Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
    Emenems
    Gość

Domyślnie Mało było i bym skasował Alfę

Niezłą nauczkę dzisiaj dostałem.
    Wracałem z basenu, wieczór, droga pusta aż prosi się żeby przycisnąć. Więc przycisnąłem.
    Jak gdyby nigdy nic wyjeżdża koleś z podporządkowanej. Widzi mnie ale pcha się do przodu.
    Nie wiem jak to zrobiłem, ale jakimś cudem go wyminąłem i zrobiłem malowniczy zwrot (częściowo niekontrolowany) o 180 stopni na prostej drodze.
    Dziękuję Bogu że samochód który jechał z przeciwka na przeciwnym pasie się zatrzymał, a ja jakimś cudem zostałem w obrębie drogi.
    Frajer, winowajca jak sobaczył że wychodzę z auta i idę w jego kierunku pojechał sobie dalej jakby nigdy nic. Nie mówię że jestem bez winy, bo taka pusta droga może skusić do przyśpieszania, ale gdzie ten koleś miał oczy to ja nie wiem. Prawdopodobnie mnie nie docenił.
    Całe szczęście że Alfa cała, tylko nieźle zaleciało gumą

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.

Domyślnie

Heh ja to mam bardzo czesto na mojej drodze... Jade i wyjezdzaja frajerzy, nawet nie zwalniajac... Mysli ze skreca w prawo to zawsze zdarzy....

Użytkownik Romeo Avatar bimsky
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    opel 9-3 BioP + 75 3.0M

Domyślnie

Przynajmniej następnym razem zastanowisz się wystarczająca ilość razy, zanim zrobisz znowu. Ja tak miałem, jak mnie na śniegu obróciło kilka razy na prostej drodze zeszłej zimy.

Moderator Romeo Avatar Lukasz A.
    Mieszka w
    Koszalin/Szczecin
    Auto
    155 2.5 V6

Domyślnie

Widzicie nawet na pustej drodze trzeba miec oczy w dup...... Cale szczescie ze nic sie nie stalo.

Administrator ds. serwera Romeo
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

Tez wczoraj mialem przygode... Wracalem wieczorem ze szczecina, chcialem wyprzedzic jakiegos opla. Juz zrownalem sie z oplem, na liczniku cos 120-140, a tu jakies dwa punkty leciutku mrogaja... Nie zdarzylem pomyslec i patrze jakis menel jedzie rowerem zygzakiem po samym srodku swojego pasa. Juz widzialem jego twarz, nacisnalem na hamulec, lekko (jak nie krytycznie) zblizylem sie do boku opla. Nie wiem jak to sie stalo ale jakims cudem znalazlem sie za oplem najpierw po prawej stronie jezdni, potem rzucilo mnie spowrotem na lewo i znowu na prawo... Jakos udalo mi sie opanowac auto, sam nei wiem jak to zrobilem.

Rowerzysta po tym zblizeniu jakby nigdy nic jechal sobie tak samo... Powinienem sie byl zatrzymac, ale bylem w takim szoku, ze nawet mi do glowy nie przyszlo. Ale moze to i lepiej, bo jakbym sie tam zatrzymal to nie wiem czy bym lewarka nie wzial i nie polecial za tym rowerzysta...

Bylo strasznie, najpierw myslalem ze zabije rowerzyste, potem ze przynajmniej przerysuje opla, a na koniec ze wpadne do rowu.

Quadrifoglio156
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał Konrado
    Heh ja to mam bardzo czesto na mojej drodze... Jade i wyjezdzaja frajerzy, nawet nie zwalniajac... Mysli ze skreca w prawo to zawsze zdarzy....
    Dobrze wiedzieć, że w okolicach Skawiny mieszka tylu frajerów ... A gdzie jest ta "twoja" droga ? Będę omijał.

Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan

Domyślnie

Najważniejsze,że nikt nie ucierpiał.

... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

Administrator Romeo Avatar Piotriix
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.

Domyślnie

marcin ja mam kolesia /jakies 2m i 120 kg/ gdzie w podobnej sytuacji zdjol goscia z roweru a ten rowerek zamienil w zlom na najblizszym drzewie

Scrat
    Gość

Domyślnie

Jasne, że nie ma sensu dokonywać zemsty na biednym rowerku, on nie winien głupoty właściciela.

Marcins popieram :!:

Moderator Romeo Avatar Lukasz A.
    Mieszka w
    Koszalin/Szczecin
    Auto
    155 2.5 V6

Domyślnie

Co racja to racja.To nie maszyny sa glupie tylko ludzie je obslugujacy.Tez jak moge to tepie pijakow na drodze.Straszne zagrozenie powoduja na drodze.Mam brata w drogowce,wiec nasluchalem sie dosc na ten temat.