na tego egocentrycznego tchórza.
    Właśnie ten wasz strach przed Tuskiem mnie bawi najbardziej. Wprost nie mogę się doczekać.

Mieszka w
    Sułów
    Auto

Domyślnie

Właśnie ten wasz strach przed Tuskiem mnie bawi najbardziej. Wprost nie mogę się doczekać.
    Przecież się nie boję.

Mi Tusk niczego złego nie zrobi.
    A takich jak Ty z pewnością utwierdzi w samo-zadowolonej małej, miernej stabilizacji.

I wszyscy będziemy szczęśliwi.

- - - Updated - - -

Cytat Napisał darklew Zobacz post
    To mój ostatni post
    Baj baj.
    Nie będziemu tu płakać po Koledze żyjącemu na garnuszku państwa i zarazem zgrywającym płaczkę pogrzebową.

- - - Updated - - -

3 posty i "ostatni post".
    To ci dopiero pokora.

Użytkownik Romeo Avatar Tomtrz
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar

Domyślnie

No to zobacz "prosty człowieku":
    http://fakty.interia.pl/polska/news-...ie,nId,2582229

Aż mnie zmroziło.

Kazia, chcesz wymieniać katów? Koszmar tego człowieka zaczął się, kiedy ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym był....Lech Kaczyński i robił nagonke, żeby jak najwięcej ludzi zamykać. Ale z ciebie jest obrzydliwy kłamca. Ćwiąkalski nie miał z tym nic wspólnego, ale to nie przeszkadza ci kompletnie w wylewaniu szamba.

Kompletnie nie rozumiem, po co to robisz (agitacje). Przecież to jest poziom jeszce gorszy, niż tvpis. Stawiasz jakieś karkołomne tezy, stosując bzdurne, łatwe do obalenia argumenty, doprawiając to wszystko litrami bełkotu. Regularnie jesteś orany i łapany na kłamstwach. Przecież to jest antypromocja dla twoich ukochanych pisowców. Może znajdz sobie jakiś łatwiejszy target, jakieś kółko różancowe w pipidówku dolnym, albo najbliższy sklep monopolowy. Tutaj po prostu się błaznisz.
    Ostatnio edytowane przez Tomtrz ; 16-05-2018 o 19:57
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

Mieszka w
    Sułów
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    Co za bzdura. Jeśli coś jest wymuszone, to nie jest żadna odpowiedzialność, czy powinność, tylko właśnie żądanie państwa policjanta. Marksistowskie tłumaczenie zwykłej kradzieży "solidarnością społeczną" to jedno, ale oczywiście musiałeś dodać insynuację, że skoro ktoś ma pieniądze, to pewnie ukradł, albo dostał w spadku, więc mu się nie należy, co jest typową bolszewicką obrzydliwością.
    Gdyby ode mnie zależało, narzuciłbym bogatym - nie tylko w PL, ale wszędzie - podatek min 55%, max 95%.

Człowiek materialnie nie potrzebuje wiele do szczęścia.
    Cała reszta jest urojona.

I to urojenie pomnaża biedę w wielu zakątkach świata.

Użytkownik Romeo Avatar bobby
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Franny (159 2.4 JTDM 06')

Domyślnie

Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    Kazia, chcesz wymieniać katów? Koszmar tego człowieka zaczął się, kiedy ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym był....Lech Kaczyński i robił nagonke, żeby jak najwięcej ludzi zamykać. Ale z ciebie jest obrzydliwy kłamca. Ćwiąkalski nie miał z tym nic wspólnego, ale to nie przeszkadza ci kompletnie w wylewaniu szamba.

Kompletnie nie rozumiem, po co to robisz (agitacje). Przecież to jest poziom jeszce gorszy, niż tvpis. Stawiasz jakieś karkołomne tezy, stosując bzdurne, łatwe do obalenia argumenty, doprawiając to wszystko litrami bełkotu. Regularnie jesteś orany i łapany na kłamstwach. Przecież to jest antypromocja dla twoich ukochanych pisowców. Może znajdz sobie jakiś łatwiejszy target, jakieś kółko różancowe w pipidówku dolnym, albo najbliższy sklep monopolowy. Tutaj po prostu się błaznisz.
    +1 .

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Rowerzysta Avatar Lk_
    Auto
    Alfa Romeo Crosswagon

Domyślnie

Spoko. Możesz mi oddać 3/4 swojej wypłaty. Ja przestanę się frustrować z biedy, a tobie i tak niepotrzebne do szczęścia.

Użytkownik Alfa i Omega
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 2.0 JTDm 180KM / 419NM, AR 146 Junior 1.4 TS

Domyślnie

Gdyby ode mnie zależało, narzuciłbym bogatym - nie tylko w PL, ale wszędzie - podatek min 55%, max 95%.

Dobrze, że to od Ciebie nie zależy. I miejmy nadzieję że taki pomysł nigdy nikomu z rządzących nie przyjdzie do głowy.
    Ostatnio edytowane przez Butch ; 17-05-2018 o 10:18

Użytkownik Romeo Avatar Tomtrz
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar

Domyślnie

a może od razu, po bolszewicku i narodowo, pętle na szyję, tudzież widły w plecy?
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była