Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    garys
    Gość

Domyślnie Rzeźnia psów - ocalone błagają o domy i pomoc finansow

Witam serdecznie. Po akcji ratowania skatowanej Klaczy - Nurii, wiem, że Alfaholicy mają wielkie serca, w których jest ogromnie dużo wrażliwości na krzywdę naszych mniejszych "braci".

Tym razem za wiele nie napiszę, bo najlepiej krzywdę, tym razem psów, obrazuje reportarz z krakowskiego oddziału TVP3, którego fragment jest umieszczony na stronie Fundacji:

http://www.konie.sos.pl/aktualnosci....t_from=&ucat=&

Napiszę tylko po krótce, że proceder zabijania (i męczenia) psów w u tego chłopa trwał bardzo długo. NIKT ze wsi nie reagował.

W materiale nie zostalo pokazane jeszcze to co powiedzial anonimowy informator, który dzwonil żeby coś z tym zrobić. W tym gospodarstwie odbywaly się nocne libacje meneli z calej okolicy. Bili te psy, katowali, mordowali. Na calą wieś bylo slychać.

Opieka spoleczna ani Wójt nie interesowali się Państwem X bo nie mieli podstaw.
    Jeżeli dwie osoby dostaje rente i emeryturę rolniczą- które nie są niskie...
    Do tego uprawiają 5 hektarów, sprzedają plony i dostają doplaty Unijne !!!
    I rodzina pomaga

To zwyrodnialec ! A ten syf i chlew ma na wlasne życzenie.

Z tego miejsca zabraliśmy 16 dorosłych psów i 6 szczeniaków. Sa wśród nich mieszanki dużych psów rasowych (boksery, bernardyny). Większość psów jest psyhicznie wykończonych.

Myślę, że dla nich największym atutem jest to, ze nie są agresywne.
    Niektóre z tych psów drżą na widok czlowieka, mają za sobą koszmarne przeżycia.

Myślę, że gdyby mialy dom, czlowieka i poczucie bezpieczeństwa wrócą do równowagi.
    One nie byly u tego oprawcy zbyt dlugo... on zabijal te psy na bieżąco.

Teraz są bezpieczne, w hotelu nie grożą im choroby zakaźne ani zagryzienie przez inne psy, czego baliśmy się gdyby trafily do schroniska.
    Ale to hotel... niewielki boks i ujadające dookola psy nie dają zbytniego komfortu.
    Chcemy jak najszybciej je poszczepić, sterylizować i znaleźć im domy.
    Będziemy je pokazywać w programie do skutku.

ViP Romeo Avatar williamdrake
    Mieszka w
    Erlensee (de)
    Auto
    AR 145 2.0 TS QV, Peugeot 207 1.4 Vti

Domyślnie

Albo człowiek jest psychicznie chory albo... nie umiem znaleźć racjonalnego wytłumaczenia dla takiego zachowania. I co, na takich ludzi nie ma rady?
    Ik@r 1111
    AR 33 1.7 IE 2000-2008 r.
    AR 145 2.0 16V TS 2008-...

Moderator Romeo Avatar Lukasz A.
    Mieszka w
    Koszalin/Szczecin
    Auto
    155 2.5 V6

Domyślnie

Jesli o mnie chodzi to bardzo kocham zwierzeta a zwlaszcza psy i dlatego nie bede sie wypowiadal na temat tego goscia,bo padlyby same brzydkie slowa,ktore wlasnie cisna mi sie na jezyk.Tresci mozecie sie domyslic.A ze jest to kulturalne forum pozostawie to dla siebie A poza tym przerwalem ogladanie tego,bo zaczelo robic mi sie slabo.Dobitka dla mnie byly te male psiurki.Co za sku.....Obys sie fajfusie zesral drutem kolczastym.Sorry,ale niemoge tego strawic.

Administrator ds. serwera Romeo
    Mieszka w
    Zawiercie
    Auto
    156 SW 1.9 JTDm

Domyślnie

Pierwsze slysze, ze ktos smalec z psa je :shock:
    Ja bym mydla z psa nie kupil, a co dopiero wcinac na sniadanie... Ludzie jak zwierzeta.

A ten Pan to jakis schorowany lekko chyba na psychice... Najpierw gada, ze ciezka sytuacja, a jak ktos przychodzi z pomoca to nagle sie okazuje, ze na zycie mu starcza. Tak samo nie rozumiem tego jak on sie zgodzil, zeby pokazac swoja twarz... Ja bym sie zapadl pod ziemie, chyba ze chcial zrobic sobie reklame.

W takich przypadkach powinno byc "oko za oko"... Dobra robota.

garys
    Gość

Domyślnie

Już pierwsze biedy znalazły kochający dom!!

Z doroslych psów poszedl niewielki Kajtuś i cztery szczeniaki w tym Marysia , o którą doslownie sie bili. Telewizja powiększa i pogrubia. W rzeczywistości ona jest jeszcze mniejsza

Poszła też ruda sunia która tak się trzęsła i oczywiście Misiek

Czy są chętni na kolejne psiaki??

Najgorsze jest to że do tych czynów tego chłopa nie zmusiła bieda ani desperacja...

W przypadku Pana z Kępy soltys, opieka spoleczna ani Wójt nie interesowali się Państwem X bo nie mieli podstaw. Jeżeli dwie osoby dostaje rente i emeryturę rolniczą- które nie są niskie... Do tego uprawiają 5 hektarów, sprzedają plony i dostają doplaty Unijne !!! I rodzina pomaga

To zwyrodnialec ! A ten syf i chlew ma na wlasne życzenie . Widocznie mu nie przeszkadza. Jeździmy po wsiach na interwencję, wszędzie taki sam chlew. I to nie jest ubóstwo tylko mentalność.

Często zabieramy psy czy konie z takic miejsc. Dziwne , że mają ciągniki za kilkadziesiąt tysięcy, dostają renty strukturalne, doplaty, nie placą czynszów, kupują konie z dotacją po 10 tysięcy zl a mimo to potrafią go zaglodzić na śmierć, skatować, czy trzymać w gnoju po szyje i sami nie mieć lazienki.

Mają świnie, krowy, mleko, warzywa, sady, kury...Nie kupują jedzenia.
    W mieście starsze rencistki są w makabrycznych sytuacjach. Ledwo placą za mieszkania a na żywność im nie wystarcza.
    Wedlug tej teorii powinny wybić wszystkie bezpańskie psy.

Nic go nie usprawiedliwia. Jest walnięty. Powiedzial nam , że jak go zamkną to wyjdzie i będzie robil po 2 latach dalej to samo. Pasowaloby go co 2 lata regularnie zamykać.

W materiale nie zostalo pokazane jeszcze to co powiedzial anonimowy informator, który dzwonil żeby coś z tym zrobić. W tym gospodarstwie odbywaly się nocne libacje meneli z calej okolicy. Bili te psy, katowali, mordowali. Na calą wieś bylo slychać.

Życzę mu wszystkiego najgorszego.

Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan

Domyślnie

Myślę,że nie ma się co rozpisywać co byśmy zrobili pseudo właścicielom takich zwierząt bo to wiadomo tylko tak jak w przypadku Nurii wpłacajcie troszkę grosza od siebie.Nikt nie będzie patrzył ile wpłacamy tylko liczy się iż to zrobimy,każda złotówka jest bardzo cenna.

... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

Sprawy zlotowe Romeo Avatar Piotriix
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.

Domyślnie

ludzie to bestie.