Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 103

Temat: Wirus Alfa

joanna
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał marcins737
    zdarzało się
    Dziękuje szczerze mnie pocieszyłeś ..myslałam ,ze jest zbyt delikatna :roll:

ViP Romeo Avatar Rigidigi
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    145 1.6TS, 166 Q2 2.5 V6

Domyślnie

Cytat Napisał joanna
    hm...tak mówisz? dl amnie to bardzo ważne niewątpliwie sprawdzałeś
    Ja sprawdziłem w zeszły weekend na przełęczy Salmopol jeśli Ci to coś mówi. Wierz mi, że inni zjeżdżali mi z drogi, bo ja ciągle chciałem szybciej..
    Kiedyś pod ksywką "rigobert".

joanna
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał rigobert
    Ja sprawdziłem w zeszły weekend na przełęczy Salmopol jeśli Ci to coś mówi. Wierz mi, że inni zjeżdżali mi z drogi, bo ja ciągle chciałem szybciej..
    Tak mówi mi coś :wink: ja sie domyslam,że Alfą można szybko poginać i chciec jeszcze szybciej :wink: ale ja myslałam o troche wyższych górach...wiesz...to sen tylko był jak sobie tak jezdziłam

ViP Romeo Avatar Rigidigi
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    145 1.6TS, 166 Q2 2.5 V6

Domyślnie

Cytat Napisał joanna
    ale ja myslałam o troche wyższych górach...
    Jeśli tylko mają tam asfalt to Alfa polubi te góry... :mrgreen:
    Kiedyś pod ksywką "rigobert".

Grzegorz83
    Gość

Domyślnie

U mnie sprawa wyglądała tak.

Narzeczona rok temu kupiła "Unochoda" 1.0 z 1996 roku. Był jej potrzebny samochód, bo zaczęła dość intensywne życie. Autko wybrał jej ojciec, więc 100% użytkowości, 0% emocji.. Ja wtedy jeszcze wiodłem beztroskie życie studenckie.

Jak już pisałem zakochany w AR jestem od praktycznie 1990 roku, więc jak widziałem na ulicy 155, to zawsze odwracałem głowę i wyrażałem głośno swój podziw.

Od kilku miesięcy pracuję i kwota oszczędności na moim koncie zaczęła, może nie szybko, ale stopniowo się zwiększać. Przyszedł czas na zakup czegoś dla siebie. Z różnych względów szukałem samochodu:
    - po 1988 roku
    - z silnikiem max 1.3
    - takiego, do którego wsiadałbym z przyjemnością (uznałem kiedyś, że będę jeździł tylko i wyłącznie samochodami, które mi się podobają).

Któregoś dnia Asia przyszła i powiedziała, że widziała na ulicy piękne auto. Co to było? Czerwone 155, bo cóż innego? I padło sakramentalne:
    "A nie ma jakiejś mniejszej Alfy, którą mógłbyś sobie kupić?"

Przez ostatnie 3 tygodnie nie było tematu innego samochodu.. Od wtorku jest 33 1.4 boxer '94..

Największym plusem wg Asi był niebieski kolor... Był... Przez 24 godziny.. W środę wieczorkiem najpierw pusty parking, a po 2 minutach zapoznania z samochodem 50km po okolicznych drogach.

Zazdrość. Straszna rzecz.

A wczoraj na allegro pojawiło się "Witam mam do zaoferowania bardzo sympatyczne włoskie auto Alfe Romeo 33 (...) interesuje mnie zamiana na mniejsze autko o pojemnosci okolo 1000cc np Fiat Uno". Gdyby to było bliżej.. :twisted:

andzia
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał wera
    ja zainfekowana, a mój mężczyzna ciągle tylko Renault i Renault
    U mnie podobnie ja o Alfie a ten ciagle swoje mercedesy i to najlepiej klasyki lub 126.
    Nic nie mozna powiedziec bo jak tylko zaczne to slysze :- o czym ty mowisz ? ja to mowie o samochodach a nie o jakies wloszczyznie....:
    Ale mam to gdzies ,lubie nia jezdzic i poki co napewno szybko sie jej nie pozbede .niech sobie gadaja co chca...

Scrat
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał Brzoza
    Piwko za dobre serce
    A mi też kupisz
    Hehe ja nie fudacja harytatywna :mrgreen: :mrgreen:

AR_33
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał andzia
    Nic nie mozna powiedziec bo jak tylko zaczne to slysze :- o czym ty mowisz ? ja to mowie o samochodach a nie o jakies wloszczyznie....:
    Na drugi raz powiedz że, włoszczyzna sprawdza się w każdych warunkach...nawet w kuchni i gdyby nie ona to by obiadku nie było :mrgreen:
    A jak ktoś lubi jeżdzić czolgiem to powienien zaciągnąc się do wojska :twisted:

wera
    Gość

Domyślnie

hehe dobre

no ale są gusta i guściki

Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan

Domyślnie

Cytat Napisał wera