Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 103

Temat: Wirus Alfa

Strzala_1
    Gość

Domyślnie

moja kobieta to sie zaraziła alfka po pierwszej przejażdzce wtedy to akurat była jeszcze 33 1,3 1992 najzwyklejsza potem to bylo niefortunnie i alfka niestety poszła na czesci i to tylko niektore poniewaz rosjanin wyleciał mi na zakrecie na czołowke no i z alfki nic nie zostało ale tydzien pózniej była juz 33 1,4 imola z tej alfinki to moja kobieta juz była wogle wniebo wzieta ale mnie cały czas potem meczyło zeby miec cos wiecej pod noga i jakos było rozgladanie sie za jakims innym autkiem ale jak moja kobieta dowiedziała sie ze jest taka sama alfa jaka mam tylko ze jeszcze mocniejsza to nawet nie było gadania i okolo roku czasu szukalismy 33 P4 pare wyjazdów do niemiec i nie trafilismy na nic az tu w koncu da tygodnie temu sie udało dodam iz po kupnie jak robiłem alfce generalny przeglad i wymiany to moja kobieta przyczyniła sie do wymiany rozrzadu siedziała z kluczami w rekach i tylko ze która srube wykrecac lub wkrecac lub co przyniesc hehe

Piotr_Z
    Gość

Domyślnie

Moja druga połowa zakochała się w Alfie po pierwszej przejażdżce Ja z kolei zakochałem się w Alfie 164, następny tez będzie 164 ale 3.0 V6 no chyba, że kasy starczy albo z nieba spadnie to będzie 166 Ogólnie rzecz biorąc przyzwyczaiłem się do duuużego samochodu i nie wyobrażam sobie jazdy czymś mniejszym.
    Wsiadłem ostatnio do Seata Toledo mojego ojca rocznik 1997 i jedno musze powiedzieć, nie wiem jak ja mogłem kiedyś uważać, że to duży samochód Normalnie siedziało mi się jak na kozie

ViP Romeo Avatar Rigidigi
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    145 1.6TS, 166 Q2 2.5 V6

Domyślnie

Cytat Napisał Piotr_Z
    Normalnie siedziało mi się jak na kozie
    Hahaha
    Tzn na kozie jest ciasno, czy w kozie jest ciasno... :mrgreen: :wink:
    Kiedyś pod ksywką "rigobert".

Piotr_Z
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał rigobert
    Cytat Napisał Piotr_Z
    Normalnie siedziało mi się jak na kozie
    Hahaha
    Tzn na kozie jest ciasno, czy w kozie jest ciasno... :mrgreen: :wink:
    Stwierdzam, że na i w jest ciasno jak cholera :wink:

adasco
    Gość

Domyślnie

o rany...... ops: czemu ja mam zawsze swinskie skojarzenia....?

ViP Romeo Avatar Rigidigi
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    145 1.6TS, 166 Q2 2.5 V6

Domyślnie

Cytat Napisał Piotr_Z
    Stwierdzam, że na i w jest ciasno jak cholera
    No taa. Ma Alfe i do tego czerwoną więc normalny być nie może.. :wink: :mrgreen:
    Kiedyś pod ksywką "rigobert".

Użytkownik Pirat drogowy Avatar PawełQV
    Mieszka w
    Łódź-San Francisco
    Auto
    Alfa Romeo 164 QV '91

Domyślnie

hehe, ja za bardzo na kozach się nie znam ale mogę zapytać kolegę

Co do kobiet to moja koleżanka (i to jeszcze przy innych laskach) sypnęła patrząc na moją Alfę od przodu na serce z tarczą "o Paweł kupił sobie SKODĘ" !!! niestety nie zdążyłem wyprowadzić jej z błędu bo odjechała...
    Poza tym to nie wiem jak u was ale u mnie hierarchia w rodzinie jest ustawiona pod auto i jak "głowa związku" (czyli ja) idzie "porozmawiać" albo "skonsultować" coś z Alfą to nie wolno wejść na linię "ja-alfa" - "alfa-ja"

I kto do cholery wymyślił ten obiad w trakcie grzebania przy samochodzie!?!?!

wera
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał PawełQV
    I kto do cholery wymyślił ten obiad w trakcie grzebania przy samochodzie!?!?!
    A kto wymyślił podlewnie ogródka, gdy wąż ogrodowy podłączony jest do myjki ciśnieniowej :!: :mrgreen:

DDEvil
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał Piotr_Z
    Wsiadłem ostatnio do Seata Toledo mojego ojca rocznik 1997 i jedno musze powiedzieć, nie wiem jak ja mogłem kiedyś uważać, że to duży samochód Normalnie siedziało mi się jak na kozie
    Co ja mam powiedziec moje malenstwo jest u blacharza przez wybryk ( dla chetnych ) http://www.forum.alfaholicy.org/topi...ala-vt3341.htm i bymez zmuszony wsiasc do fiata 126 Pchaj :mrgreen: duzo nie brakowalo a do pracy bym nie dojechal ze wzgledu na luzy w kierownicy itp juz nie mowie o tym ze zapomnialem ze w maluchu trzeba kopnac w hamulec zeby sie zatrzymac :mrgreen: I w dodatku ze jestem troche miskowaty facet i mam 180 cm wzrostu to nie bardzo sie umiem zmiescic za kierownica tej konserwy :mrgreen:

adasco
    Gość

Domyślnie

eee, ja sie miescilem, a wiele mniejszy nie bylem.
    powiedzialbym, ze nawet wiekszy, bo wowczas mialem wlosy.

I chyba wlasnie uswiadomilem soboe, ze przez malucha wylysialem